Сладко бебче хубавее, ОКТОМВРИЙКА дебелее...!

  • 26 520
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 722
Здравейте!!! Аз съм от декемврийската тема.
Аз също ще стискам палци за Андреа и бебчетата!!! Praynig Praynig Praynig
Дано всичко с операциите мине добре и в най- скоро време да се гушкат!!! Hug

# 61
  • Мнения: 13
vesinka86 - добре дошла   bouquet Пиши честичко - затова сме се събрали..като гледам това "86", май сме си наборчета с теб! Относно усещането на бебо - ами аз почнах да го усещам от 3-4 дни и като теб се бях попритеснила - при мен все още е като "гъделичкане" отвътре и даже ми става смешно  Grinning А това "ребро с пъпка" ме разби направо - хахахха - и аз бях кажи-речи така и моят приятел ме бъзикаше, че ако ги намаже с кремче, щели да минат (т.е. да изчезнат тотално)  Mr. Green Сега - не мога и да си мечтая да се сравнявам с Пайнер, но порастнаха и ме радват много!

Бебзз- малкия е уникаленн с тези сини очета! И вие с мъжлето ти - имате страшни очи ей! А за коремчето - все едно си хванала перфектния бременен корем от някоя снимка и си ги монтирала върху стройните си крачета - супер е  Hug

Аз довършвам с писането и мисля да ходя към Правец съвсем сериозно...Ако не се включа - там съм! Ако ли пък не - няма да се отървете и това е Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 1 395
Ради  newsm51 newsm08 Flushed

# 63
  • София
  • Мнения: 5 762
Здравейте!
Ние днес направихме разходка до южен парк и разбира се любимия ни Джъмбо с майка,Райън и бебките разбира се  Mr. Green Laughing  не посмях много да седим на вън,че не знаех да не ни завали Simple Smile пък моя син много скромен не поиска никакви играчки  Crazy  с 300 зора накупих и му казах,че не са за него но сега вече си играе с тях! hahaha

Аз съм си болна де и той и мъжа ми ooooh! аман едвам дишам нещо и корем леко ме наболява и така...

# 64
  • Мнения: 129
Мами, имам едно притеснение, няколко пъти откакто ходя на видеозон бебо все в една и съща поза Sad  А вие така сладко описвате как се движат, дали просто е мързелив /като баща си Simple Smile/. На преглед съм чак другата седмица да питам доки, ама пък тои едва ли ще каже нещо

# 65
  • Мнения: 790
Точно в момента по NG (national geographic)дават по седмици развитието на бебетата, ако някой иска да гледа.

Ще имаме и ние момче, и всичко си има.  Heart Eyes

Добре дошла на новата мама.   bouquet

Молим се за бебчетата  Praynig

# 66
  • София
  • Мнения: 17 414
Стискам много силно палци за Ния и бебенцата  Peace

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 366
 Praynig Praynig за Ния и Фил

Аз не знам какво му е експерименталното на това организма на родителя да пречиства кръвта на детето!? Бабата и вуйчото на моя мъж навремето така са ги прикачили и резултата е бил положителен.

Днес ни се случи странна случка. Ходихме в Джъмбо за подарък на Тея, оттам в един парти клуб с програма за празника и се прибрахме. Тъкмо си хапваме сладко и се звъни на вратата. Отваря мъжа ми и 2 социални работнички му съобщават, че в къщи живеят 2 деца в риск /ние обаче имаме 1 дете, а второто е на път/. Имало анонимен сигнал, че сме си заключвали детето на терасата за наказание /нейните наказания са да си отиде в стаята и да размисли как да се държи, но не и на терасата/. След няколко мин. обсъждане на проблема се оказа, че не нашето дете е тормозеното, а съседските 2. Техните родители наистина ги наказвали на терасата. Накрая се уговориха със съседа утре в удобно време да отиде цялото семейство в социалните за събеседване и изясняване на случая.
Помрачиха ми празника на детето и то без причина.
Оплаках ви се...

# 68
  • Мнения: 37
Здравейте,

честит празник на всички малки и големи деца   Wink
Аз да се похваля, че ще допринеса за попълване на по-слабия засега розов отбор...
Днес бях на ФМ при доц. Томова и със сигурност ще е момиченце  Laughing newsm32

Стискам палци за бебчетата на Андрея, дано всичко бъде наред....

# 69
  • София
  • Мнения: 5 762
Малко новинки от НИК!Фил се е стабилизирал имало ефект от процедурата   Praynig и довечера ще я повторят  Praynig има шансове да преодолее инфекцията!
Преди малко Ния е влязла в операционната .... операцията по план ще продължи около 5 часа! Praynig

Ели,как не сме се засякли в Джъмбо? Simple Smile Ние към 14,30 бяхме там до 16  Hug


Честито на всички вдяли пола!  Party
С голяма молба да ги обявявате на Профиал на ОКТОМВРИ защото ми е много трудно постоянно да следя тук!

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 366
♥Димяни ♥ ние бяхме в Джъмбо от 10 до 10.30 защото от 11 бяхме в парти клуб на детска дискотека и свободни занимания...

дано утре имаме по-добри новини от Ния и Фил  Praynig Praynig
А какво е състоянието на Тай? /може да сте писали, но не съм видяла/

# 71
  • Мнения: 3
Ния, Фил, Тай и Ник  Hug Praynig

# 72
  • София
  • Мнения: 12 302
♥Димяни ♥ може би ще е хубаво да драснеш и няколко реда в другата тема за малските талисманчета, защото и там много мами се молят за тях и се надяват на добри новини.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 762
Ели,ясно за това не сме се засякли! Simple Smile

Тай е сравнително добре дочера ще пробват пак да му изключат апарата за малко!
Качил е даже цели 4 грама Simple Smile Hug

Аила,сега ще пиша и там!  Peace

# 74
  • Мнения: 25
Здравейте мамчета, аз се позагубих известно време и сега влизам набързо да прочета какво се случва тук, уча за изпити и ми е доста притеснено. Иначе следя какво се случва с Андреа и мъниците и не спирам да се моля за тях  Praynig Praynig Praynig, дано всичко да се развие благополучно.  Heart Eyes

Честит празник на всички дечица!

Мене толкова време ме нямаше, че сега като ви чета разбирам, че има нови мами – добре дошли ... малко на патерици !   bouquet  bouquet  bouquet

Димяни, да се оправяш бързичко, някаква настинка си пипнала май, а ?! Благодарим ти за новините от Ния и Ник, малко се успокоих, дано и операцията на Ния да е успешна!

Да споделя нещо за себе си, въпреки , че на фона на Ния, моето са бели къхъри. Като се завърнах от София бях по график на ЖК и понеже не ми бяха взимали секрет и цитонамазка, решиха че е крайно време и при прегледа усатановиха, че шийката ми е около 2 см, което доста късичко, предписаха ми един магнезиев препарат, но контракциите ми не спираха и след 36 часа реших да отида при друг лекар за втроро мнение и за обсържане на варианта серклаж ( мамите от Варна, които бяха на срещата са запознати). Лекарката в майчин дом ме прегледа и каза, че консистенцията на шийката е добра и не се налага серклаж, само ми смени магнезия, т.к. този, който са ми предписали бил слаб и трябва да почивам повечко, така че до събота съм само в къщи (и без това имам да уча), а после по-полека с разходките и пътуванията, вкл.градския транспорт.

П.С. Бебока рита, футболист май ще го правим ( само дето таткото не давал) Mr. Green

Честито на всички мами, които са рабрали пола на бебчовците!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт