съседи, терор, шум, помощ!

  • 5 630
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 169
Точно защото е публична личност трябва да се знае,а не всеки от екрана да ни дава съвети.
Или не ме слушай какво говоря,гледай какво правя!
Законите са за всички и трябва да се спазват!Стига с миропомазаните!Ужасно е да нямаш спокойствие у дома.
Обади се на "Господарите" и на някой жълт таблоид!

# 16
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И какво като съседа е публична личност?
...

И ако сега напиша, че баба ми Пенка Иванова, съседката до мен вдига шум, едва ли на някого изобщо ще му направи впечатление, ще тръгне да информира модератор и да се поправят данни.

Е, както виждаш, публичните "личности" са под закрилата дори и на правилата на форума.   bowuu
Щот са ни спешъл и щот са за пример - особено в случаи, като описания от авторката.  Stop
А за баба си Пена си адски права, и ЕГН-то и да напишеш, никой не го брига, щот е неразпознаваема, т.е. безинтересна.   Tired

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте отново,
Благодаря на всички, които взеха отношение и ме подкрепят дори и във връзка с  публикуването на името и фамилията на терориста съсед!.
Няма нищо лошо в това, че модераторът е спестил името на медийната звезда - анализатор, който е в час по темите от наркотичните мрежи, през  агенцията за национална сигурност, та чак до правораздавателните органи  и какви ли не области още. Щом трябва!?!?!?
Би трябвало законите да се спазват, а не някои да са по-равни от другите.
Ще последвам съветите и ще започна да звъня на полицията.Наистина се надявам тя, да си свърши работата както трябва. А иначе, толкова е зле положението, че даже на тези, подали сигнал до модератора,  което принципно е право на всеки един в този форум, за "оклеветяване", НЕ ИМ ПОЖЕЛАВАМ ПОДОБЕН СЪСЕД, без значение дали е медийна или каквото и там наречена звезда.  newsm78 Хм, а дали да не им пожелая, за да видят какво е терор близо 2 г. и 6 м.
Благодаря още веднъж!

# 18
  • Мнения: 373
А каква е разликата дали безобразничи публична личност или редови хулиган? Полиция! Честна дума, помага! Мен ме извадиха от ада, заедно с десетмесечния ми - тогава -син. Минава 10 - звъниш в полицията. Идват. Така три пъти. После автоматично се задвижват едни процедури... И после настъпва сладка тишина... Успех  Hug

Същото ни спаси и нас от безобразния шум, който се вихреше от нощни купони на съседите поне 2-3 пъти седмично.  Децата ми бяха на годинка тогава.
Наложи ми се точно 4 пъти да извикам полиция (като последния път, на полицията им се наложи да блъскат по вратата на съседите към половин час, защото музиката и пиянския рев бяха толкова силни, че никой не ги чуваше).
Пети път нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт