Серум с бял чай на Ейвън

  • 2 890
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
Да се включа и аз  bouquet....Някъде бях разляла възхитата си специално от серията Аню за 25+.На 26 г съм, с мазна кожа,нокремовете от тая серия ми действат чудно,особено дневен ретроактивен+серум за сияйна кожа.А този другия нощен серум/с чая/ го ползвам самостоятелно/.Мазната кожа е като разорана угар с тия пори като кратери,но пък няма да имам бръчки скоро. Wink
Аз редувам тази серия/естествено е най-добре да ползва човек само нея/ поради липса на финанси Confused-нощен силен от тази серия +дневен с витамини/оранжева опаковка/ или нощен със смокиново мляко/преди година само него за през нощта ползвах и доста по-възрастни жени го употребяваха-доволни Peace/+дневен  Аню 25+.
Любимата ми маска,която направо озарява кожата е тази с манго и пасифлора,но вече я няма в каталога. TiredАз се запасих с 5/сестра мие представител/.Редувам през ден тази маска,тази за 25+/пилинга/,маска с мед и мляко/мно-о-о-о-ого добра,нищо че ми е мазна кожата,понася ми / и глинената.

# 16
  • Мнения: 155
Маската за коса е интензивно хидратираща за всякакъв тип коса.На мен лично ми харесва .Прави косата блестяща. Нанася се на чиста коса,нежно се масажира.Действа 10 минути и се измива.Остава само да пробваш и да се увериш в думите ми. Laughing

# 17
  • Мнения: 5 317
и на мен много ми xаресва тази маска,серума също.преди да ги поръ4ам бяx малко резервирана,но сега съм о4арована от тяx

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Обаче си мисля, че маската не е за честа употреба, а през 1-2 миения на косата. Нанасях я три поредни пъти (че ми свърши балсама) и косата ми като че ли взе да се омазнява по-бързо.
А като нанеса серума, на сутринта имам много свеж вид.

# 19
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте, харесвам и аз маската и серума, но да кажа за ексфолианта от тази серия , че  при мен се получава видим ефект веднага след употребата му, много добре действа на моята смесена кожа, ползвала съм и други но този е супер.

# 20
  • Мнения: 5 317
на маската за коса пише 4е се използва веднъж седми4но.ако косата се мие през 3-4 дена си слагаш от маската през едно миене.а ексфолианта не съм го ползвала но ще го поръ4ам.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 626
здравейте, харесвам и аз маската и серума, но да кажа за ексфолианта от тази серия , че при мен се получава видим ефект веднага след употребата му, много добре действа на моята смесена кожа, ползвала съм и други но този е супер.

За ексфолианта за лице с екстракт от бял чай ли говориш?

Гледам новия каталог в момента и не знам коя от всички маски Планет Спа да си поръчам. Колебая се между:
1. Ексфолиант с бял чай
2. Глинена маска за лице с морска сол
Истината е че имам и глинена мска в къщи и ексфолиант, но тъй като много ги хвалите тези маски, пък сега са по 5.90 мисля да ги пробвам.
Кажете коя си избера!!!  Praynig

# 22
  • Мнения: 5 317
и аз мисля да поръ4ам ексфолианта с бял 4ай.глинената маска е xубава,сестра ми има от нея(сигурно и нея ще взема). а xидратиращата маска-бразилска дъждовна гора,ако сте я ползвали кажете си мнението.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Колебая се между:
1. Ексфолиант с бял чай
2. Глинена маска за лице с морска сол
И двете ги имам, и двете ползвам. Но ако трябва да избираш - глинената маска май натежава...Ексфолианта мирише чудесно и ексфолира нелошо, но има други ексфолианти (последно си взех на Регал ексфолиант с костилки от праскови), които да свършат тази работа.

Аз мисля да си взема бразилската хидратираща и една друга детоксифицира
а (ако има такава дума), не се сещам коя беше.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626
Колебая се между:
1. Ексфолиант с бял чай
2. Глинена маска за лице с морска сол
И двете ги имам, и двете ползвам. Но ако трябва да избираш - глинената маска май натежава...Ексфолианта мирише чудесно и ексфолира нелошо, но има други ексфолианти (последно си взех на Регал ексфолиант с костилки от праскови), които да свършат тази работа.

Аз мисля да си взема бразилската хидратираща и една друга детоксифицира
а (ако има такава дума), не се сещам коя беше.

Именно на тази глинената с морска сол пише, че премахвала токсините!
Сега съвсем се обърках  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз мисля да си взема бразилската хидратираща и една друга детоксифицира
а (ако има такава дума), не се сещам коя беше.

Бразилската е фантазия, много ми харесва, наистина освежава  thumbsup

# 26
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз мисля да си взема бразилската хидратираща и една друга детоксифицира
а (ако има такава дума), не се сещам коя беше.

Бразилската е фантазия, много ми харесва, наистина освежава thumbsup

А става ли тя за по-мазна кожа?  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 798
Глинената -супер,но бразилската на мойта мазна кожа....-не става...Подарих я.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Именно на тази глинената с морска сол пише, че премахвала токсините!
Сега съвсем се обърках  newsm78
Добре де, изрових си каталога Simple Smile
Ще си взимам бразилската и енергизиращата с бял чай. От петте на страницата само Саут пасифик няма да имам, защото имам еквивалента с бял чай.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз мисля да си взема бразилската хидратираща и една друга детоксифицира
а (ако има такава дума), не се сещам коя беше.

Бразилската е фантазия, много ми харесва, наистина освежава thumbsup

А става ли тя за по-мазна кожа?  newsm78

Моята е смесена и ми действа добре. По-принцип пише за всякакъв тип кожа.

Общи условия

Активация на акаунт