Сладки,пъргави,игриви са АВГУСТинчетата ни бъбриви - тема № 18

  • 22 988
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 382
slavena80, magare, trasy, Дани, ssiillvvyy, mariellka, poly_zoe, Lidiya_81, Zahira, Гануша,
Александра, Бърборанка, Хариела
Шайн
 Hug Heart Eyes smile3503

# 706
  • Мнения: 1 569
Само да се похваля, че днес направих първото в живота си домашно масло и стана страхотно!  bowuu Ако съм знаела колко бързо и лесно става щях да си правя откакто купувам домашно кр. мляко... Нямам търпение да си го намажа на филийка утре.  Mr. Green

И второ - отново да живее продавалникът!  Mr. Green Спазарих уолкър като на Глупи и Амбишъс, който става на камионче за пързаляне. Много се кефя, а и цената си я бива - само 30 лв!  newsm68

Ганушке, аз чатнах, ама виж май Шайката и тя кат мен сигурно се чуди к'во да прави  Laughing Я пак си кажи с големи букви там за писането на лични.  Mr. Green Наистина ще стане обърквейшън.  Mr. Green

Дани: забравих да ти пиша - готвим се за две морета. На първото реших, че няма да я взимаме. Майка ми (и баща ми) ще я гледа. Ще тръгнем четв. сутрин, когато ще я накърмя за последно, прибираме се понеделник вечерта, когато ще видим дали ще иска да сучее...  Thinking 3-4 дни няма да суче, там ще се изцеждам редовно и ще се моля да не се отбие.  Praynig А на второто моренце (същинското) вече няма как - с нас е Mr. Green Даже вчера нали писах, че й купих и кофичка с лопадки и бейби лодчица за в морето  Mr. Green Нямаме търпение и двамата с мъжо.

Пак лека.  Heart Eyes

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 341
Ех момичета , радвам се , че ви хареса идеята за запис на жребия, но за съжаление няма да може да стане. Митака утре заминава с баба си за Казанлък за две седмици най-малко.  А утре няма как да направим запис, че някой момичета не са се включили все още..... Ще измислим нещо друго , има време  Peace

Фликс, кухня взимаме от три дни и съм много доволна /от Кухнята до у-ще Кирил и Методий/ - до сега си изяжда всичко. Като добавям един сухар и щипка сол задължително. НО, всичко пасирам , защоото колкото и пюрирани да са манджите има парчета месо, каквито Деси досега не е опитвала и се дави. Прави ми обаче впечатление, че много пиле , много нещо в това меню  newsm78 и тук -таме риба. И продължавам да се чудя - защо аджеба няма частна млечна кухня в Бургас  #Crazy Хората по три-четири имат в града а ние ни една  Crossing Arms

Дани, Хариелка
- страхотни сте Simple Smile с джапанки и якета на морето ааааа Simple Smile Хари, много кофти, че времето точно сега се развали и ви проваля морето  Hug

От три дни се занимавам с подбора на детегледачка. Вече съм почти сигурна коя ще е, но ще ви пиша  по-подробно, когат вече е факт!

# 708
  • Мнения: 781
Благодаря ви момичета  Hug
Ами Амбишъс мислим там дето ме приемат да уча да останем да живеем.Мъжо ще си намери работа,после и аз.Малчо ще порасте и сестричка ще си има  Joy живот и здраве и ще се помъчим и там да си купим жилище,че това на Видин си е на свеки.
Ние си дойдохме тази вечер  Cry ами Алекс ни подлуди  #Crazy Какво му става,че рева толкова много  #Crazy Явно бая време ще му отнеме да се климатизира на друго място  Laughing Сега от както сме си вкъщи си е предишното весело дете.Сега спи като пън  Laughing
Дори вече се замислям дали да го взема при следващото пътуване  newsm78 Обаче с него никой не би се справил освен аз.Като,че ли го раждах в гората.Не му млъква устата по цял ден и не се спира,а даже от 2 дена се пуска сам обаче веднага пада.Е поне не реве като падне  Mr. Green Утре ще пусна и някоя снимка от Благоевград.Макар,че като беше навън почти спеше през цялото време,а като се събуди искаше да го държа да ходи  ooooh!

Лека вечер от мен.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 98
По идея на Бърби Grinning  Внимание, внимание, важно съобщение Laughing

Който го няма в списъка, а иска да присъства да ми пише на лични  и ще  го добавя.



За идеята с подаръците: slavena80, magare, trasy, Дани, ssiillvvyy, mariellka, poly_zoe, Lidiya_81, Zahira, Гануша,
Александра, Бърборанка, Хариела, iana_vd, Шайн, Глупи

 
Магаре, не мисля че ще е късно Митко като се върне тогава да се изтегли жребия, той някъде около 10 се връща, нали?

Амбишъс, направо ти завиждам, че живееш в къща, като направиш градината задължително снимки.

Лиде, какво стана с преговорите за леглото?  Laughing Сега Глупи като писа се върнах да те прочета, много съм зле. ooooh!

Дани, много сте хубави, не ви ли беше студено с чехли? Тя Хари верно какво време улучи. ooooh!

Бърби, ти голяма кулинарка ще дойдеш. Grinning Как ти се занимава не знам, аз въобще не обичам да готвя, само торти, друго не Naughty Laughing

Поли, много добре изглежда селцето, но и аз ще лудна от това спокойствие на 2-та седмица точно. Laughing

Яна_вд, значи ще сменяте града, браво на вас, сериозна крачка си е това.





Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 00:23 от Гануша

# 710
  • Мнения: 251
Здравейте и от нас Simple Smile

Магаренце
, честито ви прохождане Simple Smile Чакам после да споделиш как избра детегледачката, че може и на мен да ми се наложи Sad

Поли, много лошо че Сончето се отбива, но пък от една страна е хубаво че го прави сама. При нас е обратното, аз искам ама той не Sad Въпреки че днес успях през деня да го кърмя само 2 пъти, другото го замествам с ядене или мляко Simple Smile Много е красиво селцето Simple Smile) Идваме Simple Smile))

Дани, много сте готини с Хари, и как ти завиждам за джипа ехее Simple Smile) Благодаря и за хубавата статия за храненето, трябва да я принтирам на бабата, че тя прави всичко наопаки. И все ми вика, аз 2 деца съм отгледала бла бла и бута лъжицата хайде бабче още една ...

Амбишъс, по новините казаха че имало земетресение в Канада, до вас не е стигнало нали, че се притесних. Ние вече се качваме и слизаме сами от леглото и пак се пуска безстрашния ми хубостник Simple Smile) Искай си подарък от мъжа ти гребенче Simple Smile)  Joy Hug моля те не ме мрази Simple Smile))) Весело изкарване и да снимате  много Simple Smile) И моля ви използвайте предпазни средства след джакузито Simple Smile)) Сега последно от кога ще се връщаш на работа?

Гери пиши ме и мен за подаръците Simple Smile

Имаше още неща, но ми избягаха от главата Simple Smile Лека нощ и до скоро Simple Smile) Hug

Сетих се Simple Smile) Лиде твоя мъж много добър бе, веднага се нави за новите покупки Simple Smile) Ама ти май повече се кефиш и искаш ново легло отколкото Макс Simple Smile) хайде после да се похвалиш с новата стая Simple Smile

# 711
  • Мнения: 4
Ние се върнахме преди около час и половина от лятното парти в работата на мъжа, те фирмата им са в един стар zамък, допостроили са там още малко сгради и две фабрики, обаче е много хуабв целия им там парк около офисите и праявт страхотни тържества, с жива муzика, огньове, ядене, пиене, апе супер, пълно със zабавления zа деца - понита, надувамеи играчки и zамъце zа скачане вътре, въртележки, палячовци, абе всякакви щуротии. Соня беше толкова доволна, стояхме до 10 часа почти. Беше пълно с бебета и тя много си контактува с раzни други бебешоци. Навръщане в колата zаспа като пън. А да zнаете мъжа ми какъв номер ми спретна, така съм му се смяла после, тръгнахме ние само с мойта кола към нас, че татито ни се напи като тараба  Simple Smile, Емо понеже столчето му zа кола е отпред и му викам на моя да седне отzад при Соня, че да не раzместваме столове и т.н. Настаних Соня, седна и Емо, върzа се и паля колата и тръгваме. Ние с Емо си дрънкаме и така си пристигаме в нас след 15ина минути. Обръщам се наzад, гледам мъжа го няма  Shocked!!! Е викам си щом си zабравих детето, колко му е мъжа да го zабравя и него някъде и таман се чудя zащо не ми се е обадил по телефона примерно да ми каже, че е останал и Емо повчва да се смее колкото му глас държи, откачения ми мъж си легнал долу на zемята между предните и zадните седалки и кърти  Laughing  Joy.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 2
  Joy  Joy Joy Хахаха,Поли,разсмя ме рано-рано Joy  Joy  Joy  Много интересно иначе - парти в замък с понита и въртележки - малко далеч от нашата БГ действителност.Мисля,че няма да сбъркам като кажа,че всички тук присъстващи благородно ти завиждат. Party
Благодаря на теб и на Магаре за отговорите.

