Лятото дойде - ОКТОМВРИЙЧЕ иска на море!

  • 26 481
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 33
Честит Рожден Ден на Митето! Нека расте здраво, жизнерадостно и щастливо дете!

# 721
  • Мнения: 3 497
Joy Joy Joy
Вчера срещам една бивша моя учителка по история и обяснявам аз, че имам две момчета, а тя ми вика: Мале, мале две снахи ще те комндват.
Абе, казвам аз -те мене или аз тях, А?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пази боже! Mr. Green

Моят мъж винаги казва - Дано дъщерите ми имат свекърви като моята тъща (майка ми Wink), винаги си мълчи, никога не дава непотърсен акъл и винаги е готова да помогне. Много се тачат Joy Даже понякога конспирират срещу мен Laughing

# 722
  • Мнения: 55
Чести рожден ден на Митачето, да е жив и здрав, много да радва мама и тати.
Криси бързо да се оправяте, повечето деца боледуват в началото, дано при вас е по-лесно.

# 723
  • Мнения: 668
Joy Joy Joy
Вчера срещам една бивша моя учителка по история и обяснявам аз, че имам две момчета, а тя ми вика: Мале, мале две снахи ще те комндват.
Абе, казвам аз -те мене или аз тях, А?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пази боже! Mr. Green
Шегувам се разбира се, като знам какви проблеми имах с моята свекърва, едва ли бих причинила подобни страдания на някое невинно девойче.  Peace
Криси, как е Боби?

# 724
  • Мнения: 489

Черпя мъжките майки с едно стихотворение, много се смях.

Утре, като дойде някоя напета —
с две глави над мене, два пъти по-млада...
Като ми открадне със очи момчето
и като запукат двамата на кладата...
Няма да го бъде! С чай ще я полея,
ще оскубя всички руси перушини.
Аз съм го родила, ще отива с нея!
Няма да го бъде! Да ме чуеш, сине.
Нали знам, жените сме невярно племе.
Тайните си мисли надълбоко крием.
Ти ще й напишеш някоя поема —
тя ще се засмее. И ще те затрие.
Тъй ще му говоря, само да порасне.
Само да започне сутрин да се бръсне.
 
А сега играят с Лидия във яслите —
и им се усмихвам.
    Вместо да се пръсна.

Joy

# 725
  • софия
  • Мнения: 118
мисля да имаме празник в палавници младост3 в софия за рождения ден. някой има ли мнение за този център за деца.ходила съм но не за рожденни дни. newsm78

# 726
  • Мнения: 3 453
  Лаленце, добре е да чукна на дърво. Аугументина много бързо му помогна, вече е пушка. До сряда обаче няма да ходи на ясли , така и така съм в болничен да е съвсем здрав.

# 727
  • Мнения: 173
Момичета, благодаря ви за поздравите.
Бързо оздравяване на болничките дечица! Митето се размина само със сополи.
Ето го двегодишното дете:

Лека седмица!

# 728
  • Мнения: 567
Мале, колко са пораснали децата  Hug да са ни живи и здрави.
Аз днес се реших да й слагам обици и малко  ме  е страх, но пък и тя самата иска. Бях с една приятелка, на нейната щерка да сложим ..ееее ви казвам такъв рев му удари ....Иначе сме добре и чакаме да стане понеделник и да тръгва на ясла  Sad

# 729
  • Мнения: 668
Недииии, да ти е жива и здрава малката кукличка Никол. Всичко най, най, най-хубаво и много подаръци. Целувки от нас.  Hug Hug Hug

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 723
Мерси ,Ками Hug

Ето да я видите от партито днес в яслата

# 731
  • Мнения: 3 453
  ЧРД , на Никол! Да е все така красиво и палаво дете! Много щастие и безброй усмивки! Целувки от нас с Боби!
 

# 732
  • Мнения: 3 497
Иииии, Недиииииии, да ви е жива и здрава куклата! Много радост, щастие, успехи й пожелаваме!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 733
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Неди, да е здрава малката голяма принцеса, да е все така красива, усмихната и с характер  newsm51

# 734
  • Мнения: 3 497
Време е за нова тема. Как беше заглавието?...Или да измислим нещо във връзка с рождените дни. Все пак това са от най-веселите месеци за нас....

Общи условия

Активация на акаунт