фейсбук

  • 282 753
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 347
Не се панирай  Wink И на мен ми се е случвало и на мои приятели също. Ще се оправи, просто изчакай.

# 946
  • София
  • Мнения: 2 840
Kak може да се види кой харесва дадена страница?
Пише колко хора я харесват, но опция да се видят тези хора аз не намирам.

А може ли да се разбере кой е създал дадена страница, ако той не е написал това в информацията? Администратори не може да няма, нали?

# 947
  • Мнения: 3 405
Клонке, гледай на страницата в дясно - горе - Вие и "страницата"
  
    *
      25 приятели харесват това - ей на такъв линк кликаш и излизат


За админа - още търся къде се вижда.

# 948
  • Мнения: 3 405
Ама май пак не ти върши работа, че само приятели излизат, други не  Thinking

# 949
  • Мнения: 66
Тези неща може да ги вижда само администратора, а кой е той не се казва Simple Smile

# 950
  • Мнения: 136
operation aborted - надпис в четириъгълник и невъзможност да продължа . Какво означава това ?

# 951
  • Мнения: 4 275
Kak може да се види кой харесва дадена страница?
Пише колко хора я харесват, но опция да се видят тези хора аз не намирам.

А може ли да се разбере кой е създал дадена страница, ако той не е написал това в информацията? Администратори не може да няма, нали?

Хаха ... за страницата на БГ-Мама у Фейса ли става въпрос?  Laughing

# 952
  • Мнения: 556
Ако блокирам даден човек,той ще разбере ли по някакъв начин и ще се изтрие ли от списъка с приятели?

# 953
  • Мнения: X
Ще разбере, когато се опита да ти види профила, защото няма да може да го направи.

# 954
  • София
  • Мнения: 2 840
Хаха ... за страницата на БГ-Мама у Фейса ли става въпрос?  Laughing
Не. Обаче, като гледам банера отдолу, виждам хората, които харесват страницата. А в други страници - тцъ!
Затова реших, че явно аз нещо не се справям или не зная къде да гледам.
Ако е група, се виждат.
Ако е страница, аз лично виждам само бройката. Нищо повече.

В тая връзка, я да питам - щом е страница и потребителите, които я харесват, са анонимни, един вид, ако не пишат по стената, то админите, които също са някаква мистерия, могат ли да блокират потребител, ако не им харесва какво пише? Да му трият мненията и т.н.?

Има една страница, пълни се със снимки и там ме озадачи фактът, че самият потребител, който ги поства, може да трие мнения и да блокира. За едно супер смешно лице говоря, Жоро Френча. Или някакъв Френч беше - организатор на конкурси за красота Joy Joy Адски се забавлявам с него, губи контрол и много яко става. Ами, клюкарката в мен си остава клюкарка и сеирджийка и във фейса. Съдба.

# 955
  • Мнения: 66
КЛОНКА администратора може да трие всичко, което не му харесва и да блокира.   bouquet

# 956
  • Мнения: 0
Не разбирам защо толкова се тормозите със този фейс. Ако искате деактивирайте, ако искате недейте влизайте и така... Аз лично влизам от време на време, но далеч не за много. Като всяко нещо в живота и фейса омръзва Simple Smile

# 957
  • Мнения: 66
Не се тормозят жените, само питат! Няма лошо в това.

# 958
  • Мнения: 2 018
Account Temporarily Unavailable

Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.

Защо ми е недостъпен профила? За първи път ми се случва

# 959
  • Мнения: 3 405
Ако блокирам даден човек,той ще разбере ли по някакъв начин и ще се изтрие ли от списъка с приятели?

Ще разбере, когато се опита да ти види профила, защото няма да може да го направи.

и ще се изтрие от списъка ти с приятели

Общи условия

Активация на акаунт