МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас -тема 5

  • 61 743
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Здравейте, мами, ние сме си у дома. Здрави и щастливи, благодарение на грижите на всички, на абсолютно всички. Когато имам повече време ще разкажа за самия важен момент и престоя си там. Сега се радваме с таткото на нашето сътворение.
psichology79, в деня на изписването бях тотално сбъркана от радост и забравах сума ти неща. Кога трябва да дойда за конците и има ли значение при кого? Акта за раждане как и от къде да го взема? Имам спомен, че едно момиче в предродилна мепиташе нещо, обаче в този момент ме нямаше на линия Simple Smile.
Добро утро!Велизарка как изкарахте 1вата нощ с новия член на семейството?
За конците на 7-8 ден, няма значение при кой доктор,за акта за раждане с личната карта в кметство ЗОРА както е казала LITA_ за епикриза мисля че не е нужна.
Весел ден от мен и много усмивки!

# 736
  • Мнения: 486
Добро утро! Днес е Малка Богородица. Денят, в който се е родила Св. Дева Мария, майка на Исус Христос. Това е и един от 12-те най-големи християнски празници, известен в народната традиция като Рождество на Пресвета Богородица!
Да сме живи и здрави!



psichology79 ,Гамишев вчера ми казва ще се видим на 14,аз му викам няма да се видим нали сте в Девата и той се втрещи!Целия ден на 14.09 има часове в частния!Винаги всеки вторник си е в кабинета .И ако е така щял да си сменя смяната в Девата!

# 737
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И ДОБРОТА!
pashic Др.Гамишев по график на 14.09.10 е на работа тук от 8-19 ч.

# 738
  • Мнения: 73
А аз лично ли трябва да отида, а мъжа ми трябва ли също да е с мен или може трети човек с личните ни карти? Охххх, много съм зле с тези неща.
Първата нощ изкарахме будувайки. и когато тотакото тръгна за работа заспа юнака. Старая се да обърна този режим. Не може така денем да спи, нощем да плаче.

# 739
  • Мнения: 0
А аз лично ли трябва да отида, а мъжа ми трябва ли също да е с мен или може трети човек с личните ни карти? Охххх, много съм зле с тези неща.
Първата нощ изкарахме будувайки. и когато тотакото тръгна за работа заспа юнака. Старая се да обърна този режим. Не може така денем да спи, нощем да плаче.
Не се притеснявай повечето бебенца в началото са така денем повеко спят вечер повечко поплакват,ще коригираш режима като се опитваш да го държиш повече през деня буден бебчо.
Можеш да изпратиш съпруга си за акта няма да имаш проблем.

# 740
  • Мнения: 73
Ами да така правя и смятам ще се справим скоро, че тати трябва да работи.
Благодаря на всички за информацията!
И не се чудете - "Дева Мария" е мястото, където трябва да родите вашите бебчета. Никога не съм лежала в болница до сега и не мога да направя кой знае какво сравнение, но казвам това което аз усетих.
Благодаря на д-р Ризова, д-р Люцканов, д-р Янев. А рехабилитаторката Дани я измъчих доста. Нещо ми се виеше свят като станех и ми причерняваше, но аз съм си с ниско кръвно, а и кръв се губи все пак. А тя, милата, толкова спокойна, окуражава ме, стоя толкова дълго при мен. Та болката си я има, но не нетърпима, но това прилошаване като се надигна от леглото беше отвратително. Все едно съм някоя лигла, чак от срам ми се прирева. Акушерките в отделението са страхотни. А санитарките - от тях колко неща научих за бебчето...всяка се спираха да попитат как е, хапва ли, спинка ли. Това никъде го няма. Та тези неща ми направиха страшно впечатление. Единственото от което мога да се оплача са леглата или по скоро тези матраци. Ужасни са. Но щом и Георгиев казва, че били за операция и че това е най-доброто ще търпим, нооооо още имам гадни болки във врата и раменете. Това е от мен. Малко дългичко, но изчерпателно  Wink

# 741
  • Мнения: 486
Велизарка,ти в стандартна ли беше?във Випа май са мн хубави леглата!
Радвам се ,че си доволна!
Аз скоро започвам записи на тонове да правя там!
На кой ден изпиват след секцио когато всичко е наред? Praynig

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 16:12 от pashic

# 742
  • Мнения: 70
psichology79,  попълних анкетата и я оставих до телевизора - 221 стая, 1-вото легло  Joy толкова бях ошашкана за здравето на малкия, че забравих да ти се представя, че аз съм тази дето все те тормози за смените на д-р Згурова и д-р Ризова  Embarassed


pashic, леглата са еднакви - като родих бях Вип, а днес ни изписаха с дребния бяхме в стандарт, абе все същата работа са си, не са като вкъщи  Laughing След секцио изписват на 5-тия ден.

velizarka_8, да ви е жива и здрава рожбата, много да ви радва и много да ви слушка! А за режима не се притеснявай, ще си се нормализира, като поотрасне малко, трябват само малко повечко нервички на мама  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 0
tafta не се притеснявай нали детето е добре, значи всичко е наред,и за въпроси винаги съм насреща!

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 312
Тафта, вие ли бяхте в 221? Ние бяхме в 219. Как е Сашко? Да го нацелуваш сладкия бонбон.  Hug

# 745
  • Мнения: 560
Да не би да има вече детско в Девата?

# 746
  • Мнения: 73
Велизарка,ти в стандартна ли беше?във Випа май са мн хубави леглата!
Радвам се ,че си доволна!
Аз скоро започвам записи на тонове да правя там!
На кой ден изпиват след секцио когато всичко е наред? Praynig
Във ВИП бях. Ами те леглата са си хубави, обаче матрака или каквото там се нарича е твърд. Но така трябвало при операции ми обасниха. Иначе е много полезно да се вдигнеш от кръста, особено след перация при ставането, много по-удобно е, има 2 ръчки. А тази, която повдига краката пък много облекчава в първия ден, свива леко корема и така е по-малко болезнено даже.
Изписаха ме на 5-я ден (03.09 - 07.09)

# 747
  • Мнения: 486
Велизарка,ти в стандартна ли беше?във Випа май са мн хубави леглата!
Радвам се ,че си доволна!
Аз скоро започвам записи на тонове да правя там!
На кой ден изпиват след секцио когато всичко е наред? Praynig
Във ВИП бях. Ами те леглата са си хубави, обаче матрака или каквото там се нарича е твърд. Но така трябвало при операции ми обасниха. Иначе е много полезно да се вдигнеш от кръста, особено след перация при ставането, много по-удобно е, има 2 ръчки. А тази, която повдига краката пък много облекчава в първия ден, свива леко корема и така е по-малко болезнено даже.
Изписаха ме на 5-я ден (03.09 - 07.09)

А нали пишеха някои ,че във Випа леглата са с дистанционно и мн удобни за операции  newsm78  Както и да е ,това да е проблема!
А ти колко плати?

# 748
  • Мнения: 0
velizarka 8 с каква упойка беше? аз днес се записах за другата седмица, престраших се за секцио, но се чудя все още каква да е упойката...

# 749
  • Мнения: 0
Моля, някой от родилите мами със спинална анестезия да споделят какво е чувството!

Общи условия

Активация на акаунт