Нормално ли е леко завишена температура след секцио?

  • 7 016
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
до 3 ден след секциото имах темперетура която варираше между 37 и 37.3 градуса

И при мене беше така

# 16
  • Мнения: 5 228
Фукла, много благодаря!  Hug

Моля, моля.  Heart Eyes
Чак сега видях, че то си имало тема в Календара.  Embarassed Сори за офф-а.

# 17
  • Мнения: 1 311
много антибиотици са ти били  newsm78

Ами да не мислиш, че ми е харесвало? Единия на 8 часа, другия на 12. Сутрин ми се събираха и двата - а от едната страна на д...то, а от другата ... Добре, че третия ми го пуснаха през абоката, щото вече нямаше място от синки  Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Mi mai ne e,az ne sam pila i gram antibiotik,a niamah temperatura do 5tia den,kogato mi sleze karmata i ot zapusheni kanali vdignah t...`a lekari niama li v tazi bolnica?
Izviniavaite za latinicata,ama sam v universiteta i niama kirilica,a kredora ne izliza... newsm78

# 19
  • Мнения: 5 103
да нормално е се пак това е операция

# 20
  • Мнения: 3 861
Ами според мен появата на температура не е най нормалното нещо, но нейната не е висока и най вероятно се дължи на идващата кърма. Аз бях с температура няколко дена след като родих точно от кърмата и моята беше виска, около 39 стигаше по едно време. Имах запушени канали, кърмата се събираше и не излизаше, високо налягане и така температура. Не е страшно, по скоро неприятно и болезнено е самото отпушване на каналите, да се цеди много, бебка да суче много и ще се нормализират нещата. Имаше и някакво лекарство, но не се сещам името, за намаляване на напрежението в гърдите, скъпо беше 1 хапче 15 лв., но вълшебно, много ми помогна. И най вече основното е да се цеди и да внимава да не си докара някой мастит. ПОздрави я!

# 21
  • Мнения: 843
  Гърдите ми бяха като грейки..... поддържах 37.00-37.2 , додето не се изцедих/ по- добрия вариант - да те изсуче бебчето/

   В последствие и в къщи вдигах Т по малко...  при препълнени гърди..Simple Smile)

  Ако не чувства дискомфорт.. - да не се притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт