МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 875
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Варна
  • Мнения: 294
ей мацки и пичове  Crazy и аз съм тук, само дето не ми дават да се докопам до компа - мойто мУж, ми даде директен червен картон, че вече 9ти ден го финтирам само ТВ да гледа    Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ей убав мач се получава, не съм очаквал датчаните така да се борят  Crazy
Айде искаме още голове


ееее имах предвид от Камерун, не от датчаните ....
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 22:50 от aneli_s

# 1 246
  • Мнения: 78
Уау. страхотен гол!!! Айде сега ред е на Камерун!  Mr. Green

# 1 247
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 newsm68 още  още още оле оле оле  newsm18 newsm18 newsm18

# 1 248
  • Мнения: 107
Камерун е наред. КАМЕРУН, КАМЕРУН, КАМЕРУН

# 1 249
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Камерун е наред. КАМЕРУН, КАМЕРУН, КАМЕРУН
newsm20

# 1 250
  • Варна
  • Мнения: 294
уффффф, не ми харесва на къде отиват нещата ...
айде бе, какво ми се излежават там .... труповете ВЪН

# 1 251
  • Мнения: 4 472
Първите 3 познати мача накуп това първенство. Ха, познайте дали пуснах фиша...

# 1 252
  • Варна
  • Мнения: 294



ама заслужаваха и Камерун да спечелят, сега излиза, че са най-слабите в групата, а пък не мисля, че е така ..... мал шанс

# 1 253
  • Мнения: 78
Аз не познах хикса на кенгурцата, ама съм доволна, 2 от 3те мача днес бяха добри, че и аз гледах и 3те, което досега не ми се беше случвало  Crazy А Дания и Камерун както и да бяха свършили, нямаше да ме е яд, много хубав мач им се получи Peace 
ама заслужаваха и Камерун да спечелят, сега излиза, че са най-слабите в групата, а пък не мисля, че е така ..... мал шанс
Според мен просто групата им е много равностойна  Peace

# 1 254
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
Яд ме е,за Камерун  Crossing Arms

# 1 255
  • под дъгата
  • Мнения: 89
 ooooh!-жалко,заслужаваха,ама тази вечер Господ не беше Камерунец Wink
Лека мацки Hug

# 1 256
  • Мнения: 822
Много съм разочарован , че за поредно световно се надявам на африканските тимове и те до един се излагат. Най-вероятно никой от тях за пореден път няма да продължи , а сега беше момента на техния континент. Гана не може да вкара гол цяло полувреме с човек повече , Нигерия изтърва изгодни положения и гърците без игра им вкарват , ЮАР нищо не направи и само гледаше как Уругвай играе , днес също Камерун изтърваха такива положения за да ти побелее косата направо. Ами то футбола си има логика и като не вкараш ти вкарват. Кой им е виновен на африканските отбори. И Кот Д' Ивоар също ще отпаднат . Тези отбори имат такива нападатели , а нищо не могат да измислят оригинално в нападение и само пропускат , а пък за тактика и отборна игра и дума не може да става.

# 1 257
  • Мнения: 107
Аз от вчера до сега нямам един познат мач. Много съм задобряла. Това е, защото се похвалих, че ги познавам. Сега вече се хваля, че НЕ ГИ ПОЗНАВАМ, та дано да обърна каръка.

# 1 258
  • Варна
  • Мнения: 294
Наистина и аз се бях настроила положително за африканските отбори, но не им се получава. Трябва и малко късмет де  Mr. Green

# 1 259
  • Мнения: 822
Абе какъв късмет . Късмета винаги е на страната на този , който играе както трябва. Не може такива положения да изтърваш и да не бъдеш наказан. Айде следващото световно без африкански тимове , че много ме разочароват. Никаква тактика , никаква сработка , никаква фантазия само физическа сила  крайно недостатъчно за добро представяне.

Общи условия

Активация на акаунт