Любов и наказание - В очакване на 23 финален епизод за първи сезон - тема 12

  • 50 712
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Имам чуството , Саваш пак няма да разбере за Йомер. А Шахнур с нейната глупост най-много да подложи внукът си на опасност. smile3555 Може би точно това ще я вкара в правия път като разбере , че е тръгнала с/у собствената си кръв. newsm30

# 16
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Аз също не съм доволна от "влюбването" на Надка! Crossing Arms Дори до последно отказвах да повярвам... Crossing Arms
И аз. И то не заради самото влюбване, а заради това как го изработиха. Надя за сега е най-ощетения образ. Започнаха я супер добре, но накрая направо не можеш да я познаеш. Това не е промяна и някакво развитие, а необмисляне от сценаристите според мен. Mr. Green Naughty

Байрактарова темата е чудесна !   bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 17
  • Мнения: 9 744

Bayraktarova    


Снощи не бях "на живо" hahaha Heart Eyes та сега ще чета... и гледам ...   Hug

б л а г о д а р я




на безценната ни  джанъм BZ


 

# 18
  • Мнения: 23
Добро утро на всички Hug
съжалявам,момичета  Cry снощи точно преди последните реклами ми се скапа компа,но сега преведох анонса,ще чакаме Байрактарова да пусне клипчето
Байрактарче ,страхотна тема  Peace  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 7
Добро утро и прекрасен ден на всички!

Благодаря Ви Байрактарова, БЗ и Али!

Според мен любовта на Надя не е грешка на сценаристите, защото неизживяната и несподелена любов е много по-устойчива във времето, в смисъл че надеждата за нея да се случи да се изживее е по-голяма. Ако любовта е споделена, при раздялата има разочарования, които спомагат за по-бързо „проболедуване” и „оздравяване”. И все пак не ми се искаше да е влюбена, но като се замисля, това е най-интересното развитие на събитията с участието на Надя, иначе ако продължаваше развитието на героинята по същия начин само като приятелка и мениджър, щеше като досега да му помага в работата и да го подкрепя  и нищо повече. С неочакваната за Саваш целувка, Надя изигра ключовата си роля в сериала. Ясемин преглътна страховете си и прие „хайдутина” Саваш, но „неверния” Саваш няма да приеме. Трудно ще й бъде дори да го изслуша, камо ли да повярва в обяснението за случилото се. На кого да вярва – на очите си или на думите му. Тук Надя, въпреки чувствата си или точно заради тях, трябва да им помогне и да обясни на Ясемин. Саваш обаче няма да чака Надя, а сам до последно ще се опитва да разговаря и убеди Ясемин. Като че ли разбира и за детето, но мисля, че сега Ясемин, разочарована и загубила доверието си към него, няма да му признае, че е негов син. И най-вероятно ще се разделят. А на есен, Саваш през това време на раздяла, тъкмо няма да се разсейва, ще се съсредоточи в работата си и ще вкара в ред всички вански хора и традиции.
Направи ми впечатление погледа на Чичек, когато Ясемин и Саваш дойдоха при Пала. Изобщо не й беше приятно да ги види заедно, личи си че й е много трудно да се откаже от него. И ме си струва, че ако й се открие възможност да е с него, няма да я пропусне. За разлика от Надя, която сигурно за 10-те години е пропуснала много такива, и сега когато е  пораженец му призна любовта си. Саваш през цялото това време е знаел и въпреки това е продължил да вярва в приятелството им, което си е малко егоистично, защото така е подхранвал надеждите й. Разбира се Надя постъпи много по-егоистично от него, като го натовари с чувствата си и сякаш му внуши вина, затова че е знаел и я е излъгал в очакванията й.