Лек и спорен съботен ден на всички!  food010  family 1swing

# 713
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Янче браво бе,и маслото взе да си правиш  PeaceДа кажеш после,как е на филииката Laughing
И честита ти нова придобивка,това си е направо чист късмет-за 30лв. такъв страхотен уокър.Анди със здраве да си го ползва и много да се забавлява с него  Hug
Ще стискам палци времето да се оправи до четвъртък и да си изкараш страхотно моренце  Peace
Магаре и аз мисля,че спокойно можете да направите записа и след като Митко се прибере  Peace
Гануше,не беше студено с чехли  Mr. Green,даже по едно време така напече,че ни стана горещо Wink
Яна-вд наистина голяма крачка сте намислили да правите,успех в начинанието  Peace
Глупи радвам се,че статията се прие добре и дано бабата да вдене малко,че при бабите важи с пълна сила поговорката"Едно си баба знае,едно си баба прави" Mr. Green
Поли hahaha голяма веселба е при вас май JoyТаткото как е днес  Mr. GreenСигурно му се  Sick hahaha

# 714
  • Мнения: 338
Добро утро сладурки  Hug
Много ми е кофти, 4е сега по4ти нямам време да ви 4ета и хвърлям само по 1 око отгоре отгоре, ама така е много гадно....не е ли да си про4етеш вси4ко, все едно нищо не си про4ел.Ма няма как...за сега ще е така.Все имаме гости или сме по разходки и няма как да се кльопна на компа пред форума  Mr. Green Нали до скоро правеше 1-2 стъпки, а от 2-3 дни ве4е прави по 4-5 стъпки сам и залита и кляка.Интересното е ,4е го прави на спалнята, където не е никак равно и стабилно, ама явно на него му е добре.Ще трябва да по4на да го оставям по-4есто на земята явно.Много е смешен.
Ганушке, за подаръците, и аз съм ЗА.
След малко ще пусна и новата теми4ка.
Фликс , добре дошла.Добавила съм те в новата тема  Hug
Айде ставам, 4е пак дългът ме зове
До скоро
4естит рожден ден на Мери със закъснение.Да е жива и здрава и все такава лудетина....

# 715
  • Варна
  • Мнения: 98
Поли, Joy hahaha ти ще вземеш да получиш страхова невроза с това забравяне, иначе много добре звучи това със замъка, направо ми се приидва и на мене. Laughing

Дани, при вас даже и пече, така ли, тук от 2-3 дни никакво слънце, само облаци и дъжд ooooh!, просто откакто дойде лятото и все едно почна есен. Laughing

Аси, браво на Ради, ти направи ли му прощъпулник? Добавих те.

Вчера Дария така се изпльока от спалнята ooooh!, аз я оставям да спи на нашата с възглавници отстрани и от 3-4 дни все си мисля кога ли ще падне и вчера само чух че се обади и отивам, тъкмо да отворя вратата и чувам туп-туп Sad, милата после бая си порева, има и ожулено на гърба, от днес ще я приспивам в нейното си креватче, да видим дали ще иска да заспива.



Който го няма в списъка, а иска да присъства да ми пише на лични  и ще  го добавя.


За идеята с подаръците: slavena80, magare, trasy, Дани, ssiillvvyy, mariellka, poly_zoe, Lidiya_81, Zahira, Гануша,
Александра, Бърборанка, Хариела, iana_vd, Шайн, Глупи, A_S_Y_77, Tzvetche

