МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас -тема 5

  • 61 743
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • на дъното
  • Мнения: 1 552
Извинявам се за въпроса,но нямам време да чета цялата тема назад.Моя позната ще ражда при вас та се интересува дали се доплаща престоя на бебето на ден и за храната му,ако е удобно и цени.Благодаря ви Hug

# 721
  • Мнения: 0
silviayo Здравей.
По въпроса за бебенцата , заплаща се 25 лева на ден,др. всичко се поема от болницата!Леко и безпроблемно раждане на приятелката ти!

# 722
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
какво стана с Велизарка  newsm78-всичко наред ли е

# 723
  • Мнения: 0
Като се върна на работа отново в понеделник ще разбера!

# 724
  • Мнения: 0
Добър ден момичета и честито на мама Велизарка която роди своето синче на 3.09.10 г. в 11.30ч. чрез секцио добре са и двамата , newsm59,а Николай тежи 3200/52 см.да им е жив и здрав и много да ги радва!
 newsm59

# 725
  • Мнения: 11
Честито на Велизарка   bouquet  bouquet  bouquet да и е жив и здрав малкия и много много да я радва  Simple Smile

# 726
  • Мнения: 0
Много се радвам за velizarka8, че всичко е минало добре. Честито! Да е живо здраво момченцето и много щастливи мигове!

# 727
  • Мнения: 1
Честито и от мен на Velizarka8 и Veselushka85!!!

 Желая Ви най-здравите и спокойните бебчета newsm07, които да изпълват  живота ви с огромно щастие!!!   newsm59

# 728
  • Мнения: 486
Честито на Велизарка !Да й е жива и здрава рожбата!  bouquet На мама бързо възстановяване!

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Честита рожба на Велизарка!Да са живи и здрави!

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 0
Първо честито и от мен на щастливата мама   bouquet

За първи път пиша в темичката Simple Smile Предстои ми раждане през октомври с планирано секцио. Бременността ми следи д-р Дорийска и съм се спряла да раждам в Дева Мария. Вече подадох заявление за раждане, на което написах датата на термина - 28.10.2010, тъй като още не ми е определена датата за операцията. Когато д-р Дорийска ми определи датата трябва ли да се обадя в болницата да се промени датата в заявлението. Имам и друг въпрос. Ами ако тръгна да раждам преди насрочената ми дата за операция и не са ми готови всичките изследвания, не съм се консултирала с анестезиолог и не ми е правен тест за упойки би ли било проблем това? Предварително благодаря!

# 731
  • Мнения: 0
Здравей и добре дошла.Направо на въпроса относно попълненото заявление - не е нужно когато се определи дата на секцио да се променя и заявлението.
Ако тръгне по рано раждането можеш спокойно да дойдеш в болницата и ако са необходими изследвания ще бъдат направени!Леко бременеене.
[/color][/color][/i]

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 16:55 от psichology79

# 732
  • Мнения: 73
Здравейте, мами, ние сме си у дома. Здрави и щастливи, благодарение на грижите на всички, на абсолютно всички. Когато имам повече време ще разкажа за самия важен момент и престоя си там. Сега се радваме с таткото на нашето сътворение.
psichology79, в деня на изписването бях тотално сбъркана от радост и забравах сума ти неща. Кога трябва да дойда за конците и има ли значение при кого? Акта за раждане как и от къде да го взема? Имам спомен, че едно момиче в предродилна мепиташе нещо, обаче в този момент ме нямаше на линия Simple Smile.

# 733
  • Мнения: 560
velizarka_8 не съм  psichology79,но ще ти отговоря.За махане на конците отидох на 8 ми ден.Така ми казаха.Няма значение при кого ще отидеш.Аз случайно попаднах на моя доктор ,та той ми ги маха  ;-

Честито!!!

# 734
  • Мнения: 214
Velizarka конците трябва да се махнат на 8 мия ден няма значение при кой ще отидеш да ти ги махнат. става за 2 мин Simple Smile
акта за раждане в кметство зора с епикризата отиваш

Общи условия

Активация на акаунт