# 20
  • Мнения: 3
Привет!
Навън вали,вали и настроението ни след снощната серия е такова -мрачно,влажно и подтискащо.След красивото начало на епизода,направо ни смазаха и сценаристи ,и режисьори.Сега ни обещават назабравим финал....направо ще ни попилеят,ще ни държи влага през цялата им ваканция.
  За Шахнур нямам думи вече-това не е човек,не е жена,още по-малко''майка''.Това е чудовище с власт!!!Казах ви аз,че е по-лоша от АМ.Прегази брат си,прегази сина си(не знам за кой път вече) ,готова е да прегази целия си род заради този изтърсак недоносен,плиткоумен  паразит и плазмодий,който не става за  нищо.Как ми се иска да и размаха и на нея един пищов, та да види какво л....о е на две бири.На нея и трябва по  един Езел и Рамиз да и спретнат  една килийка доживот,и да изхвърлят ключа в морето.
 За Надя-това беше черешката на сладоледа...Решила си да си ходиш-добре;решила си да правиш признания -добре;решила си да разбереш какво е чувството да целунеш любимия си за пръв и последен път-много добре.Ама защо в холдинга ,бе къзъм?!Хората са казали,че там където си вадиш хляба,не си вадиш оная работа.Човека ти беше на крака у вас(на диванчето,по-точно)-тогава да беше говорила,целувала,прощавала и така нататък.Поне няма да нараниш и огорчиш другите.Айде ако не и пука за Ясемин,не знае ли колко ще нарани Саваш?!Нямам никакво оправдание за постъпката и.
 Колко ли е голям гърба на Саваш, колко ножа  още могат да му забият-майка му,вуйчо му,Ешреф,Надя,Брат му?!Наистина--много търпелив мъж излезе.
 За трейлъра-не искам да гадая,че той Сабанджъ гатанките ни ги изкарва през носа после,ама като видях Саваш при Лейля,силно се надявам ,че Ешреф,разбирайки за детето е казал първо на него какво е открил,а не на дъртата вещица.
  Дано Саваш пръв узнае за сина си  и да успее да му се порадва като баща,че урагана който ни очаква на края на сезона ще остави много горчив вкус  в душите ни чак до есента.

# 21
  • Мнения: 10 809
Привет ,момичета ! Hug
Не съм  съгласна с някои ,че влюбването на Надя е излишно и ,че
сценаристите не са ни го подсказали  Naughty.Първо все пак това
е филм и трябва да има интрига , и второ аз още с появяването на Надя
и с нейното държание и погледи разбрах ,че е влююбена в Саваш.
А , той милия май чак сега разбра ooooh!
Не мисля ,че Ешреф ще каже за Йомер на дъртата вещица, малее ,да знаете как ме боли да наричам така Надиде ooooh! Sad Joy...мисля ,че ще остане верен на Саваш,
независимо от последните си действия
Донякъде оправдавам и мърморенето ,ако мога така да го нарека на Лейля, коя
майка желае злото на детето си newsm78.... newsm78 така тя си мисли ,че ще предпази
дъщеря си и внука си .Кой не би постъпил като нея ??? newsm78 newsm78 newsm78
Но, пустата либоф...направо се размазах от  newsm03 newsm44кеф ,когато Саваш и Ясето се гушнаха...

# 22
  • Мнения: 10 809
Пак съм аз.... Joy Joy Joy
 ooooh! Забравих да благодаря !!!
БЗ , БАЙРАКТАРОВА ,  АЛИ ! ! !

# 23
  • Мнения: 31
22.Bölüm Reytingleri..


HEDEF KİTLE : A/B
1 HAZİRAN 2010 TOTAL


NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING(%) SHARE(%)

1 ASK VE CEZA ATV     01:24   10,1      27,1
2 GENIS AILE KAND              01:37       7,7             21,0
3 MEKTUBUNUZ VARATV     01:19       5,3             21,0
.................................................. ............................

7 ASK VE CEZA ATV(ozet)atv 00:37 4,1       13,7

HEDEF KİTLE : A/B
1 HAZİRAN 2010 SALI


NO PROGRAM ADı KANAL    SÜRE RATING(%) SHARE(%)

1 ASK VE CEZA ATV          01:24   9,1     24,5
2 GENIS AILE KAND                   01:37       6,5         17,7
3 MELEKLER KORUSUNSHOW   02:04       5,6        15,7

.................................................. ................

10 ASK VE CEZA (OZET)ATV 00:37  4,0      13,4



# 24
  • Мнения: 31






направих си малко гифчета  Heart Eyes, да си гледам лятото  Rolling Eyes Wink Grinning до къде ни докараха  Crazy Shocked Joy

# 25
# 26
  • Мнения: 640




Радва се ,че пак са №1

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
За мен серията беше добра - любов,интрига и т.н.
Явно на сценаристите присъствието на Чичек и особено като обяви,че ще се развеждат със Саваш,вече не е достатъчно,нужен е нов триъгълник в любовта на двамката,а вероятно се готви нещо подобно и между Ясето и оня мухльо Мехмет.Така може би и двамата ще бъдат поставени в близки ситуации,тогава ще видим кой как ще преодолее кризата.

А за онова изчадие Шахнур просто нямам думи.Пред нищо не се спира-и все подмолно,задкулисно,вероятно ще вкара в беля Орхан,освен ако на Ешреф не му дойде акъла и да не предаде Саваш.

Съжалявам за дългата ваканция дето ни предстои,но...това са фактите.
Ние все пак сме тук и ще се забавляваме някак си.

# 28
  • Мнения: 640
пенда, чудесни са гифчетата.
Мога ли да те помоля за едно ,когато е седнал на тревата и се усмихва на Ясето , а тя го поглежда с едно око. newsm51 smile3525 newsm51

# 29
  • Мнения: 31
това ми е любим момент  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт