След девет месечен растеж, започна Юнски бебевалеж! - 28

  • 21 204
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Здравейте , пак съм изпуснала няколко бебета  ooooh!
Честити бебчета на мама Tenderseduser , мама Elli_lk и мама Vany6a   bouquet
Estelita  fingerscrossed
Mama_zaek , мерси за хубавото оформление   bouquet

# 16
  • Мнения: 49
Честити бебчета на мама Гергана и tenderseducer! Да са ви живи и здравички и много радост да носят в домовете ви!
Мама Заек   bouquet Много красива ни е новата темичка, нека я напълним със здрави и пухкави бебчета  Peace
Естелита стискаме палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 17
  • Мнения: 293
Мама заек  bouquet  bouquet  bouquet
Днес е такьв хубав ден за поява на бебчета:) хайде да има и още до вечерта Grinning

# 18
  • Мнения: 31
мама Заек -  Hug  Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Записвам се и аз!
Честито на всички обебили се! Hug  bouquet Да не взема да пропусна някой... Embarassed
Аз да се отчета. Днес бях в болницата при моя си лекар да ме види пак. Погледна ме на видеозона - плацента и води са добре. После преглед за разкритие... Sick Емииии... 3см... Mr. Green Да видим докога ще изкарам. Mr. Green А контракции нямам. В смисъл - такива болезнени. Само тия нормалните - безболезнени...

Естелита, стискам палци за утре! Peace

# 20
  • Мнения: 116
Гери, Тендерче, честити ви рожби. Желая ви бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи.
Естелитка, дойде и твоя ден. Стискам палци. Всичко ще мине леко и гладко.  Hug
Мама Заек,   bouquetтемата е страхотна, много нежна и красива е първа страница. Пожелавам другите страници да ги пълним само с хубави новини за пухкави, здрави бебчета.

# 21
  • Мнения: 525
Мама Заек, благодаря за темичката, много е гот и носи настроение. Само хубави новини да ни носи   bouquet

# 22
  • Мнения: 50
Здравйте пак, аз преди малко се прибрах днес пак бордих из улиците като свободен електрон   Joy а и тук 2ра страница си е постижение вече  newsm44
Гери , Тъндърче чеситит бебчета, нека ви носят много щастие  Laughing Laughing хайде бях се притеснила че днес ще пропуснем  да се запишем с рожба  Crazy
Мама заек много хубава темичка  smile3525
естелитастискам палци всичко да е наред  утре  newsm32 , направо не знам как ще спиш тази нощ, аз ако знаех че ще раждам  на др ден сигурно щях да се побъркам  #Shocked

# 23
  • Велики Преслав
  • Мнения: 2
Тендерче, честита рожбичка мила, бързо прибиране в къщи    ylinfant

viliqna82, честит рожден ден, като гледам твоят термин е утре, дано до края на утрешния ден получиш своя най най голям подарък Simple Smile

Естелита, стискам ти палци, и кураж Hug Hug Hug

Момичета, като гледам на първа старничка, обебилите се мами доста са се увеличили. Стискам ви палци на всички останали Hug
Мама заек, страхотна нова темичка  newsm10

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 789
ESTELITA стискам палци за утре, всичко да мине добре! Ще чакаме добрата новина!
 
tenderseducer честит син ! Да и жив и здрав и много да ви радва!   bouquet

Аз утре сутрин ще отида към болницата, така или иначе ако искат да ме приемат най- вероятно ще е на другия ден. Да видим ще ми се размине ли 2-ри като ден за раждане. Лягам и стискам краката  Joy

Мама заек благодарим за темичката!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Честити бебоци на Гери и на Тендър   bouquet  bouquet  bouquet
Естелита успех утре   Hug
Аз тъкмо се връщам от преглед.Запис на тонове идеални.Води също-както каза доктора виждам и едни  нормално плаващи топки  Joy Гледа ме и за разкритие.Нямам все още  newsm78

# 26
  • Мнения: 10
Честит син Александър на мама tenderseducer! Да е здраво и послушно дете и много да радва мама и тати!

Естелита, успех утре и дано всичко мине по мед и масло  Peace

Леле как се вълнувам и вече и аз нямам търпение да си гушкам бебката  newsm32

# 27
  • Мнения: 26
Честито момченце на мама Tenderseducer !!!!!   bouquet
Успех на всички,на които тези дни им предстои да гушкат бебенцата си Hug

# 28
  • Мнения: 47
Честит син на Тендърчето! Да са здави и много щастливи!
Натали, благодаря за стиснатите палци, вече съм без серклаж, той се маха без упойка, направо в кабинета на доктора  Grinning
Готова съм за раждане, дано да е още в тази тема!

# 29
  • Мнения: 861
Честито на Тендър и Гергана! Да са ви здрави и послушни дечицата1
Естелита, утре сме с теб!
Мама заек, мерси за темата!
Честит празник на рождениците!

Общи условия

Активация на акаунт