120 Американска тема- за ветераните, бащите и 4-ти юли.

  • 26 133
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 990
Хм. Мъжът ми каза, че копривата цъфти късно през лятото - юли и август (за семена), и че се садяла рано напролет. Аталанта и Тандури - ако ви се чака - мога да ви изпратя семена, но може би е по-лесно и бързо да се поръчат онлайн.  Rolling Eyes

А, виждам, че Тандури си е намерила вече алтернативен източник  Mr. Green

# 61
  • Бостън
  • Мнения: 13 697
Уинкс, да изпреваря Лени Simple Smile
http://www.amazon.com/LeapFrog-19139-Scribble-and-Write/dp/B001W … 780287&sr=8-1

Честит дом и океан на Стела, за пореден път честит дом и супер локейшън на Бубето (както и честито отърваване от дивана  Mr. Green), честит малък аутстендинг умник на Со Уот  Hug

Коприва обичам, сега се чудя в двора на коя приятелка да бодна  Crazy - това брои ли се за добро дело?

(Бг и ЮС) Тв не гледам, футбол обожавам, до колко хлапета мога да оставя на една гледачка, защото мъжете хукват към Монреал за Ф1 уикенда и си мисля за една хубава женска разпивка и и раздумка  Sunglasses

Нуфаро, когато последно извеждах сама бебка от БГ със нотариално заверено пълномощно (на бг, с бг нот.заверка) митничарите потвърдиха, че тъй като детето е постоянно пребиваващо в чужбина пълномощното не е необходимо. Но... аз не бих рискувала разправия на границата с някой, който случайно е пропуснал да си прочете инструкциите, та си имам пълномощно безсрочно от баща за всеки случай! Апостил не бих правила!

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 05:18 от Agent Provocateur

# 62
  • Мнения: 1 783
Вики, прочетох това http://www.bmj.com/cgi/content/extract/340/jun03_3/c2938?papetoc за фъстъчената алергия и се сетих за Елла. Звучи обещаващо.

# 63
  • Мнения: 940
Биз...мерси миличка ,да знам за това и чакам с нетърпение.Междувременно докато чакаме сега в Понеделник ще я тестваме с един нов cutting edge  тест с който ще може поне да се определи  каква реакция на тялото да очакваме  при евентуална консумация на нещо фъстъчено, камък ще ми падне ако се окаже че поне няма да реагира с анафилаксис .
------------------------------
Може и аз да бодна някое и друго копривено семе ,само дето ми се искаше сега веднага да консумирам ,въобще не се радвам на семена щото трябва да ги чакам да пораснат  Crossing Arms
Тандури радвам се за теб ,успех и сподели като видиш стръкчета хихи
Междувременно си поръчах чай от коприва  Mr. Green

со уат...браво на момченцето ти,трябва да си горда я ,какво като е ПК. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 64
Агент- Благодя ти за отговора, и аз така реших само с пълномощно.

За майките с деца които обичат разходки по диви места, преглеждайте децата за кърлежи. След една такава разходка намерих кърлеж в главата на сина ми. Имах късмет, че го намерих в начален стадии точно се беше захванал и го извадих.

# 65
  • USA
  • Мнения: 559
Агент, много благодаря!  bouquet
Нуфаро, много ме е страх от кърлежи. Къде го намерихте вашия?
Вики, дано Клои да се размине с алергията!
Со уот, браво на твоя юнак! То си е голямо постижение.

# 66
  • Мнения: 64
Winx Намерих го в главичката,отзад то си беше някаква чужда намеса, защото аз никога не му ровя в главата, а пък и сега съм му пуснала по дълга косичка. Понеделник, го събуждах за училище и той като никога мнооого трудно се събуди като се въртеше и така му застана главичката на краката ми и аз си го галя и му говоря да стане, както го галя усетих нещо и си казах а някакво боклуче в косата да го махна, дърпам, но не се маха и аз понеже от БГ си имам опит с кърлежи (които ме атакуваха докато кърмех, лепяха ми се като на вимето на крава Laughing)погледнах на светлина и видях гадината и така. Сутринта в 7 часа вадих кърлеж, бях много притеснена, ръцете ми трепереха докато извършвах операцията, защото по тялото се вижда ако има нещо а в косата как да го намериш.  ooooh!

# 67
  • Мнения: 1 175
Бубке, честит нов дом и от мен! Добре ли сте всички? Току що гледах репортаж за пораженията от бурята във вашия квартал - паднали дървета, потрошени коли... Дано не сте били засегнати!

# 68
  • У дома
  • Мнения: 1 741
so what, браво на детето! Все така да ви радва.

нуфаро, много неприятно. На мен тук не ми се е случвало да се сблъсквам с такъв проблем, но имам спомени от БГ

Да ви кажа как заварих едната котка като станах днес - с тениска и поличка от билд-ъ-беър, трапната в кош за пране. Горкия котарак.

# 69
  • Мнения: 1 593
нещо, което ми се видя интересно, въпреки че не е от реномиран източник, не е лошо човек да има едно наум
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-03-04&article=315752

# 70
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Tandoori и другите момичетa, които имате опит - знаете ли към кой робот Roomba да се насоча. В Kohls имат sale за 299, а аз имам и намаления и мога да го взема за около 250. Този е от серията 530 и ти пращат безплатен Dirtdog. Ако имате опит можете ли да споделите дали сте доволни от 530 или да взема направо най-новия 560?

# 71
  • Мнения: 7 091
Руми, ако имаш възможност, вземи си тези от 560! По- безшумни са, не се блъскат и драскат толкова, сензорите са по-чувствителни.
Дърт Дог-а ми беше любимец! Той е суипър, т.е не прахосмуче, а мете! Аз бях много доволна от него, за съжаление не издържа дълго на кучешките косми, но нашата гадина се скубе като за последно. Ако ти го дават безплатно обаче, плюс някой от серията 530 и 560 не бих се замислила два пъти! Сделката за двата за 250 си заслужава отвсякъде!
Каго ти вземеш ще се чудиш как си живяла без такъв! Simple Smile
Аз наскоро открих топлата вода под формата на парочистачка ( колебаех се м/у миялния робот и това, но не е още достатъчно добър миялния робот според мен) и съм на седмото небе за миене на под, баня и чистене на печка( най-омразното ми нещо евър).

# 72
  • Мнения: 98
тандури, кажи подробности за тази парочистачка, тъкмо ми предстоят бани за чистене Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 988
Имах парочистачка в Германия. Никак не бях доволна.

# 74
  • Мнения: 2 185
На мен пък ми трябва прахосмукачка с воден филтър. Вярно ли, че тук само Рейнбоу системите са такива, няма ли нещо по-нисък клас?

Общи условия

Активация на акаунт