ЛУННА ДИЕТА-05.06.2010г-СЪБОТА ОТ 01:14ч - ФАЗАТА Е ПОСЛЕДНА ЧЕТВЪРТ

  • 4 593
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 305
Да ви се оплача,момичета, аз как съм се разяла от вчера, ужасно нещо, направо се мразя  #Cussing out  Да идва събота по-бързо да спре тази фаза на ядене, че язък за предните лунувания  Sad

# 31
  • Мнения: 306
Мисля да се пробвам - за пръв път ми е - дано устискам  Praynig

Само да попитам - как се захранвате след това и кога се връщате към нормално хранене  newsm78

# 32
  • Мнения: 4 607
Аз до сега само за 24 часа съм го правила и след това пак не чувствах кой знае какъв глад. На следващия ден хапвах по малко от манджите, които бяха сготвили и се чувствах супер. Wink Хубаво е 1-2 дни след лунуването да хапваш по-леки храни. Peace

# 33
  • Мнения: 334
Само да попитам - как се захранвате след това и кога се връщате към нормално хранене  newsm78

Аз знам принципа: колкото време е продължило гладуването, толкова време продължава и захранването. По-предната седмица, когато гладувах и аз, на следващата сутрин, събуждайки се, учудващо за мен не бях гладна, въпреки, че си бях легнала със зверски апетит. Два часа след това изядох една ябълка, след още два-задушени зеленчуци и нормалното ми ядене беше вечерята, като количеството беше по-малко от нормалното за мен. Направи ми впечатление, че след лунуването апетитът ми поспадна, а и количеството храна, която изяждах, понамаля, явно стомахът ми се е свил.

# 34
  • Мнения: 305
Аз след лунуване съм само на плодове през деня и салата за вечеря. На втория ден към салатата включвам някакъв белтък.
Утре на линия ли сме,  момичета  Wink

# 35
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,искам да попитам всички ли лунувате по три дни?Мисля утре и аз да пробвам,но за 24 часа,че три дни няма да издържа. Peace

# 36
  • Мнения: 932
Грета,да ви е весел празникът утре!Пък ти след неделя почерпи с малко торта!
Милена,такива волеви дами рядко се срещат при нас Grinning 24 часа и сме герои.Тридневката е добра идея преди пълнолуние.
Аз съм на диета от седмица,ям малко и днес си обух дънките без да скачам като подлудял кон,за да вляза в тях GrinningМного хубаво чувство.Просто ям малко.Вчера не закусих,ядох на обяд купа и половина таратор с едно яйце.Към 4-5 един банан.И за вечеря пилешко месо и салата от домати и краставици/е,и маслини Embarassed/.Само че вода не пия,ей това ми е проблемът.

# 37
  • Мнения: 1
на линия съм и аз за утре

# 38
  • Мнения: 84
ЛУНУВАНЕТО ЗАПОЧВА ТАЗИ НОЩ НАЛИ?

Да ви се оплача,момичета, аз как съм се разяла от вчера, ужасно нещо, направо се мразя  #Cussing out  Да идва събота по-бързо да спре тази фаза на ядене, че язък за предните лунувания  Sad

И аз съм на същия хал........яде ми се и ям  Embarassed


  lovekiss

Здрастиии,ти къде в тази тема?
Добре изглеждаш,ще се стопиш
Весел празник и ЯЖ,Яж и за мен ТОТАААА(торта)

# 39
  • Мнения: 2
Здравейте  Hug Аз съм новичка в тая област,в момента съм на режим и искам да пробвам и лунната.Искам да питам опитните тук-има ли смисъл да започвам и да не устискам до края на фазата,защото искам да започна,но вечерта утре към 7 съм на нещо като рожден ден и няма как да не хапна поне малко  Sad Мисълта ми е,ако няма да се получи както трябва,щом няма да карам целия ден до края,да започна другата седмица както трябва.Надявам се сте ме разбрали  Laughing  bouquet

# 40
  • Мнения: 932
Тигра,има смисъл и още как!Все пак по-голямата част от лунуването ще си я изкарала.Докато отидеш и сервират,ще е вече 9.Можеш да хапнеш салата и плодове.В миналите теми някои момичета писаха,че са яли салата и пак са отслабнали също толкова,колкото и без нея.Но за другото лунуване-водица Grinning

# 41
  • Мнения: 2
Мерси за отговора  Hug Супер,ще действам тогава ,успех на всички   bouquet

# 42
  • Мнения: 932
 Grinning Ще се справим.
Утре за чинии не мислете,
нито пък бършете прах,
не гответе,не чистете,
от работа да ви е страх!
Цял ден с водна,чайна чаша
под дебели тежки сенки
че след 24 часа
ще сме манекенки!

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 00:34 от ira_d

# 43
  • Мнения: 305
ИраJoy    Joy  ти ли го съчини?  Много е сладко     Grinning

# 44
  • Мнения: 242
Grinning Ще се справим.
Утре за чиниите не мислете,
нито пък бършете прах,
не гответе,не чистете,
от работа да ви е страх!
Цял ден с водна,чайна чаша
под дебели тежки сенки
че след 24 часа
ще сме манекенки!


 Party   страхотно е ! и аз се включвам след малко. успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт