Да си мълча ли ?!!

  • 4 260
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Прецени дали е добър човек. Понякога и на такива се случва да залитнат. Реална преценка за ситуацията ще имаш, след като говорите. Има лични фактори, които само ти можеш да вземеш предвид. Не се страхувай от промяна.  Peace

# 16
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мисля си,че няма връщане назад. Не оправдавам думата "залитнал". Това означава, че нещата отиват към своя край. Една лъжа води след себе си много други. Варианта е да му кажеш какво си разбрала, за да не си мисли, че може да те прави на глупачка и след това тактично да го разкараш...Пък ако искаш може и да не е тактично. Каквото повикало - такова се обадило... Peace

# 17
  • Мнения: 71
mimi135 Представи си, че е свестен тип. Заедно са от 10 години. Тръгнал да се подхлъзва, ама при възможността да загуби Ани, се осъзнава, разкайва се и през ум не му минава да повтори. Така, че само Ани може да си прецени. Виртуално много лесно се прекратяват връзки, особено чужди. Не оправдавам лъжата, напротив. Просто може да има място за втори шанс, а може и да не заслужава.  newsm78

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Абе защо  всъщност трябва да си мълчиш и да се изнижеш от живота без да го намачкаш малко?
Накарал те е да се почувстваш огорчена, наранил те е. О, я направи един спектакъл с който да те запомни

# 19
  • Мнения: 4 569
Говори с него.
А после трезво премисли дали да си тръгнеш.
Склонна съм да те посъветвам да си тръгнеш но крайното решение е твое.
Пожелавам ти да вземеш вярното решение.

# 20
  • Мнения: 924
Не бих си мълчала, бих избухнала мнооооооого яко  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Въобще как ти хрумна да си задаваш точно тоя въпрос   ooooh!
Я се вземи в ръце и му спретни един скандал  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 4 743
Не можеш да мълчиш и да се правиш, че нищо не знаеш... Просто трябва да си поговорите на 4 очи... От неговата реакция ще разбереш как гледа на теб, доколко е "хлътнал" и въобще какво мисли за съвместното ви бъдеще... Просто женската ти интуиция ще ти подскаже... Ако обаче тя не ти "говори" нищо, остави нещата след разговора ви да се поуспокоят и след известно време ще ти стане ясно този човек държи ли на теб или не.. Ако е Не, по-добре ще си далеч от него.... Така можеш след време да намериш своята истинска половинка....

# 22
  • Мнения: 419
Аз ще ти кажа няколко подобни случаи с различни развръзки. Моя позната, която живее с приятеля си и всичко е наред, той е перфектния според нея - в разцвета на силите си, преуспяващ, умен, красив, мил, обсипва я с внимание, тя се прибира веднъж в момент, в който той си е мислил, че няма да се прибере и чете логовете как се оплаква на една девойка от нея, прави комплименти на новата жена и я кани на среща. Взима си багажа, изнася се и повече не се виждат. Втори случай. Моя позната, която се заиграва в такива сайтове ми разказва как от известно време си има виртуален любовник. Един ден той й пише, че ще си изтрие регистрациите от всички сайтове и няма да й пише повече. Когато тя го пита защо, казва, че приятелката му е казала, че з знае за тези регистрации и го погледнала мило и казала тихо и спокойно: "Обичам те, не ми го причинявай." - нищо повече, нито мърморене, нито въпроси защо, нищо. Тези думи направо го потресли и си изтрил всички регистрации. Трети случай. Когато се запознах с моя мъж, той имаше регистрация в един сайт още преди да ме познава и не искаше да си я изтрие като казваше, че това е негово пространство и не правил нищо страшно. Попитах го какъв му е толкова зора като ме е намерил, а той отговори, че просто си гласуват за снимките с различни хора и влиза да си провеярава рейтинга и да гласува за други. Аз го знам колко е суетен и му повярвах. Казах добре, тези и тези дрехи ти отиват много, по този начин косата ти е много добре, отива ти небрежно небръснат, хайде да си поиграем тези дни да ти направя една фотосесия - с колата, в къщи, на вън, ще изберем най-хубавите снимки, ще ги качим, ще ти редактирам малко профила да е по-атрактивен и ще ти се вдигне още рейтинга. Той ме гледа милия, мига и след няколко дни се изтри сам. Аз ти вярвам, че щом усещаш, че му се е променило отношението, то е така, но не е задължително да има връзка между двете. Според мен задължително трябва да си поговорите и ако можеш избягвай въпроса "защо", на мен ми е трудно да го избягвам, но знам, че много дразни. Или му кажи добре, щом смяташ, че това е нормално и аз ще си направя регистрация и си давай вид, че не се вълнуваш от неговата регистрация да видим как ще постъпи.

# 23
  • Мнения: 403
Аз ще ти кажа няколко подобни случаи с различни развръзки. Моя позната, която живее с приятеля си и всичко е наред, той е перфектния според нея - в разцвета на силите си, преуспяващ, умен, красив, мил, обсипва я с внимание, тя се прибира веднъж в момент, в който той си е мислил, че няма да се прибере и чете логовете как се оплаква на една девойка от нея, прави комплименти на новата жена и я кани на среща. Взима си багажа, изнася се и повече не се виждат. Втори случай. Моя позната, която се заиграва в такива сайтове ми разказва как от известно време си има виртуален любовник. Един ден той й пише, че ще си изтрие регистрациите от всички сайтове и няма да й пише повече. Когато тя го пита защо, казва, че приятелката му е казала, че з знае за тези регистрации и го погледнала мило и казала тихо и спокойно: "Обичам те, не ми го причинявай." - нищо повече, нито мърморене, нито въпроси защо, нищо. Тези думи направо го потресли и си изтрил всички регистрации. Трети случай. Когато се запознах с моя мъж, той имаше регистрация в един сайт още преди да ме познава и не искаше да си я изтрие като казваше, че това е негово пространство и не правил нищо страшно. Попитах го какъв му е толкова зора като ме е намерил, а той отговори, че просто си гласуват за снимките с различни хора и влиза да си провеярава рейтинга и да гласува за други. Аз го знам колко е суетен и му повярвах. Казах добре, тези и тези дрехи ти отиват много, по този начин косата ти е много добре, отива ти небрежно небръснат, хайде да си поиграем тези дни да ти направя една фотосесия - с колата, в къщи, на вън, ще изберем най-хубавите снимки, ще ги качим, ще ти редактирам малко профила да е по-атрактивен и ще ти се вдигне още рейтинга. Той ме гледа милия, мига и след няколко дни се изтри сам. Аз ти вярвам, че щом усещаш, че му се е променило отношението, то е така, но не е задължително да има връзка между двете. Според мен задължително трябва да си поговорите и ако можеш избягвай въпроса "защо", на мен ми е трудно да го избягвам, но знам, че много дразни. Или му кажи добре, щом смяташ, че това е нормално и аз ще си направя регистрация и си давай вид, че не се вълнуваш от неговата регистрация да видим как ще постъпи.
Смятам да постъпя като първата ,не искам обяснения ,за мен е достатъчно това че вече знам причината за промяната му и не му вярвам,ама никак, каквото и да ми каже.

# 24
  • Мнения: 1 749
За подобно нещо не бих мълчала нито секунда, не мога да живея със съмнения и недоверие.

# 25
  • Мнения: 419
Обаче онази девойка е прочела негативи за себе си и хвалебствия за друга, а при теб не е така. Сега си говорим с мъжа и той каза, че има приятели, които влизат по сайтове за запознанства за майтап по-скоро и забавление без да се виждат никога с никого и без да приемат сериозно нещата, а други нямат регистрация и в половин сайт, а лъжат и изневеряват без изобщо да ги подозират жените им.

# 26
  • Мнения: 38
Според мен няма какво да го питаш- нищо няма да си каже..спорд мен направи си и ти там една ргистрация..сложи някоя снимка (хубава) и му пиши ...виж сама как ще с държи ..след това сама ще видиш,че файда да го питаш- няма..това е най-реалния ход за теб ..така няма да има как да те излъже после..аз поне това бих направила  Peace

# 27
  • Мнения: 185
Аз бих си направила профил в същия сайт, разбира се без или с друга снимка..... и бих се "запознала" с него.

# 28
  • Мнения: 403
Обаче онази девойка е прочела негативи за себе си и хвалебствия за друга, а при теб не е така. Сега си говорим с мъжа и той каза, че има приятели, които влизат по сайтове за запознанства за майтап по-скоро и забавление без да се виждат никога с никого и без да приемат сериозно нещата, а други нямат регистрация и в половин сайт, а лъжат и изневеряват без изобщо да ги подозират жените им.
Те нещата така започват понякога - на шега .Май ще ви послушам да се регистрирам и аз в сайта и да видя какво ще стане  Thinking

# 29
  • Мнения: 1 761
Zashto se zanimavash s gluposti?

az ako sym vmesto da mu rovq po poshtite shte ida na frizior,na kozmetik,shte se poglezq,shte si napravq damsko parti s priqtelki,shte si kupq novo,hubavo belio.....

Jenite,koito izglejdat dovolni ot sebe si vinagi namirat koi da gi haresva,bez da si prichinqvat bolkoa sobstvenorychno.

Q ne se davai taka lesno.Vsqko zlo e za dobro! Hug

Общи условия

Активация на акаунт