BILKA - полезно и качествено или просто евтино

  • 47 802
  • 161
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 743
Да похваля - кремче за очи и устни с мавруд, гел за измиване на лице и от новата серия Upgarpe - смес от масла, която ползвам вече против стрии.
Освен това има и нови шампоани за сух и мазен пърхут, мисля че и те трябва да са добри.

За новата серия ми е въпросът - къде я намирате? Аз където и да проверя няма нито един продукт от нея. Ще продължа да търся.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
За новата серия ми е въпросът - къде я намирате? Аз където и да проверя няма нито един продукт от нея. Ще продължа да търся.


В ДМ  я имаше

# 32
  • Мнения: 57
аз съм много доволна от шампоана против пърхут и от маската на "Билка". според  мен за парите, които струват са направо страхотни.

# 33
  • Мнения: 1 416
Виждам, че са сменили опаковките на продуктите.
Какво ще кажете за спрея за коса и шампоаните  -  http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka5.html 
Чувала съм добри отзиви, но се чудя дали има някаква разлика в съдържанието сега като са в променени опаковки или са си същите като състав и действие?

# 34
  • Мнения: 2 631
Виждам, че са сменили опаковките на продуктите.


Хах!! Пък аз си помислих, че имат нов интимен гел....  Crazy ooooh!

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Да похваля - кремче за очи и устни с мавруд, гел за измиване на лице и от новата серия Upgarpe - смес от масла, която ползвам вече против стрии.
Освен това има и нови шампоани за сух и мазен пърхут, мисля че и те трябва да са добри.

За новата серия ми е въпросът - къде я намирате? Аз където и да проверя няма нито един продукт от нея. Ще продължа да търся.
Има я в хомеопатичната аптека на Чаталджа 13. Там обаче цените са малко по-високи, макар че не е чак толкова много.
Харесвам хидратиращият им крем за лице с краставица и пъпеш.

# 36
  • Мнения: 3 423
Аз съм доволна от антицелулитен крем на Билка (вече не помня точно кой, май с грозде беше) Simple Smile Миналата ли, по миналата ли година  newsm78 го ползвах съчетано с масаж и имаше супер резултат.

# 37
  • Мнения: 127
А в момента ползвам хидратиращ гел за измиване с краставица и пъпеш. Не стига, че мирише невероятно, ами и така ми измива лицето, че чак скърца след изплакване. Даже и грима ми измива без остатък.

 Peace

# 38
  • Мнения: 4 569
Нямам нищо на Билка и се чудех.След тези отзиви ще си взема хидратиращия гел за измиване че от този на Регал не съм доволна.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 956
Е, да! Билка са по-сполучлив избор от Регал (по принцип, въпрос на късмет е).

# 40
  • Мнения: 13 627
Имам новата серия и серията с мавруд. Много съм доволна и от двете. Определено са си много качествени продукти!

# 41
  • Мнения: 277
Не бих определила кожата си като много суха или чувствителна, но гелът за лице с краставица и пъпеш зверски ми я изсушаваше, въпреки че го дават хидратиращ.
Когато ползвах крема за лице с мавруд ми се струваше, че не попива, а остава на повърхноста на кожата, не знам как да го обясня, а в същото време си оставаше опъната.
Кремът за ръце с мавруд си го бива за цената, от тоалетното мляко с бяло грозде съм доволна, добре почиства.

# 42
  • Мнения: 2 631
Все пак си купих интимния гел на Билка - новия. От първото ползване съм доволна.  Flutter

# 43
  • Мнения: 1 416

Какво ще кажете за спрея за коса и шампоаните  -  http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka5.html 
Чувала съм добри отзиви, но се чудя дали има някаква разлика в съдържанието сега като са в променени опаковки или са си същите като състав и действие?

Аз пак да питам Blush

А по темата - кремът за ръце от серията с мавруд е хубав, много хубаво мирише, но ефекта му не е особено продължителен или може би за мойте сухи ръце не е достатъчно. Искам да кажа, че като се намажа е добре, но след като си измия ръцете пак са си също така сухи. Околоочния крем от серията с мавруд ми лютеше много на очите, дадох го на майка ми и на нея много и хареса. Кремът с краставица и пъпеш също ми лютеше на очите, затова и пак го дадох на майка ми и него го хареса Laughing Доволна е също и от крема от новата серия Upgrape.

# 44
  • Мнения: 4 569
А по темата - кремът за ръце от серията с мавруд е хубав, много хубаво мирише, но ефекта му не е особено продължителен или може би за мойте сухи ръце не е достатъчно. Искам да кажа, че като се намажа е добре, но след като си измия ръцете пак са си също така сухи.
Този на мен ми харесва,а и аз съм претенциозна за крема за ръце.Около 4лв е.

Общи условия

Активация на акаунт