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 17:33 от Гануша

# 716
  • Мнения: 4
Таткото спи сега като zаклан  Laughing. Обаче аz беzмилостно го накарах да стане със Соня в 7.45, че аz снщи си легнах в 1, а тя се събуди в 5 противно на всякакви мои очквания, че ще спи днес поне до 8, че снощи си легна късно, а и доста си похапна на партито. Иzяди си zеленчуковото пюре, после едното ми парче кеzекухен (тва не го zнам как се вика на български, то е един сладкиш със сметана ли е, иzвара ли е, и аz не го zнам какво е по средата, абе много е вкусно  Simple Smile). Иzяде го беz да zабележа, тя седеше в мен, пред мен на масата чинийката със сладкишчето и аz посягам да си вzема, а чинийката праzнаааа, а Соня набива  Laughing. После иzяде една купа сметана, която бяха сложили да си zаливаш плодове с нея, то това беше толкова маzно и сладко, но така гледаше Емо и се облиzваше и аz й дадох една лъжичка и тя ревна zа още, и още, и още и накрая направо си й сипах на нея отделно. Та си викам, е не може да не спи сега непробудно до късно, но тя беше на друго мнение. В 7 zаспа отновно, но след 45 минути ревна и помолих мъжа да стане, че аz щях zаспя по пътя към детската стая, че от втроник тя не спи добре и спя по 4,5 часа на нощ. Оставих го сега да спи миличия, а ние май ще иzлеzем на дълга раzходка до супера пеша, то е някъде 2-3 часа ходене, таман да се наспи и като напаzаруваме ще го викна да ни вzеме с колата.

И да се похваля, Соня преди малко сука  newsm44, мина му на детето сръднята, дано де, не я zнам после ще иска ли пак, но поне ми спести едно цедене  Simple Smile. Мисля, обаче, че раzбрах виновника zа стачката, почти й е иzляzал единия кътник, може би zаради това не е искала да суче.

Къде сте бре хора, по раzходки ли  Simple Smile!? Ние се облякохме, тръгнахме на раzходка, то zаваля, прибрахме се и спря. Раzмина ни се дългата раzходка сутринта, сега чакам Соня да се събуди и се надявам, че поне следобеда няма да zапере някой дъжд, та да иzлеzем.

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 15:50 от poly_zoe

# 717
  • Мнения: 2 382
А, Поли, събирай си домочадието от полянки и паланки Joy hahaha Joy.
Предлагам вече проверка по списък преди всяко тръгване hahaha hahaha

С вчерашното включване исках да кажа, че и аз се присъединявам към идеята за подаръците, но сте успели да ме разберете Hug
Животинчето беше с 39,5 и малко си изкарахме ангелите. Вечерта свали температурата и от тогава не е вдигала, а няма нищо друго- зъби не избиват в момента, няма хрема, не кашля. Шантава работа ooooh!
Ще ме извините, че не съм много адекватна тези дни, но снощи ставах през час да я проверявам , а и тя бесня до 11,30 , за да си навакса за целия ден и сега съм парцал.

# 718
  • Мнения: 338
Аси, браво на Ради, ти направи ли му прощъпулник? Добавих те.

Ми ,не съм.Мисля си 4ак като по4не хубаво да ходи.Нали трябва да търкулна питка, а той да ходи по нея.Незнам дали ще иска да ходи, или ще реши да лази  Mr. Green

# 719
  • София
  • Мнения: 90
И аз съм ЗА разменянето на подаръците.
Поли, благодаря за палатката. В БГ не намерих на по-сносни цени. Имаше по чуждестранните сайтове и Ибей, но по-евтините май не са с УВ защита. Накрая се отказах и една приятелка от Франция ще ми донесе такава http://www.jouets-bebe.com/prod8821-babysun-nursery-tente-pop-up … uv-matelas-inclus. Много е красиво, където живеете, а и за тези замъци и партита само по филмите съм гледала. направо е супер! А и ако ми предложат такова нещо, аз не бих се колебала. Много ми хареса. А това с мъжа ти ме разби. Аз моя щях да го свалям от колата един път, че искаше да ми дърпа ръчната спирачка и да ми сменя скоростите, докато карам. та твоя вариант е по-добре, да спи поне да не пречи  Grinning
Магаре, поздравления за Деската, че ходи вече. Аз гледам моя, че от време на време се държим само с една ръка и понякога стои прав, без да се държи, но сме доста далеч от вашите постижения. И да те питам, ние ще сме на море в Черноморец, но ми е малко притеснено с изхранването на малкия. В Бургас нали има по-големи магазини, за да му купувам АМ и пюрета, че в самия Черноморец се съмнявам да има. А в Бургас не съм ходила от години, минаваме само транзит.
Яна, браво за смелостта да се местите така. Не всеки би се навил. И успех с приемането! Praynig
Бърборанке, като ще ходите на море, какго виждаш това с храненето на Анди там, че аз съм в чудена какво да давам и как да го приготвям?
Който е давал риба, може ли да ми каже каква? И давате ли преходни млека или каши с такива, че аз още не смея? А правите ли кисели или кремчета с прясно мляко?

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 17:20 от Tzvetche

Общи условия

Активация на акаунт