фейсбук

  • 282 702
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 66
Стената оправих снимките и другата информация също,но защо не излизам когато някой ме търси в търсачката???

# 1 486
  • Мнения: 301
Е, това вече е супер супер глупаво  #Crazy

Ако искам да излизам в search-а то трябва стената ми да е видима за всички. Ако стената ми е скрита, то никой не може да ме намери в търсачката  #2gunfire
Ако някой е открил как да излизаш в търсачката, но да ти е скрита стената моля да сподели Peace

# 1 487
  • Мнения: 66
Е, това вече е супер супер глупаво  #Crazy

Ако искам да излизам в search-а то трябва стената ми да е видима за всички. Ако стената ми е скрита, то никой не може да ме намери в търсачката  #2gunfire
Ако някой е открил как да излизаш в търсачката, но да ти е скрита стената моля да сподели Peace



Леле,за това ли и аз не излизам в търсачката,закото съм си скрила стената?

Там къдото пише кой може да ми изпраща покана за приятелство натиснах ВСИЧКИ,но все още не излизам в търсаката???

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 12:46 от cookie_

# 1 488
  • Мнения: 301
За да се виждаш в търсачката трябва:

Privacy Settings/Apps and Websites/Public search

Трябва да сложиш тикче на Enable public search, но за да сложиш там тикче първо трябва
To use this feature, first go to Basic directory information and set "Search for me on Facebook" to "Everyone."


Писах им, надявам се да е бъг, а не да остава за постоянно!

# 1 489
  • Мнения: 66
За да се виждаш в търсачката трябва:

Privacy Settings/Apps and Websites/Public search

Трябва да сложиш тикче на Enable public search, но за да сложиш там тикче първо трябва
To use this feature, first go to Basic directory information and set "Search for me on Facebook" to "Everyone."


Писах им, надявам се да е бъг, а не да остава за постоянно!


Е то тикчето си е на EVERYONE.....Sad

# 1 490
  • Мнения: 66
To use this feature, first go to Basic directory information and set "Search for me on Facebook" to "Everyone 

JТова къде да го търся,защото ми е на Български  Sad

# 1 491
  • Мнения: 11
А как си скрихте стените? Аз не мога да се ориентирам...

# 1 492
  • Мнения: 28
А как си скрихте стените? Аз не мога да се ориентирам...


Настройки => Настройки за сигурността => How You Connect (Настройки) => Who can post on your wall?, също както и Who can see Wall posts by others on your profile? и там избираш хората.

# 1 493
  • Германия
  • Мнения: 240
Ей, няма да спрат да правят промени тези хора.. Close Спокойно, ако стената ви преди не е била видима за хората извън списъка ви с приятели, то тя и сега не е. Разликата е, че преди изобщо не им се показваше полето с надпис “стена“, сега го има , но като кликнеш на него не излизат публикациите. Току що правих фейк профил да проверя.  Laughing И в търсачката си излизам, и стената ми не се вижда..

# 1 494
  • Мнения: 66
И аз си направих фейк профил,но не излизам в търсачката???

# 1 495
  • Мнения: 301

Flocke, мерси   bouquet
Много е странно, защото когато дам на View as ми показва всички публикации на стената и дори не си направих труда да гледам през друг профил. Сега вече мога да дишам спокойно  Laughing

cookie_, първо отиваш на How you connect и на първото даваш "Всички". След това се връщаш при Apps and websites и вече ще ти е активно Enable  Peace

# 1 496
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте ! Направила съм си профила в фейса снимки , публикации абе всичко да ми се вижда само от приятели . Да обаче скоро бях в една приятелка и тя ме попита как ми е фейсбука и аз и казвах намери и какво да видя , всичко е скрито за приятели нали , обаче профилните снимки ми се виждат .. Опитах се да го оправия , обаче не става или по скоро аз не знам как . Та въпроса ми е знае ли някой как да си на правия и профилните снимки само за приятели ?  newsm78 ( малко объркано написах всичко , надявам се да сте ме разбрали )

# 1 497
  • Мнения: 2 169
Ей, няма да спрат да правят промени тези хора.. Close Спокойно, ако стената ви преди не е била видима за хората извън списъка ви с приятели, то тя и сега не е. Разликата е, че преди изобщо не им се показваше полето с надпис “стена“, сега го има , но като кликнеш на него не излизат публикациите. Току що правих фейк профил да проверя.  Laughing И в търсачката си излизам, и стената ми не се вижда..

Откога се тези промени, конкретно тези?

# 1 498
  • Мнения: 347
Emonna ツ, отиваш на албумите ти със снимки, знаеш че на всеки от тях може да се зададе отделно настройка, за да се определи от кого да се вижда албумът. Сигурно знаеш, след като си ги ограничила. Има един албум, който ти е с профилни снимки. Просто задай и на него настройка да е само за приятели.

# 1 499
  • София !
  • Мнения: 1 240
Emonna ツ, отиваш на албумите ти със снимки, знаеш че на всеки от тях може да се зададе отделно настройка, за да се определи от кого да се вижда албумът. Сигурно знаеш, след като си ги ограничила. Има един албум, който ти е с профилни снимки. Просто задай и на него настройка да е само за приятели.

Аз директно определих всички албуми да са видими само приятели , от самите настройки . Не съм правила от делна настройка на всеки албум . Точно това е че не знам как да направя и профилните само за приятели .

Общи условия

Активация на акаунт