Мартенските ни хлапета, фръцкат малките дупета!!!

  • 27 953
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Непознати мами се събрахме и във форум готин ний се запознахме,
Мартенският термин ни обедини, заедно си писахме по цели дни...
Споделяхме болки, мъки, страхове, радости, вълнения – цели светове...
Бременните теми низахме без чет, мартенските бебета чакахме наред!
Бързахме да видим техните очички, търпението липсваше на нашите редички.
Дните все брояхме в захлас, да чуем ние бебешкия глас.
Нека бият радостни звънци – Биба и Марти са наште първенци!
Геройчета големи оказаха се те, радват им се всички от все сърце!
Ето ги Радо и Коко пристигат, двамата мъжаги врява надигат!
Весели, засмени и добри, вечно готови са те за игри!
Тия – морската мома, усмивки носи у дома!
Алек – синеокото момче, прелестно е то дете!
Илия – палавото маймуне, фръцка голичкото си дупе!
Вики с къдрава главица е мартенската нощна птица!
Тео – сладко, мило пате, радва мама, тате, бате!
Стела позабави се бая, колко гордо крачи тя!
На Миташки идва ред, готов е той за пакости безчет!
Първата година бързичко отмина и цялата дружина на Априлци замина.
Мартенска тайфа сме ние, за игра готови слънцето докат се скрие.
Цял уикенд ще дивеем, сладичко ще се посмеем.
Срещата спретнахме на баира, а за мама и тате има по бира.
Децата мили хубаво играят, мамите бъбриви сладичко се маят-
колко малки бяха тез бебоци, вече време е за първи яслени уроци!
Добри приятелки сме вече, заедно майчинството ни изтече...
Неусетно минаха и двата дни, пълни с песни, танци и игри.
Нека да се съберем и догодина, цялата ни Мартенска дружина!!!




Нашите рожденни дни:

ДЕКЕМВРИ
29.12
Биляна на TaniaR
ЯНУАРИ
03.01
София Летиция на 'Кафе с мед'
ФЕВРУАРИ
04.02
Биляна на BiliBili
09.02
Симона на slancetoo
10.02
Лора на Sia
13.02
Яна на Шу
16.02
Никола на SZA
18.02
Калин на зелено човече
Рая на Tony_st
20.02
София на *Nikita*
Петя на Zora*
Александър на Elwing
21.02
Борис на cvetka-koketka
24.02
Илияна на simeonka
Мария на oki4
Ивайло на GalinaG24
26.02
Радослав на Нинчето
Мария на shushi_13
Константин на dideto
27.02
Светлана на glafira
Борис на vasida
28.02
Любомира на veselina_s_p
Тия на Мечо Пуух
МАРТ
01.03
Симона на Gery Moore
03.03
Борис на poli+
05.03
Денис на Svetleto_
Ивон на red_girl
Алек на vily_st
06.03
Джан на azi84
Никола на ivelina
07.03
Алекс на АлЕкС-мама
08.03
Андреа на ansipl
Никол на asturiana
Адриана на БОДЛИВКА
09.03
Симона на dilein
10.03
Крис на kikoikris
Тобиас на Deziderata
11.03
Валери на simona_stoyanova
Ева на Дидокс
12.03
Рая на mimix1979
Тодор на jivotinche
Алекс на adenis
Димитър на mama_bebcho
Владимир на *Elle*
13.03
Дариян на Nagaina
Елия на Elg
Марта на Incognito
Александър на heli_heli
16.03
Ванина на zori_tv
Мартин на dobro_nastroenie
Стилиян на natsti
Теодор на baby_moni
18.03
Боян на kris77
Теодор на dyMa
Калина на tedsan
Александра на melinda
19.03
Михаела на margoto66
Лъчи на C_v_e_t_i
Габриел на an_iv
Радостина на vesi_petrovska
20.03
Виктория на kris4e
21.03
Ангела на kikoimery
Теодора на Есме Вихронрав
23.03
Калия на stasi8510
Теодор на veroniki
24.03
Станимир на 22
Илия на nani_v
25.03
Стела на rossykv
Рая на бебе_Рая
26.03
Димитър на ТаняТ
29.03
Константин на Айрис
АПРИЛ
04.04
Гиновева на dimginjan
05.04
Виктория на dessiss


,
Нашите снимки
Снимки за колажа изпращайте на baby_moni@abv.bg


Винаги ще бъдат обичани
fever - мама на ангелче  Flowers Rose Flowers Rose  maria_d - мама на ангелче Flowers Rose Flowers Rose  
Danielkka  – мама на ангелче
Flowers RoseFlowers Rose marussia - мама на ангелчеFlowers RoseFlowers Rose
Бъдете благословени и със свидни рожби пак дарени!!!

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 15:51 от martenichki09

# 1
  • Мнения: 819
Привет!

Да драсна един ред, че да има къде да ви следя.При нас нищо интересно.София се държи безобразно в колата, а няма да ви казвам в Билата какъв срам брах.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 751
Запис  Whistling Blush Crazy

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 1 734
Хайде и аз да се разпиша в новата тема.

СЗА, ами да, за същия турнир става дума. Но той се провежда през целия ден така, че вероятността да се засечем е била малка, но ако знаех че и вие ще сте там щях да драсна два реда на ЛС. Нищо, следващия път. Честито ти нова работа и за добрите постижения на Гого. Все така да продължава момчето.

Вчера бяхме и на турнир по плуване на Боби и момчето ми отново се представи страхотно, но не съм качила снимки, че нещо много ме мързи.
В тази връзка и аз да си кажа, че децата ни са много малки за спорт, поне на 4-5 години трябва да са, въпреки че и тогава трудно им се задържа вниманието за продължително време.

Бухта, Лора също ми е така общителна Crazy Онзи ден както се разхождаше на площадката видя две баби да седят на една пейка и като отиде при тях, взе да им се смее мило и си сложи главата на коленете на едната. Аз онемях  Shocked , бабата я взе за малко на ръце, а тя така сладко и се гушна сякаш я познава от дълго време. Просто нямам думи!!!

Аз да ви се похваля, че от няколко дни Лора като направи нещо и много доволно си казва "а такааа"  Laughing

Е, хайде от мен хубава вечер!

# 6
  • Мнения: 35
Да взема и аз да се разпиша.
Слънце мерси за темата   bouquet
Чета ви, но нещо не ми се пише. Тези дни съм недоспала - Алек ми повтори неспането още една нощ - май ще го водя на дискотека следващия път. Резултатът е нов зъб. Надявах се на малко успокоение, ноо явно излизат още, защото детето продължава да е нервно и с хрема. Освен всичко останало аз съм с хрема и кашлица - ходя като стар пушач и бухам Sick

Много поводи за честитене - СЗА честита ти нова работа - много добре звучиш, дано все така да продължава. В този ред на мисли и на мен не ми се връща на работа - много ми е добре така, въпреки че и аз бях работохоличка. Пък и за сега няма къде да се върна Rolling Eyes Честит ви отличник Hug
Ел честито ви прояждане Hug, Еля честита прическа Hug

Ох, още имаше, ама не се сещам Whistling

За думичките - аз ама хич не се притеснявам - мога да ви кажа, че Алек не използвам много думи - научава една, после я забравя, след това научава друга и така. Не че не му говоря, не използвам бебешки думички, книжки му чета. Мисля че когато е готов сам ще започне и както казват хората - няма да мога да му затворя устата Laughing

Бухта аз бях писала, че и Алек е така (даже по някога го наричам мастийчето на мама). Уникален е - само някой да му се усмихне или обърне внимание той тича, вдига ръчички и така...Но да ти кажа при нас е било период явно, защото сега го гледам, че ако някой му обърне внимание само му се хили, но вече не отива да се гушка. И на мен ми е било притеснено, гледам за секунда да не го изпусна от поглед, защото ме е страх да не изчезне. Надявам се и при вас да е период. Макар че хората казват, че това е по-добрия вариант от това детето ти да пищи от непознати.

