Бързо! С 39.7 сме! ... Свалихме я ))

  • 3 783
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Браво  Peace
Дано не вдига повече Т  Praynig
Целувки на София  Heart Eyes     

# 16
  • Мнения: 5 577
Добре, че ви се е разминало!  Praynig

Да кажеш после какво е това - зъб ли, вирус ли?

Ох, кошмар.

Лека нощ на София, дано спи спокоино през ноща, да възстанови сили.

# 17
  • Мнения: 3 663
При такава висока Т, редувам Нурофен и Панадол през 2.5 часа.  Ако продължи да вдига слагам свещичка ефералган и правя масаж с хладка водичка.
абсолютно същото

следете обаче Т през нощта, нищо че сега няма
може да не я будите - само по челцето пипаш, ако има Т ще разбереш със сигурност и тогава будиш и даваш там каквото е наред
като спадне Т увеличаваш интервалите на температуроснижаващите - на 4 часа е най-добре по принцип
и се снабдете с нурофен, панадол, ефералган свещички и витС вкъщи, ей така да си имате за всеки случай
да знаеш, че това първото разболяване много се помни  Confused и все в събота и неделя стават тия работи  Confused
бързо оздравяване!

ПП: одеве София ми изглеждаше толкова жизнена и енергична, хич не даваше вид да е болничка милата....

# 18
  • Мнения: 6 155
...и все в събота и неделя стават тия работи  Confused
бързо оздравяване!

ПП: одеве София ми изглеждаше толкова жизнена и енергична, хич не даваше вид да е болничка милата....


Вярно, че все събота или неделя става...или петък вечер Confused

офф - ама вие се виждате и не свиркате, а?  Crossing Arms Wink

# 19
  • Мнения: 3 663
офф - ама вие се виждате и не свиркате, а?  Crossing Arms Wink
офф - ама то случайно стана и за 2-3 минутки беше Simple Smile

# 20
  • все тук
  • Мнения: 1 716
При висока температура давам половин прахче Нимезил - много е ефикасно. Но е добре да се посъветвате с педиатъра си, преди да го дадете

# 21
  • Мнения: 46 516
Педито преди малко си тръгна Grinning
През нощта не е вдигала повече Т, сега я прегледа, гърдите са чисти, гърлото е зачервено, явно от него идва. Според нея от зъбите /венците са подути/ е паднала имунната и е лепнала лесно някой вирус  Close
Сега пък започвам да си мисля глупости и за тия зъби, че ислизат много рано  ooooh!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Никол наистина при вадене на зъби имунната система отслабва много. Не си мисли нищо все пак трябва да излязат.
Нещо за гърлото не ви ли предписаха? Понеже то е причината да се вдига температура. Вече съм станала половин доктор с тея болести, да му се не види..
Дано не вдигате повече температура.
Иначе момичетата са ти казали какво да правиш в екстремни ситуации. Аз лично давам Нурофен, защото панадола не ни действа. Слагам компреси на китките, челото, стъпалцата. Ако пак не падне Т правя баня с хладка вода.
Бързо оздравяване.  bouquet

# 23
  • Мнения: 46 516
mama V, продължаваме с приема на Панадол/Нурофен и Мукоплант на д-р Тайс.
Ако не вдига повече Т няма да изписва друго.

За зъбите се притеснявам, защото тя има вече 14-15 бр., до сега не съм усетила нито един как излиза, но вече има втори кътник, другите са на път, а миналата седмица тук във форума четох един линк, че вторите кътници излизат м/у 20 и 30 месец, ако се появят 6 месеца преди тези срокове не било нормално и трябвало да се види от детски стоматолог  Thinking Confused

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Четох го и аз този линк. Незнам какво да ти кажа. Да не е вид подготовка на венеца? Случвало ми се е да забележа отекъл венец на Силви, но после спада и доста време няма зъбче. Не съм питала педито защо става така.
Ако помислим логично сега тя има 15 зъбчета, вторите кътници са последните 4 зъбчета. Дано да и никне последният от първите кътници.
Не ми се вярва да е втори кътник  newsm78 Thinking
Обикновенно на повечето ми познати децата вадят последните кътници около2 г., а и след това. При Силви сега май започва подготовката на венеца. Плюнчи се, плаче на сън през ноща, вече има и сополи. Чувала съм, че това са най-болезнените зъби заедно с кучешките.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Никол , стискам палци да нямате повече стресиращи моменти и да се оправя бързо дечко !

# 26
  • Мнения: 46 516
Мерси, Морена   bouquet

mama V, следобяд ще й разровя устата, за да видя какво е точно положението, дано ми позволи, че хич не й е приятна цялата процедура  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 251
Никол , има ли още Т малката Софи?
Моят малкият син направи една такава вечерта и на следващият ден нямаше нищо , само еднократно му дадох "Нурофен" , но после пък му изби разтройство -пак за около 24 часа , само хремата ни остана за сега,но я овладявам с едни капки - за очите са , но така ме посъветва нашата педиатърка . Мислех , че е зъб , има още 2 предкътника  .
Пиши как е малката кукла !
Да се оправяте бързо !

# 28
  • Мнения: 46 516
Никол , има ли още Т малката Софи?.......

Няма  Grinning Дано не вдига повече  Praynig

И вие да оздравявате бързо  Praynig

# 29
Много се радвам за свалената Т Hug
И на нас така ни беше от гърлото, но си мина самичко.

Цунки на София  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт