фейсбук

  • 282 700
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 1 745
Аз имам следния въпрос: (може и да е писано,но няма как да изчета всички 60 страници и се извинявам предварително  Embarassed) значи на моя профил като чатя с някой,после на самото прозорче имам иконка,с която да заредя хронологията на целия чат,а на профила на сестра ми няма такава иконка и не може да си зареди хронологията.Имате ли идея защо е така? Rolling Eyes Някакви настройки ли са?

# 901
  • Мнения: 15
Здравейте в момента нямам въпроси относно фб но искам да ви подсетя че някой трябва да направи нова тема че ще я заключат тази вече е на 61 страница Laughing Laughing Laughing

# 902
  • Мнения: 4 275
Като цъкна върху някой от списъка ми с приятели, ми зарежда неговата страница във Фесйбууууук. После, в дясно се вижда кои са ни общите приятели. ОБАЧЕ, за един приятел липсва това с общи приятели.

Въпросът ми е: как се прави това?  newsm78

Забранил е да се виждат приятелите му и така не излизат дори в общите.

argun, аз му виждам списъка с приятелите. Само общите не се виждат.

# 903
  • София
  • Мнения: 23 096
Как мога да разкарам една досадница от списъка ми с приятели, която нон стоп ми изпраща рикуести за някакви малоумни игри?  Close И изобщо може ли да се премахне приятел? Или поне да се блокират тия рикуести?

# 904
  • Мнения: 1 745
tonkabonka,може и двете неща да направиш.За играта-цъкваш на поканата и ти зарежда всички покани за игри ,които имаш.Горе в дясно има хиксче,цъкаш и те пита дали да блокираш приложението или човека,от който е поканата да не може да ти праща нищо.Нещо такова беше.А приятелството-отиваш на профила на човека,после долу в ляво има опции-премахни,блокирай и т.н.  Peace

# 905
  • Мнения: X
Като кликнеш на хиксчето горе вдясно на рикуеста, има опция "Игнориране на всички заявки от... "
Така няма да получаваш повече покани от нея.

# 906
  • Мнения: 20
Здравейте!Имам въпрос.Когато откажа приятелство, може ли същият човек пак да ми го поиска?Ако може, как да действам, че да не може повече....

# 907
  • UK
  • Мнения: 3 959
Когато отказваш, отбелязваш, че не познаваш този човек. Или го блокираш.

# 908
  • Мнения: 243
Привет  Hug
Къде се намират настройките на чата? Искам да не ми се появява хисторито от предния ден   newsm78
Мерси Wink

# 909
  • София
  • Мнения: 23 096
pebs, Алексче   bouquet
Отдъхнах си вече  Mr. Green

# 910
  • Мнения: 2 280
Привет  Hug
Къде се намират настройките на чата? Искам да не ми се появява хисторито от предния ден   newsm78
Мерси Wink

Не знам отговора на въпроса ти, само искам да ти кажа, че детенцето ти от снимката ми напълни душата  Laughing

# 911
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Може ли да се види кога даден потребител е влизал в профила си( без да е "приятел") ?

# 912
# 913
  • Мнения: 3 405
Привет  Hug
Къде се намират настройките на чата? Искам да не ми се появява хисторито от предния ден   newsm78
Мерси Wink

Хм, аз изобщо нямам хистори на чата във фейса, пък искам да имам. Значи и аз питам за настройките.

# 914
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Аз имам следния въпрос: (може и да е писано,но няма как да изчета всички 60 страници и се извинявам предварително  Embarassed) значи на моя профил като чатя с някой,после на самото прозорче имам иконка,с която да заредя хронологията на целия чат,а на профила на сестра ми няма такава иконка и не може да си зареди хронологията.Имате ли идея защо е така? Rolling Eyes Някакви настройки ли са?

Скоро и тя ще има. Трябва да е преминала към новия вариант на Съобщения/Чат/Мейл които са 3 в 1 и се запазва хронологията, могат да се прикачват файлове и т.н. Може би ти имаш опция да ѝ пратиш покана за новите съобщения, или в нейния профил ще има покана за преминаване към новите съобщения (Беше нещо от типа на: Еди-кой-си и още 58 твои приятели ползват новите съобщения, премини и ти към тях)

Общи условия

Активация на акаунт