Черпихте ли персонала в болницата след раждането?

  • 8 157
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 44 319
 Peace с последното изречение, разбира се, мога да се съглася Simple Smile

# 151
  • Мнения: 1 266
при изписването обикновенно стои дежурна акушерка /или главната на отделението/.Тя може въобще да не е присъствала на вашето раждане.Така, че който е на смяна той ги получава.


За да е коректна тя трябва да сподели подаръка с персонала - или който е но смяна или който е провел конкретното раждане/при толкова родилки няма как тя да го знае/.10 кутии, 10 шишета, 10 букета и получава и тя и лекари, сестри и санитари.

Ако иската да благодарите на санитарките може още докато сте в стаите да им дадете соковете, шоколадите и бонбоните, с които няма да се справите.
Те наистина ще ви бъдат благодарни и тяхната благодарност ще е от сърце, защото нямат заплатата на останалия персонал и не ги претрупват с подобни екстри.

# 152
  • София
  • Мнения: 3 689
Не ,не съм черпила в болницата Crossing Arms

# 153
  • София
  • Мнения: 2 082
Раждах в частна клиника и въпреки това почерпих при изписването. Торта, безалкохолно и букети за акушерките и кошница с вино и сирена за лекарката, която ме наблюдаваше и израждаше. Според мен хората си бяха заслужили, почерпката е в знак на уважение към труда им и благодарност за грижите  Peace

# 154
  • Варна
  • Мнения: 443
Роднините бяха донесли адски много неща, но беше такава лудница точно когато ме изписваха, че акушерката само дето не подхвърли бебето на мъжа ми и веднага се прибра Simple Smile Та остана всичко в нас, родата черпила съседи и колеги два месеца  Mr. Green

# 155
  • София
  • Мнения: 1 426
И ние черпихме с торта,сладки и безалкохолно,като това беше за отделението,много ми помогнаха специално там.Отделно на тази акушерка,която ни "изписваше" Mr. Green също сладки и безалкохолно.Сега като се замисля май и една кутия бонбони би свършила работа.Другият път ще се поправя Grinning.

# 156
  • Мнения: 1 404
На изписването донесохме бонбони, след това (мисля на другия ден), майка ми занесе по една торта на АГ отделението и една на неонатологията.

# 157
  • Мнения: 334
На изписването букет и бонбони за акушерката и хубава почерпка за екипа в родилна зала:)

# 158
  • Мнения: 24
Аз и при двете си раждания черпих на момента. Обадих се на мъжа ми , че съм родила и той дойде направо с чантите с почерпките, както и торта  и баница, за  да си почерпим точно екипа, който ме е озраждал. И двата пъти се получи страхотно - хората си седнаха в стаята за почивка и си хапнаха добре. А на изписването беше сестра , която въобще не бях виждала и й подарихме само букет

# 159
  • Мнения: 179
Да торта ,питка с пиле бомбони сладки и безалкоxолно макък обяд за персонала Laughing е бяxме си доволни от всичко

# 160
  • Мнения: 3 016
Платих си  на доктора и акушерката плюс почерпка ,но мисля че доктора си я прибра за него.

# 161
  • Мнения: 9 990
Аз предлагам да си пишете докторята-хората да отсяват-този взима-този не взима и не прави драма, че хората да се ориентират. Mr. Green
Ето-аз обаче не мога да напиша, защото си отидох на дежурен екип, смени се после с друг и пусто-не съм запомнила точно.Никой дума не е обелил да намекне даже нещо, а отношението е било съвсем съвсем адекватно.Благодарих от сърце после и така...

# 162
  • Мнения: 2 011
Не. Плащам си обявената сума на регистратурата, която хич не е малка. Много съм благодарна за грижите им, но те не са били безплатни, че и допълнително софри да им разпъвам.

# 163
  • Мнения: 9 990
...а после рИват, че хлебарки има....нагледала съм се на кюфтета и хляб под леглата , като добавим и печеното пиУе в сестринската стая-лошо да му стане на човек.Хора...това за болници, не е шведска маса... Tired

# 164
  • София
  • Мнения: 1 163
Не, не съм черпила, занесох си ги вкъщи нещата,които беше взела свекървата, щото никой нищо не заслужаваше.

Общи условия

Активация на акаунт