Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 22

  • 20 885
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Ринче ,в 8-ма опция трябваше да се включи направо кекс hahahaшегувам се Peace

# 61
  • Мнения: 2
Личи, той е толкова гаден, че не се знае дали е казал истината на сестра си.
Досега тя е тръгвала по много следи, но безрезултатно. Селин може да е такава следа, оначе тати Бурхан защо ще бяга с децата.???????
Оленка, аз съм ЗА теорията Саиме майка на Хасрет. Peace

# 62
  • Мнения: 2 155

А пък и защо Бурхан ще отвежда Хасрет след като види Саймето
Тяхната логика детето да е при бащата не можах да я разбера. Но конкретно предполагам, че Бурхан не е готов с отговора на въпроса къде е майката на Хасрет. Ако е умряла, тя един ден ще поиска да отиде на гроба й. Но ако е жива, ако има някаква тайна, Бурхан май не е готов с отговора си. Пак си казвам, че аз си търся аргументи на моята версия - Сайме майка на Хасрет. А то може фактите винаги да се тълкуват по няколко начина.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 334
А, да, забравих. baby_neutral
Гласувах, че Саиме е майка на Хасрет. И че ще видим (за съжаление Cry) една цуфка в 14та серия. Flutter Flutter

# 64
  • Мнения: 10 240
Ринче ,в 8-ма опция трябваше да се включи направо кекс hahahaшегувам се Peace

Бюти, вие се шегувахте за моите пръстени, бързала съм, а ти сега направо на кекса налиташ.... Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 580
Тинче, палувай, моето момиче, че не остана многодо Абърдийн. Неусетно ще се изниже лятото и я ни ви- ти се изучаваш в чужбина, ние се утешаваме с новия сезон на ПС.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче, палувай, моето момиче, че не остана многодо Абърдийн. Неусетно ще се изниже лятото и я ни ви- ти се изучаваш в чужбина, ние се утешаваме с новия сезон на ПС.
Аз шоколадите и за Абърдийн ще си ги взема. А и там има море - макар не много за къпане, ама за джапане и такива... кхъм... телеса да се покажат - има, има. Embarassed hahaha hahaha

# 67
  • Мнения: 10 240
А, да, забравих. baby_neutral
Гласувах, че Саиме е майка на Хасрет. И че ще видим (за съжаление Cry) една цуфка в 14та серия. Flutter Flutter

Тинче, ако е само 1 целувка тогава Джихан трябва да е видял тази, която и ние видяхме в трейлъра през прозореца на къщата на Сайме.... Ама те не бяха близо до прозореца...Как Джихан ще ги види....

# 68
  • София
  • Мнения: 5 334
А, да, забравих. baby_neutral
Гласувах, че Саиме е майка на Хасрет. И че ще видим (за съжаление Cry) една цуфка в 14та серия. Flutter Flutter

Тинче, ако е само 1 целувка тогава Джихан трябва да е видял тази, която и ние видяхме в трейлъра през прозореца на къщата на Сайме.... Ама те не бяха близо до прозореца...Как Джихан ще ги види....
Нали знаеш, че винаги във фрагманите някак завъртат нещата и не виждаме точно сцената. Според мен точно така ще е станало.
А и Мурат едва сега се реши да предприеме стъпка, значи няма да действа така директно. И трето - Хасрет се държи за устните. Това, вероятно, ще е при първата целувка - самата тя е изненадана. Но щом е толкова изненадана, най-вероятно няма да се хвърли за втора целувка - поне не веднага, де. Grinning
Това е моята логика. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 155
А, да, забравих. baby_neutral
Гласувах, че Саиме е майка на Хасрет. И че ще видим (за съжаление Cry) една цуфка в 14та серия. Flutter Flutter
И аз тъй гласувах. Па Мерджан и сие шъ ни покажат някой ден истините.  Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 2
Като гледам болшинството са гласували за Саиме- майка на Хасрет. Whistling  Аз виждам причина Бурхан да пази толкова Хасрет. Двамата имат много силна връзка и Бурхан се страхува да не я изгуби. Ако майката се окаже богата, тя би могла да привлече Хасрет при себе си някакъв начин. Пиша хипотетично. Whistling

# 71
  • Мнения: 1 875
Хайде,хайде Бурхан да ги води в България,а Мурат да дойде да ги дири.И ето на ще спретнат едно концертче в България,че то няма да има време да се върнат до Истанбул.Вай бе,ще оплакнем очи и ние Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 580
Гласувах, че Саиме е майка на Хасрет и ще има една целувка.
Сещам се обаче, че Бурхан на Хъдърлезе разказваше на Накиша, че видял някого с две деца, Дали тази жена не е Саиме със Селин и Хасрет??????
За сега нищо не е ясно, но в петък ще се вдигне малко това затъмнение.

# 73
  • Мнения: 2 155

Тинче, ако е само 1 целувка тогава Джихан трябва да е видял тази, която и ние видяхме в трейлъра през прозореца на къщата на Сайме.... Ама те не бяха близо до прозореца...Как Джихан ще ги види....
Ринка, ти що не ни подсети за Джихан. Тва съм го забравила. Тюх, грешен отговор съм дала  ooooh!

# 74
  • Мнения: 2

Тинче, ако е само 1 целувка тогава Джихан трябва да е видял тази, която и ние видяхме в трейлъра през прозореца на къщата на Сайме.... Ама те не бяха близо до прозореца...Как Джихан ще ги види....
Ринка, ти що не ни подсети за Джихан. Тва съм го забравила. Тюх, грешен отговор съм дала  ooooh!
Ама ти за една целувка ли гласува?

Общи условия

Активация на акаунт