фейсбук

  • 282 704
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 4 275
Еййй, аман от промени значи!  ooooh!

# 1 516
  • Мнения: 66
Точно така съм направила,натиснах на всички,но когато се върна там пише това

 Обществено търсене   
Общественодостъпното търсене управлява дали хората, които въвеждат Вашето име в някоя търсачка, ще могат да преглеждат профила Ви във Facebook. Тъй като някои интернет страници запазват информацията си за по-дълъг период от време, то изключването на тази опция няма да повлияе веднага на търсачките. Забележка: Това не е достъпно, ако сте под 18. Научете повече.
За да ползвате това в бъдеще, първо отидете на Основна информация и настройте "Възможността да Ви потърсят във Facebook" за "Всички".

ключи Когато Навърша 18


Ами просто кликни в кутийката? Не е ли активна?

Nee aktivna?

# 1 517
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Преди я имаше тази опция - на Връзки можеше да се избере Мои връзки и показваше само твоите. Но сега вече не може Peace

 Shocked, Да бе, и при мен  го нЕма вече ooooh!, как ще си гледам архива сега Cry Честно казано, в повече ми идват промените им....

# 1 518
  • Мнения: 202
Здравейте!Имам въпрос за който се извинявам предварително ако е задаван, ама 100 страници назад няма как да преглеждам.. Когато блокирам някой той разбира ли го това? и КАК ?мога ли да продулжавам да виждам профила му и постовете му,както и той моите?? Ако просто го махна от приятелите същото ли е??

# 1 519
  • Мнения: 301

За да се виждаш в търсачката, когато отидеш на Приложения и уебсайтове/Общодостъпно търсене, то трябва да ти изглежда така
http://imageshack.us/f/844/48110984.png/
Трябва да сложиш тикче на Включване в общодостъпното търсене.

MaPuHa88, ако блокираш някой той спира да вижда каквото и да било твое. Нито му излизаш в търсачката, нито може да види "съществуването" ти в ФБ. Щом сте приятели, ако той реши да погледне профила ти, а ти вече си го блокирала, може да си помисли, че си си изтрила профила или че си го блокирала. Нищо не можеш да му следиш, нито той теб. Ако махнеш някой от приятелите си, той ще разбере само по същия начин - ако се опита да види профила ти. Тогава вече ще може да го види, но ще види също, че вече не сте приятели. И определено блокирането не е същото като премахването от friend list-a.

# 1 520
  • Мнения: 66

За да се виждаш в търсачката, когато отидеш на Приложения и уебсайтове/Общодостъпно търсене, то трябва да ти изглежда така
http://imageshack.us/f/844/48110984.png/
Трябва да сложиш тикче на Включване в общодостъпното търсене.


Точно там съм влязла,но изобщо не е така, а така http://prikachi.com/images/750/3777750f.jpg

# 1 521
  • Мнения: 202
Мерси Славейче:) хем искам да го махна от листа,хем искам от време на врем ако ме удари любопитството да следя какво става..Simple Smile 2рия вариант е за мен:) мерси

# 1 522
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Кажете ми, това първото-какво значи, че съм отбелязала "всички" на него? Аз си го превеждам, че всички могат да пращат покана, а това с търсенето, да съм видима за всички, това ли е?
Да му дам ли отметка?

# 1 523
  • Мнения: 2
Мерси Славейче:) хем искам да го махна от листа,хем искам от време на врем ако ме удари любопитството да следя какво става..Simple Smile 2рия вариант е за мен:) мерси
И да го блокираш и да го разприятелиш все няма да виждаш нищо. Разбира се зависи от персоналните му настройки де, но най вероятно освен профилна снимка и малко инфо друго няма да видиш като го "разприятелиш"
А да го блокираш няма смисъл освен ако не вземе нещо да те нарежда и т.н.

# 1 524
  • Мнения: 3 405
Някой използвал ли е вече функцията "Ограничете видимостта на старите публикации".
Ограничва ли старите публикации и за кого - за всички в листата или само за новодобавените?

Кажете ми, това първото-какво значи, че съм отбелязала "всички" на него? Аз си го превеждам, че всички могат да пращат покана, а това с търсенето, да съм видима за всички, това ли е?
Да му дам ли отметка?

Да, първото да могат да ти пращат покани за приятелство.
Второто е дали да излизаш в търсачките. Аз не съм го отметнала.

# 1 525
  • Мнения: 94
Има ли начин да изтрия всичките си публикации на стената само с 1 команда?
Все си мисля, че няма начин, но все пак съм длъжна да попитам. Simple Smile

# 1 526
  • Мнения: 66
Има ли начин да изтрия всичките си публикации на стената само с 1 команда?
Все си мисля, че няма начин, но все пак съм длъжна да попитам. Simple Smile

Няма начин,една по една...... #Crazy

# 1 527
  • Мнения: 66
Хей хора най-накрая го оправих,вече се виждам в търсачката!!!

# 1 528
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Мерси Славейче:) хем искам да го махна от листа,хем искам от време на врем ако ме удари любопитството да следя какво става..Simple Smile 2рия вариант е за мен:) мерси
И да го блокираш и да го разприятелиш все няма да виждаш нищо. Разбира се зависи от персоналните му настройки де, но най вероятно освен профилна снимка и малко инфо друго няма да видиш като го "разприятелиш"
А да го блокираш няма смисъл освен ако не вземе нещо да те нарежда и т.н.
Ей това е истината.Разприятелила съм един тип,но виждам същото за него,както когато бяхме приятели.Просто при настройването е оставил всичко свое видимо за всички.
Виж,той няма как да ме вижда-само малко инфо за мен и снимка,както си писала.

# 1 529
  • Мнения: 764
а как стоят нещата със синята точка в чата,май няма такава вече,ако ни няма по-дълго време показва, че не сме на линия ли или остава зелена

Общи условия

Активация на акаунт