искам съвет 43 или 100 училище в Света Троица

  • 7 076
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 58
 smile3535

Да повдигна малко темата.

Имам същата дилема в момента. Живеем до 100-тно училище, но отзивите за него не са много добри, а материалната база ми се стори доста амортизирана като гласувахме в училището.
43-то не ми е никак близо, ще се ходи с кола, но пък за него отзивите са по-добри.

Ако някой знае нещо повече за приема учебната 2015/2016г във въпросните училища, моля да сподели!

# 16
  • Мнения: 54
Здравейте и аз севълнувам мнго по тази тема.през септември ще сюе първолаци.искам мнение за 43 И 45 училище?а също така кога се подават документите?

# 17
  • Мнения: 319
Моля ви, казвайте имената на учителите от, които сте или  не сте доволни, ще е много полезно, поне за мен! Все пак съвсем спокойно във форумите се обсъждат имена на лекари и всякакви други специалисти, защо не и учители?!
Аз бих се радвала да прочета за конкретни учители, от които някой е доволен и по каква причина (както и обратното).

# 18
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте, ако някой има актуално мнение за обучението  5-7 ще съм благодарна да го сподели.

# 19
  • Мнения: 3
Не правете грешката да записвате детето си в 100 ОУ. Базата е остаряла и неподдържана, нямат физкултурен салон, никакви допълнителни занимания. Детето трябва да си вземете до 17:00 и това даже им е късничко. Занималнята е една за всички деца, т.е. четирите класа са в едно. За персонала и в частност за директорката не ми се и коментира даже. Всеки друг вариант е за предпочитане.

Общи условия

Активация на акаунт