Хайде, аз днес имам гости - сестричка е тук и до преди малко бяхме тримцата навън. Тук времето е супер, пращам ви и на вас малко слънце от нашето Hug

# 7
  • Мнения: 74
Слънце bouquet
Я да видя как ми изглежда новия ник Mr. Green

Днес бяхме на плажа и малката се страхува супер от пясъка Rolling Eyes, пищи и си свива краката и стоя два часа на шезлонга Laughing. Като й посипя малко пясък по ръцете и го изтръсква потресено, а като четох вашите деца как обичат пясъъък...иначе редихме миди в кофите.
Тия пък е доста стеснителна, пред непознати застава сериозно и гледа или се нагушва в мен Simple Smileизобщо не е общителна, дано като поотрасне се отпуска повечко.

СЗА, честита ти работа, звучиш много оптимистично Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 263
Elle, определено ще взимаме от чужбина столчето.Сега само ги пробвахме и гледахме. Ама не видях Рьмомер. Може би в Пигис ли , къде...
От Май тойс за колко време идва?
Вероники, твоят ваучер за намалението до кога е? А колко е доставката?
СЗА, помня че беше препоръчала кидикеър за пазаруване. Бритакс наистина са супер, но аз искам да ми пише черно на бяло, че е издъържало добре краш тестовете ... Гледах, че Бритакс и Рьомер са се обединили, ама защо не са направили тестове и на Бритакс...
Честита ви количка!
И честито на Гого за страхотния английски!

Мечо пух , честит нов ник на кирилица или на латиница е написан?и нов аватар!

# 9
  • Мнения: 246
Слънце, мерси за темичката!
Лятото покрай плажа предполагам, че по-малко ще се пише, но пак е добре, когато има кой да ни хвърля по едно око...

Бухта, предполагам, че си се досетила, че ни изплаши сутрешния дъжд в петък (от понеделник с нова сила ще планираме). По повод питането ти за общителните дечица мисля, че в момента е нормално да е така. Ако е минала през периода "искам само мама и не давам на непознати да ме гушкат" преди годинката, всичко е ОК. Ако изобщо не е имало такъв период, тогава може да е повод за притеснение (но това не е самостоятелен симптом), но все още не е фатално.

Coco M... , честит ти ник! Да ти кажа, предпочитам Митко да изтръсква потресено пясъка, вместо да се опитва да похапне от него, когато не го гледам. От сега се чудя как ще го опазя на плажа!

За работата - аз уж съм в платен отпуск, но ми се налага да прескоча понякога и до работа. Аз също много си я обичам, но всеки път ми се свива стомаха, когато съм без Митко няколко часа и бързам да си тръгна (преди това стоях до 9-10 вечерта понякога).

# 10
  • Мнения: 35
Бухта, предполагам, че си се досетила, че ни изплаши сутрешния дъжд в петък (от понеделник с нова сила ще планираме). По повод питането ти за общителните дечица мисля, че в момента е нормално да е така. Ако е минала през периода "искам само мама и не давам на непознати да ме гушкат" преди годинката, всичко е ОК. Ако изобщо не е имало такъв период, тогава може да е повод за притеснение (но това не е самостоятелен симптом), но все още не е фатално.
Алек въбще не беше минал през периода "искам само мама" преди годинката. При нас този период дойде сега. Това обаче хич не му пречи да е общителен Crazy

# 11
  • Мнения: 74
ха-ха, Оки4, мерси, това за кирилица и латиница не го видях, поправих се Mr. Green

# 12
  • Мнения: 276
 Мечо Пух, това ти ли си? Не мога да те позная с новия ник.  Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 967
http://www.mytoys.de/R%C3%B6mer/KID/de-mt.ba.br01.60/?page=2
ето ви römer и britax
нещата идват за 5 работни дни!

ТаняТ - и Марти е супер общителен и не е минал периода на срамуването, както и каката никога не е имала такъв период - но аз го отдавам на факта, че много хора са ги гледали. А защо това да е притеснително?  newsm78 Не съм чувала!

Аз следобед писах, писах... и накрая не ми излезна поста  Sad. Но вкратце казвах - Марти е добре - нищо ново на хоризонта!

# 14
  • София
  • Мнения: 263
Рила, аз точно там гледам Wink
Я кажете, кое ще изберете- Рьомер или Макси кози.
Рила, а вие кога ще заминавате към моренцето, че не помня, ако си казвала.
СЗА, ти имаше и още нещо за честитене- пропуснах в предишния пост- честита нова работа!!! Страхотно , че можеш да си на половин работен ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт