Ужасен сърбеж около влагалището

  • 80 022
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
kragovrat,
при мен подобен сърбеж се отключи след използване на крем депилатоар...ТАМ... Embarassed

Може въобще да нямаш гъбички, но ако се съобразиш с препоръчаното от момичетата памучно бельо и никакви сапуни...
и ако добавиш миене със смрадлика и мазане със сокчето от листата на невен,
мисля ще облекчиш симптомите докато мине сесията...(а може и да е на нервна почва - притеснение за изпитите)
Все пак си иди на кожен лекар и най-добре там, където си си решила и се чувстваш сигурна.

Пиши как се чувстваш. Особено дали е изчезнал проблема след сесията ..  Wink

# 16
  • Мнения: 750
Стига бе хора...и такива теми ли пускате Laughing
Има доктори.Те лекуват.
А тук...без снимков материал неможем да назначим лечение. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 723
Стига бе хора...и такива теми ли пускате Laughing
Има доктори.Те лекуват.
А тук...без снимков материал неможем да назначим лечение. Mr. Green

Ма то изобщо не става въпрос за лечение.
Откъде време за това?
.... щом като се почеша и настръхва цялата от облекчение...
А може би авторката трябва просто да смени ъгъла на пишкане? Да пишка на дясно...  Thinking

# 18
  • Мнения: 66
каквото ще да е отвара от смрадлика литър /или 5оо гр / и 1 чл сода  ще облекчат състоянието ти /може и седящи бани да правиш или дори влаг .промивка  макар че някой лекари отричат , други я пропоръчват преди лекарствата/, ограничи сладкото и бялото брашно или ги спри напълно ако можеш , само пълнозърнести продукти  . никакви безалкохолни , по-малко кафе защото също мени киселинния баланс на организма , ако можеш да си позволиш повече  сурови  неща хапвай , варено яйце , такива неща които са витаминозни и засищат , но ня подкиселяват кръвта . Пий много вода , билкови чайове и може и да оздравееш докато дойде ред да отидеш на лекар .
Има и в аптеките един билков лосион на спирт на основа Yin Care  точно при гинекологични проблеми се изписва на мен ми е вършил много добра работа , продава се и с ирегатор в комплект ., но ако ти се види скъп  отварата от смрадлика с малко сода бикарбонат е ефикасна .

Общи условия

Активация на акаунт