Как научихте за този форум?

  • 2 033
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 513
Регистрирана съм от първите дни на бременността си. Познавам Мамма лично, приятелки сме и от нея знам за форума.

# 16
  • Мнения: 533
Случайно, чрез Google и съжалявам, че беше към края на бремеността ми, защото е много полезно да прочетеш толкова много мнения. Поздравления за създателите му! Влизала съм да чета и в други форуми, но този ми допада най-много.
Все още обаче се "престрашавам" много рядко да пиша, но за това пък почти постоянно съм on-line да чета.

# 17
  • Мнения: 1 465
 Мен дъщерята на колежка на майка ми, която наскоро беше родила ме агитира сумати време да се регистрирам /защото и аз вече бях бременна/, и аз от не май къде си един ден реших да го погледна "този прословут" форум и останах очарована в крайна сметка. Оттогава редовно си пиша тук и от време на време едвам си налагам да не пиша, че от него работата ми остава вечно несвършена и мъж ми се оплаква вече, че не му обръщам достатъчно внимание Crossing Arms

# 18
За този специално знам от този в Дира. Май повечето от там се прехвърлихме насам Grinning Wink В началото нямаше този "Родители в чужбина", но постепенно се наринаха доста подфоруми предлагани от самите потребители.
А в дира "Бъдещи и настоящи майки" го откри половинката. Той започна в дирските форуми и аз поех щафетата Laughing Laughing Laughing Crazy (сега сигурно съжелява многократно Whistling)

# 19
  • Мнения: 804
Моя приятелка ме насочи към зачатие, вече мислех за бебе и исках да прочета по-вече инфо. Там се регистрирах и писах няколко пъти, но сякаш не ме харесаха там newsm78 , бая заядливо ме нападнаха и аз реших , че повече няма да пиша там. От там обаче видях реклама за бгмама, тук наистина се чувствам много по комфортно. Благодаря ви Hug

# 20
  • Мнения: 1 238
Научих от Дира. Още като бременна пишех там, а по късно се включих и в този форум. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А дира не с спомням как го открих вече... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed, май докато се рових из нета...

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
На мен ми каза Лиорена за форума. С нея се познаваме от 100 години и когато заминах нейната дъщеря беше само на 40 дни. Да съм в час с развититието й, а и да си разменяме бележки, се регистрирах тук. Нямам дете, но форума е краста....

# 22
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
случайно го намерих от googleто  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 183
Слу4айно. Ровех се в нета за нещо - май готварски рецепти, и попаднах на БГ-Мамма. Как ме е яд 4е не съм го открила по-ранооооооо. забременях два месеца след като емигрирах, беше ми много самотно и смотано ... ама не съм знаела за вас... А като гледам, май около раждането на сина ми се е създал и самия форум, де. Там някъде май. Или греша?!

# 24
  • Мнения: 235
Открих го съвсем скоро и съвсем случайно, търсейки инфо относно забременяването и един здравословен проблем... Въпреки, че за сега съм само  "в чужбина", а все още не съм мама и е по-подходящо да съм при момичетата в "искам бебе", тук атмосферата ми допада повече и се надявам да се успея да се  интегрирам в симпатичната ви групичка  Grinning   

# 25
  • Мнения: 1 178
Бях из4ела вси4ко в Биберона и оттам или от рекламата на друг сайт, ве4е непомня, попаднах на Бг мама. Никогане съм у4аствала във форуми, докато не попадна на Родители в 4ужбина, о6те си спомням темата, "Пълномо6тно за вадене на паспорт на детето в Бг", аз тогава бях бременна, но ми се стори много интересно. Регистрирах се сравнително късно. За мен Родители в 4ужбина е неиз4ерпаем извор на слу4айна информация(хем не я търси6, хем ти я поднасят), е има и много клю, но без това неможе, все пак жени сме а и много от у4астниците се познават и си об6туват по фамилиарно, на мен това не ми пре4и по скоро ме забавлява особенно седми4ната тема, неведнъж ми е оправяла настроението  Grinning. По - важното е 4е тук винаги мога да раз4итам, 4е 6те се отзоват на проблема ми със съвет или просто със съпри4астност.

# 26
  • Мнения: 3 634
Търсех из гугъла за БГ форуми и ми намери БГ-мамма... Влязох, видях, че има форум за Проблемно забременяване и защото вече година и половина правехме опити за бебе реших, че е мястото за мене и без много мислене се регистрирах.
Опитвала съм се и в дира да пиша, но установих, че на тази жаба гьола е с адрес http://www.bg-mamma.com/ .

# 27
  • Мнения: 447
От google.Бях си пуснала търсене за раждане в Холандия още преди да тръгна за насам.И-и много приятно се изненадох,4е има6е попадение. Естествено от този форум.
Много ми допадна форума и на вси4ки познати мам4ета съм го препоръ4ала.Това е първият форум, по който се зарибих.
Благодарна съм 4е Ви открих!

# 28
  • Мнения: 230
случайно го намерих от googleто  Simple Smile


В Гуглето какво ли не се намира там, аз го научих това от мама(моята майка) и се оказа, че година по късно се регистрира тя, а след това сестра ми.
И тя да си призная е такава бъбривка, че може би вече доста хора я познават.
Та такива ми ти работи стават по малкия свят

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз първо бях в дирската "секта" Mr. Green, тя има голяма заслуга за появата на малката, затова имам сантименти към нея Heart Eyes
тук бях регистрирана, ама на пишех...
в последствие открих "родители в чужбина" и реших, че това е моето място Heart Eyes Grinning

Общи условия

Активация на акаунт