Сладко бебче хубавее, ОКТОМВРИЙКА дебелее...!

  • 26 514
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 65
Milla Elaine и аз съм така,даже имам чувството,че се цепи  Mr. Green При мен не знам дали е от това,че бях много слабичка,а изведнъж качих доста там,но ми е много неприятно на моменти.Мисля си даже,че са контракции,а то си е от кожата.Колкото и да се мажа досега никакъв резултат  Grinning

# 721
  • Мнения: 206
И аз имам такова усещане Milla Elaine, но нали ми е за първи път и си мисля, че е нормално  newsm78 И аз се мажа с Мама Дона веднъж на ден, но усещането не е за суха кожа, а за разпъване точно. Даже тази сутрин казах на мъжа ми, че покрай пъпа ми е толкова чувствителна кожата, все едно е изтъняла и имам чувството, че някой ще ме прободе скоро от там  Laughing
Nad1_Nad1, мерси мила  Hug
Сега гледах в Ларедут има много яки неща и много евтини. Не знам по-натам ще има ли пак такива намаления? Който ги следи по-често може би знае.
Хайде чакаме новата тема  Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 483
Ааа и аз страдам от "недостиг на кожа". Адско разтягане, като че ли всеки момент ще се пръсне  ooooh! много гадно усещане с чувство на безпомощност  Shocked Забелязах, че ако "разтоваря" малко газове или друго  Embarassed, ми олеква.
Олето, твоето предродилно коремче ме стресна малко  hahaha Сладки сте, бременността ти отива  Hug
Ставам са правя салатка, че милото приготви вечерята  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 790
Благодаря ви!   bouquet Албума нюаистина беше заключен, защото го правих преди два-три дни, баш в разгара на страстите и малко ме обхвана параноята, как се ползват чужди снимки  Blush

Аз имам от Симона останал от другия вид космонафти на Редута. Тези с пискюла на качулката. Жълтичко е, така че ще можем да го ползваме и за младежа. Но мисля, че вече нито едно ото тях не е налично в сайта.

# 724
  • Мнения: 686
Здравейте, момичета  Simple Smile

Аз съм вече в Бургас, бяхме на сватба във Варна, а преди това и седмичка в Плевен. Отпуската си тече  Simple Smile Нещо много се изморих тези дни и сега едвам гледам. Но ще почина и да се надяваме да съм по добре.

Мами от Бургас, ако искате да се съберем на кафенце в морската ще съм много щастлива да се запознаем  Simple Smile

За покупките вече като знаем, че е мома мисля до почна малко по малко. Легло и кошче имам отдавна, че мой познати ми дадоха, количка ми остава, другото е лесно.

Ох, искам само да лежаа, а сме на гости у свеки и малко ми е неудобно, цял ден не ставам от леглото вече  Crazy Имам подарък - 3 нощници ми е взела, още повече ме поддтиква да не ставам  Laughing


 

# 725
  • Мнения: 486
Здравейте, момичета  Simple Smile

Аз съм вече в Бургас, бяхме на сватба във Варна, а преди това и седмичка в Плевен. Отпуската си тече  Simple Smile Нещо много се изморих тези дни и сега едвам гледам. Но ще почина и да се надяваме да съм по добре.

Мами от Бургас, ако искате да се съберем на кафенце в морската ще съм много щастлива да се запознаем  Simple Smile

За покупките вече като знаем, че е мома мисля до почна малко по малко. Легло и кошче имам отдавна, че мой познати ми дадоха, количка ми остава, другото е лесно.
Бях се зачудила ,че отдавна те няма ,а ти вече си в Бургас!За колко време ще си тук ? Среща ще направим,ама на мен лично ми се иска др седмица ,да ми е минал прегледа в София.

# 726
  • Мнения: 1 298
Ами хайде де. Аз съм за.
Само предложете нещо и да се видим някъде из Морската или центъра.
Да кажа, че от петък до неделя планирам ходене до Ст.Загора.

# 727
  • София
  • Мнения: 5 759
Мила,и аз имам такова чувство с кожата ужасно е Rolling Eyes

Космонавтите не можах да ги поръчам на евтините цени и ми излязоха по около 20 лв което пак е евтинко де Simple Smile
Страхотни са на снаха ми купих зимата и не е мръднало като се има в предвид,че тя пере всичко на 60 гр, ooooh!

След малко ще вляза да видя и на Ади пупата Simple Smile
Моята видяхте ли не е малко хич даже питат скоро ли ще раждам Mr. Green

Цветеличкова Hug

# 728
  • Мнения: 486
Ами хайде де. Аз съм за.
Само предложете нещо и да се видим някъде из Морската или центъра.
Да кажа, че от петък до неделя планирам ходене до Ст.Загора.

Аз съм за морската ,предполагам и Нани-банани,защото и двете сме до флората!

# 729
  • sofia
  • Мнения: 54
Момичета да ви питам нещо.Преди малко ходих до тоалетна и на белиото ми имаше едно малко прозрачно като силиконово нещо около 1 см все едно съм го изтискала от лепило.Абсолютно прозрачно.Нищо не ме боли бебето мърда постоянно,онзи ден бях на лекар всичко е точно много е порастнало.Идеално се чувствам.Имам ли повод да се притеснявам как мислите?беше като желе или силикон а не течно иначе микробиологията ми е перфектна.Извиняваите за образното описание Sad

# 730
  • Мнения: 686
Иха, как се зарадвах, че откликнахте  Simple Smile Аз съм само до четвъртък тук, така че, ако може да е през идващите 3-4 дни. За мен е все едно къде ще е, морската го казах, защото искам моренце да видя  Simple Smile Ние сега сме в Айтос, че апартамента в Бургас е даден под наем, но сме с кола и когато кажете мъжо ще ме докара  Simple Smile

# 731
  • Мнения: 1 298
Цвеличкова, направо давай ден и час тогава.
Ще се радвам да се видим.

# 732
  • София
  • Мнения: 5 759
DArena,според мен това си е секрет..... но все пак ако се притесняваш се свържи и с лекар!  Hug
 

# 733
  • sofia
  • Мнения: 54
Благодаря ти и аз така си мисля просто беше абсолютно прозрачно и силиконовои съвсем малко около сантиметър,но нищо друго ми няма перфектно се чувствам.Дано всичко е наред, лекаря ми не вдига.

# 734
  • Мнения: 21
Daarena, аз имам същите неща ежедневно. Няма страшно  Hug Споко!

Общи условия

Активация на акаунт