Жената овен/14 тема

  • 17 174
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЕЛИЧКА Hug
Благодаря за темата  bouquet Пак много си се постарала smile3521 Харесвам жълтия хол. Моят е мисля бях ви казала златно жълт, антрето ми е лимонено златисто жълто. Иначе втория хол който е показала Мирамчето, цвета му е като на спалнята ми, само че по моите стени има дребни златисти розички.
БОБИ Hug
Изтръпнах, като четох за тебе и детенце. Както казват момичетата, малкият дявол е бил. Иначе точно днеска синът ми ми показа, как го засякал някакъв дядка преди известно време и избягал. И синът ми за да избегне по големия удар се удря във един друг човек и му охлузва бронята. Иначе вратата и човека до вратата отиваха на кино. Добре, че тоя човек който е ударил излязал човек, а и хора са видели кой е виновен. И се оправиха де, ние имаме добра застраховка. Но по добре тенекиите, от колкото живота. Така, че иди и запали една свещица Hug

# 16
  • Мнения: 7
И аз да си покажа щорите на детската стая Mr. Green
http://medusa23.snimka.bg/hobby/medusa.468986.19055692
Делте Hug

# 17
  • Мнения: 348
Медузке,гледам малкият е "напълнил" стаята Joy Joy Joy.И нашата детска е в синьо.

Делте Hug
Аман от простаци на пътя. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Фран
,къде си Thinking!Днес нещо ми липсваш! Hug

Зайче,няма ли вече новини? PraynigОще стискам палци! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 18
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МЕДУЗКЕ Hug
Е, какво да кажа за щорите и на двете ви, освен, че Овните, които познавам-Вас- всички сте естети. Не ви гъделичкам, то се разбира и по вида ви, начина на обличане и така нататЪчИИИИ newsm10 Хубаво е да познаваш такива хора, защото виждат много красота newsm47
Стаята на сина също преобладава синьото и пак такова едно златисто синьо и има тук таме леко златисто жълтичко, че му е северна стаята. Да се чувства малко топлина. А и шкафчетата са синьо, жълто и кремаво.

# 19
  • Мнения: 2 590
Алейй хоп в новата тема да се запиша с кеф.

Пепито извинявам, се че не схванах замисъла, явно нещо мозъка ми не функционира добре.

Боби, добре, че са само ламаринки, само Марти да не се е изплашила. Идете и лейте един куршум ако се налага.

Всички показани холове и щори много ми харесват  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 410
здравейте.моето момиче заспа,броим дните до заминаването при баба с пуф-паф(както казва Оливия).ставам да гладя...

# 21
  • Мнения: 7
Медузке,гледам малкият е "напълнил" стаята Joy Joy Joy.И нашата детска е в синьо.
Това нищо не е ooooh! половината съм ги скрила зад вратата, другата половина са под витата стълба, а колко изхвърлих преди месец ooooh!  Mr. Green.
Сега ми остана да сложим лампите (купени са, но тати все няма време) и да си купя плат за завивката на леглото, и по нататък едно килимче, че това не ме кефи много. А, и стикери за стената, отказахме се да я рисуваме, че после е трудна подръжката. Само дето си правех шаблони Crossing Arms.



# 22
  • Мнения: 348
О,Фран Hug!Виждам те! Mr. GreenКъде се загуби? Thinking


Фран,защо изчезна? Heart EyesПочваш да ме притесняваш,мила! Hug

# 23
  • Мнения: 7
О,Фран Hug!Виждам те! Mr. GreenКъде се загуби? Thinking


Фран,защо изчезна? Heart EyesПочваш да ме притесняваш,мила! Hug

То и аз я видях и очаквах включване, а тя.... дим да я няма  newsm52

# 24
  • Мнения: 1 085
И пак най - нахално, само ви чета  Embarassed

# 25
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Е, бравУс на тебе.....

# 26
  • Мнения: 348
И пак най - нахално, само ви чета  Embarassed
Недей така,скъпа Hug!Казвай по нещо! Heart Eyes

Франчи,още те мисля! Hug

# 27
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Стига бе, плашите ме вече, какво може да е станало със Франчоти Shocked

# 28
  • Мнения: 2 133
Е, не, много сте зле Joy
Как няма да ви изклюкаря , бе, алоу... ooooh!
Следобед се прибрах- имахме едно ходене до Шумен.С кръсника за едни механизми и т.н.Не е важно!
Обаче имаме притеснение, че на момчето , с което играе щерката трябва нов модел панталон и риза ooooh!по правилника неговите са с кройка за по-голяма възрастова група.Ще трябва да са като финикийците и до 12 ти да имат нов тоалет Mr. Green

Гледам за кръвни групи пишете.Ние сме 0 положителна и тримата.

# 29
  • Мнения: 348
Фрааан Hug Hug Hug  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Медузке,утре ще видя дали ще дойда на срещата и ще пиша.Ако ще идвам,вземи онази чанта,за която говорихме предния път Hug

Общи условия

Активация на акаунт