Да намерим Нико и Бени - Любители на котки - тема 38

  • 31 178
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 359
Момичета, може ли да ми припомните как ставаше качването на снимки така че да се виждат, а не като линкове? Смених компа и сега въобще немога да се оправя!

Сега ще пробвам да кача 1-2 снимки през снимка.бг, да видим дали ще се получи.

Тук сме страховити  Laughing
http://kotkovo.snimka.bg/animals/kotkovo.306628.19123632

# 316
  • Мнения: 1 912
Момичета, може ли да ми припомните как ставаше качването на снимки така че да се виждат, а не като линкове? Смених компа и сега въобще немога да се оправя!

Сега ще пробвам да кача 1-2 снимки през снимка.бг, да видим дали ще се получи.
http://kotkovo.snimka.bg/animals/kotkovo.306628.19123632

Тук сме страховити  Laughing
http://kotkovo.snimka.bg/animals/kotkovo.306628.19123632

Просто сложи линковете между [имг]..[/имг]- това на латиница, написано  Peace Или, като пишеш поста, горе, в иконките- на долния ред, най-в ляво, има иконка за вмъкване на снимки- сложи линковете между тях. Много сте страшни, бе  Laughing

# 317
  • Мнения: 359
А, мерси! Да пробваме:
 
 Sad
Ама линка откъде го взимам? От снимка.бг ли?

# 318
  • Мнения: 1 912
А, мерси! Да пробваме:
 
 Sad
Ама линка откъде го взимам? От снимка.бг ли?

Линка ще го намериш така- кликаш с десен бутон върху снимката в снимка.бг, избираш Свойства /Properties - копираш адреса и го пействаш между имг-тата.



Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 11:59 от елиас

# 319
  • София
  • Мнения: 1 832
Уплашено гледа от легена Мишел, но много добре изглежда къпана!
Томазньони много хубав е подстриган! Браво, че не се е уплашил от машинката! Големи сладури са!

# 320
  • София
  • Мнения: 13 277
А, мерси! Да пробваме:
 
 Sad
Ама линка откъде го взимам? От снимка.бг ли?

Да, но има вариант да се вижда само снимката без никакви неща около тях, т.е. от линковете за споделяне. И не забравяй, че максимално допустимата големина на виждащата се снимка е 600 - може би вземи средния размер  newsm78. Ако е по- голяма в първото имг добавяш [img width=600]... или друго по-малко число. Моите обикновено са 480-500. Много сте страшни!  Mr. Green

На втората снимка Мишелчето е трепач!  hahaha   За Томазьони нямам думи - станал е прелестен! А майка му да отваря фризьорски салон за котки  Grinning.

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 12:05 от tania67

# 321
  • Мнения: 359

Благодаря!   bouquet

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 373
елиас  не си разбрала котетата бяха на една от терасите там се хранеха и пишкаха на тоалетната им,а иначе се възползваха и от целия етаж,и въпреки всичко не им харесваше,очите Shocked все на вън

# 323
  • Мнения: 289
Леле, kotkovo , от снимката с маската наистина се уплаших ... заприлича ми на одрано животно.

Съгласна съм в известна степен със Саурон за гледането вътре. С изключение на селектираните породи - те мисля, че нямат толкова развити инстинкти за оцеляване навън. Котките на майки ми също са в апартамент, но тя има 40кв. тераса и си кръстосват, докато на нашето коте имам чувството, че му е много тясно - само препуска като кон.

Между другото ако някой си търси малко коте, там откъдето взехме Цингарела, има поне още пет.

# 324
  • Мнения: 307
elix, Мишел е много готина мацка. Как се води тази разцветка, чинчила ли е?
Моля те, да споделиш малко опит за гледането на персийка. Задължително ли е къпането? За мен си е стрес. Още не съм опитвала, но не ми се е налагало. Мери си и снежнобяла и без баня. Обожава да я решат. Очичките мием редовно.
kotkovo , ей на това му викам котешко блаженство.

# 325
  • София
  • Мнения: 940
Елия Къпеш я когато ти прецениш. Мойте са черни и няма как да знам дали са се нацапали, просто почнат ли да не ми миришат хубаво заминават в банята. При тях няма проблем с почестото къпане понеже сами не успяват да се подържат както при късокосместите. Мойте понеже си цапат по-често дупетата, та или само дупето мием или целите. Пък и малкият ми е свикнал все някой да се грижи за него нали израстна между мама и тати , които все го миеха и не е особено грижовен за чистотата си. Хич не обича да се реши като види гребена се крие някъде, а баща му Тоби умира от кеф. Замислила съм покупка на нов гребен скоро.

Днеска сме на кастрация и малко ме хваща шубето вече, дано мине всичко добре  Praynig

# 326
  • Мнения: 307
dessitto, стискам палци всичко да мине добре.
Ще пропускаме банята засега. Не знам как успява да се поддържа чиста сама, но е ослепително бяла.

# 327
  • Мнения: 219
Ох,пак няма новини до момента явно,все с надежда влизам....
Аз съм в къща,но са затворници вътре и това е.Сед като така болезнено и трудно преживяхме това с първия ни котарак въпроса изобщо не подлежи на обсъждане.Не ме интересува те какво мислят и искат по въпроса.Стопанина съм аз.
Да не забравяме,че те нямат нашия разум и не рабират какви опасности ги грозят вън,ама аз го разбирам иаз съм отговорна за тях,не те.Вътре и тва е.
А да,тестовете вчера бяха отрицателни.Много се зарадвах.

# 328
  • Мнения: 289
Безпроблемна кастрация на Шерко! dessitto , нямате ли нови снимки? Много го харесвам този кот с малките му ушета  Simple Smile

# 329
  • Мнения: 359
Desito, мъж беше твоя, нали? Няма страшно, тя мъжката кастрация минава и заминава  Joy На нас сега ни предстои женска и много се притеснявам, че това дамите нали сме по-фини!

А моята гад горе на килима как прилича на Нико, миличкия.... Няма новини нещо, какво ли става? baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт