обхваща ли ви паника преди раждане

  • 27 186
  • 397
  •   1
Отговори
# 285
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Не паника -ужас ме беше обхванал.Сякаш знаех,че няма да мине гладко.Десет часа напъни и без никакво разкритие и после -секцио.

# 286
  • София
  • Мнения: 225
Беше ме страх по едно време към началото на 9-тия месец, но чак паника не. После пък преносих с 4 дена и исках да раждам, че ми беше писнало да чакам Laughing, а и исках да си гушкам бебето вече  Heart Eyes.

# 287
  • София
  • Мнения: 2 082
През цялата бременност бях много позитивно настроена, исках да раждам нормално, без упойка, бях убедена че раждането е естествен процес и ще се справя. Когато ми изтекоха водите, ме обзе ужас, беше ни добре с бебчо в тандем Simple Smile миличкото човече беше защитено и сигурно в мен, буквално ми трепереха краката от страх в колата на път към болницата, от това което предстои по време на и след раждането (а и от загубата на толкова амниотична течност  Wink) . В момента в който ме приеха и ме настаниха в стаята се успокоих. В крайна сметка раждането ми беше така както си го представях, възможно най-естествено, благодаря за което на моята лекарка, която не позволи индуциране и беше до мен през цялото време  Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 8 574
Мен ме тресеше от страх преди раждането.Когато ми изтекоха водите и ме приеха в болницата и осдтанах сама без мъжа ми през ноща се мобилизирах ,в момента в който ми казаха ,че ще ме свалят в родилна зала даже не пожелах и количка,тръгнах пеша към асансьора и чаках с нетърпение мъжа ми да дойде и всичко да започне.Слава на Бога мина бързо и много леко

# 289
  • Мнения: 1 983
През цялата бременност си ме беше страх. Но когато дойде моментът да ме приемат в болница, цяла нощ преди това не спах, умирах от ужас. Знаех кога ще родя, бях запозната с всичко. И когато ми започнаха контракциите някак се успокоих, разбрах, че това е естествен процес и няма мърдане вече. Laughing

# 290
  • Мнения: 186
Луд страх,че когато седмица предварително тръгнах да раждам не исках да вярвам,че наистина започва.Бях склонна да изкарам още поне 2 дена с контракции вкъщи.Добре,че майка ми ми се скара,че се наканихме да отидем в болницата.

# 291
  • Мнения: 55
Не! Само първият път като отивах към родилна зала за малко се поуплаших, но така или иначе трябваше да излезе все някак бебока, така че бързо ми мина Simple Smile

# 292
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
о не бях толкова щастлива и горда ,че най-накрая ще стана жена  Simple Smileи най ве4е майка

# 293
  • Русе
  • Мнения: 19
Да, паника не липсваше, особено втория път. Но това беше до момента в който влязох в отделението. Първият път не знаех какво ще се случи - наложи се секцио. А втория вече знаех и дни наред не ме оставяше паниката. В АГ-то ме спаси четенето - бях си взела "Шоколад" - прочетох я за 24 часа. Помогна ми да се абстрахирам от обстановката около мен.  Laughing

# 294
  • Мнения: 11 582
Дано не ме обхване. Запис да следя.

# 295
  • Мнения: 780
Чак паника-не.Но страх...не знаех какво ме чака.После болката "претъпи" всичко-исках да свършва по бързо.

# 296
  • по света
  • Мнения: 1 587
Паника не , но една такава треска на очакването...

# 297
  • Мнения: 1 536
Страхувах се,но това беше в началото на бременноста.
Накрая нямах търпение и не ми пукаше дали ще боли или не .
Казвах си,че ни съм първата,ни последната

# 298
  • Мнения: 6 164
Нетърпението да се роди беше елиминирало всяка капка страх. Отидох с нагласа като за състезание и така и раждах, все едно се борех за златен медал... Mr. Green

# 299
  • Мнения: 9
Беше си ме страх най вече,докатото мъжът ми ме остави в болницата.
След това страхът ми отмина и се превърна в желание да гушна бебо.
Но незнам като тръгна за второто живот и здраве,като знам какво
е дали няма наистина много да ме е страх.
Много готина темичка Hug

Общи условия

Активация на акаунт