Някой чувал ли е за ролки,които се преваряват?

  • 5 441
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
много съм се правила с тези ролки едно време. топят се във вряла вода, слагаш си ги на косата, изчакаваш докато изтинат и готово

И аз така на времето  Wink
Обаче отдавна не съм виждала такива ролки да се продават  newsm78

Някой чувал ли е за ролки,които се преваряват всеки път преди употреба,нещо като горещо къдрене в домашна обстановка...

Не мисля, че имат нещо общо с горещото къдрене, защото държат до измиване на косата, че и по-малко, което може да се постигне с всякакви други ролки според мен.
Защо са ти точно такива?

# 16
  • Мнения: 6 164
О дааа!!... Спомням си като бях малка как майка ми си ги вареше. ooooh! Бяха от твърда пластмаса и ги завираш в тенджера, после си париш страхотно пръстите, докато си навиеш косата с тях, пламва ти и главата и въобще... Ефектът е по-скоро като с маша, но не гори косата толкова. Все пак толкова висока температура не е полезна за косъма. Аз лично предпочитам малко пяна на още леееко влажна коса, навивам на самозалепващи и докато изсъхне съвсем. Държи доста. Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Брех, не знаех че термичните ролки са на изчезване... Rolling Eyes

Като студенка за пръв път си купих и си правих косата с тях, наистина става добре и бързо.

Ама това беше преди 10-ина години, тъй че може вече и да не са на мода, не знам, сега съм с къса коса и от ролки не се интересувам.  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 3 123
Днес съвсем случайно ги видях-в едно магазинче за козметика на спирката на тролейте на Художествената Академия.За 10 ролки цената е 2 лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 511
С тези ролки (аз ги наричам ..парни..) косата ми става много добре! На майка ми са,но сега аз ги ползвам! Трябва да се поразтърся из магазините, защото ми се иска да ги сменя!
Но ефекта на парните ролки не мога да го постигна нито с машата,нито с обикновени ролки  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
angels_zg , аз ще питам;)
но виждам че си ги видяла вече тъй че май е излишно Wink

То всичко топло е вредно за косата,но мога да кажа че ролките са много по удачни от машата,поне при мен,зависи си от косата де/ако е по-тежка...

# 21
  • Мнения: 1 173
Вече намерих!!! Майка ми си е свикнала с тях,не се харесва с къдренето,което е по-трайно(това по салоните),а меките ролки за нея са неудобни понеже трябва да спи цяла нощ с тях Close. А машата сутрин и отнема време...Сега ставарвари бързо,слага ги и почва да се гласи - пие кафе,облича се,абе приготвя останалия тоалет и накрая ги маха. Тези,които купих са с кварцов пясък - така ми обясни продавача Laughing

# 22
  • Мнения: 165
аэ им викам врящи ролки Simple Smileкупих си ги от магазин за 1лв,преди  един месец и съм страшно доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт