мами от Гео Милев - 56 или 57 ясла? кажете и вие

  • 5 320
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
здравейте момичета,

малко инфо докъде съм стигнала - говорих с директорката на Мечо Пух, и общо взето се опита да ми каже, че дори и след 5 месеца да сме готови за ясла най-вероятно няма да има места Sad Но аз пък съм зодия Телец и затова утре ще отида да подам молба.
Успях и с директорката на Приказка /57-ма ясла/ да говоря, там пък точно обратното нямало проблеми когато и да реша да си дам детето. Това малко ме озадачи, но ще видим

благодаря ви за мненията, ако има и други ще съм по-осведомена и съответно спокойна

всички най-най на всички

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ние сме в 57" Приказка" трети ден сме там още немога да кажа как е. Ще ти пиша по-натам на лс,като разбера ква е хавата.

a kade se namira 57 iasla???da ne e s/u T-market?

# 17
  • Мнения: 217
Ние сме в четвърта група, много съм  доволна, въпреки, че плаче сутрин все още, но там се чувства много добре, играе с децата, научи много песнички, започна веднага да се храни сама, учат ги и да се обличат самички - вчера като я взех гледам, че блузата й беше облечена на обратно.... Като я питах сама ли се облече, тя с гордост ми каза, че сами се обличат, защото са големи  Laughing.... Винаги са усмихнати и любезни лелките.... Най-важното е, че детето се чувства добре там....

# 18
  • Мнения: 1 403
Не не е с/у Техномаркет на ул. "Христо Максимов". На кръстовището на Румънското си в ляво,после втората /по баирчето/ пак в ляво,и на края на улицата вдясно. От дясната страна се пада. Оххх дали разбра нещо  newsm78,как го обясних  Rolling Eyes

Ние сме в трета група.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не не е с/у Техномаркет на ул. "Христо Максимов". На кръстовището на Румънското си в ляво,после втората /по баирчето/ пак в ляво,и на края на улицата вдясно. От дясната страна се пада. Оххх дали разбра нещо  newsm78,как го обясних  Rolling Eyes

Ние сме в трета група.

разбрах те,само че T-market не e Tehnomarket Laughing Нищо де, аз те разбрах Wink

Последна редакция: чт, 23 фев 2006, 17:50 от Vivi

# 20
  • Мнения: 1 403
Не не е с/у Техномаркет на ул. "Христо Максимов". На кръстовището на Румънското си в ляво,после втората /по баирчето/ пак в ляво,и на края на улицата вдясно. От дясната страна се пада. Оххх дали разбра нещо  newsm78,как го обясних  Rolling Eyes

Ние сме в трета група.

razbrah te,samo che T-market ne e Tehnomarket :lol:Nishto de,az te razbrah Wink


 newsm62

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Можете ли да ми напишете телефона на 57 ясла?

# 22
Здравейте!Имам момченце на 2г и от края на април ходи на ясла на "Христо Максимов".Сутрин още плаче като го водим, но с времето все по малко.Честно казано много съм доволна,защото детето ми беше по затворено все до мен си стоеше и не искаше да си играе с другите деца.Откакто ходи на ясла нямаме такъв проблем.А и вече иска да се храни само на масата,преди това не беше така.Лелките са много мили и внимателни и винаги ми обръщат внимание,когато питам за детето.

# 23
И още нещо сега,когато е почивката през август ще правят ремонт.Лелките казват,че ще слагат алуминиева дограма и ще боядисват отвътре.

# 24
  • Мнения: X
Дъщеря ми хоги от средата на март в 56-та, беше втора група, сега от 1-ви август незнам ще стават ли трета, както и да е, де.

Много, ама наистина много съм доволна. Писала съм в доста теми, можеш да ги потърсиш, че сега нямам време за подробности, но като цяло - храната е прекрасна, устройват им забавления, извеждат ги минимум веднъж дневно, при хубаво време два пъти, дъщеря ми не е боледувала за това време сериозно нито веднъж, базата им е добра и е факт, че неможеш да чуеш дете да реве през работно време. Тя свикна бързо, говори непрекъснато за приятелчетата си, абе доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт