Неприличните предложения

  • 19 932
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Хаха  Laughing,  преди две седмици ми се случи. Едно момченце на двайсетина и нещо, на улицата.. 
Хм, същата история и при мен по същото време, само дето не чаках мъжО си, ами се прибирах от работа.Слаломирам между локвите в междублоковото пространство, а срещу мен две хлапета по на нема и двайсет.Едното ме гледа в очите и отчетливо казва" Ейй, мадам, не те знам на колко години си, ама си мноо яка, бих прекарал вечерта с теб!" А  аз мигам на парцали и не вярвам на ушите си...После се смях с глас до вкъщи.

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Е, 172см. , 56 кг, общо взето като съм със слънчеви очила хващам окото от всякъде, ама като ги сваля, пусти бръчици с какво ли не ги боря - там са си, ама те са от много смях, не от друго. Един спасител се оказа и масажист, та за малко да му излезне късмета ама устисках  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 401
Wild_rabbit , Хахаха, ако аз се просна като същински тюлен на плажа с книжка в ръка и очила....със сигурност ще ме заобикалят от 2-3метра и няма и да се сетят да припарят и да ме заговарят. )


Ти па къде се буташ у тюлените? Виждала съм те.
А външния вид и парцалките привличат трудоваците, за другите това няма особено значение.

Е, 172см. , 56 кг, общо взето като съм със слънчеви очила хващам окото от всякъде, ама като ги сваля
Joy  И аз бях с цайси, свалих ги и викам: ти знаеш ли на колко годинки съм? А младежа - на колко?....  Е, вика, няма проблем за мен, за теб има ли? Взаимно ще си бъдем полезни.. Joy

# 18
  • Мнения: 17 546
Да... вече съм сигурна, че това е някакво ново състезание сред дечурлигата! Laughing Колко лелки на ден ще сащисат с това предложение и че нито една няма да им изплющи шамар, а всички до една ще са или ошашавени или поласкани, в превес на второто! Wink

# 19
  • Мнения: 2 401
Да... вече съм сигурна, че това е някакво ново състезание сред дечурлигата! Laughing Колко лелки на ден ще сащисат с това предложение и че нито една няма да им изплющи шамар, а всички до една ще са или ошашавени или поласкани, в превес на второто! Wink

Ти са злобееш ли? Ни веднъж ли поне не ти излезна късметя?

# 20
  • Мнения: 543
Случвало ли ви си е непознат да ви направи неприлично предложение? Или вие сте правили на някого? На мен това ми се струваше възможно само във филмите, но ми се случи в реалния живот...

ами аз като гледам резултатите от филмите и не го правя, ама съм наизустил репликите:
You are a beautiful woman. You will be with me tonight

Сега като се замисля, момчето си го биваше и при други обстоятелства можеше и да не му се размине  Mr. Green..... ама така директно..... 

кажи сега при кои обстоятелства няма да му се размине и откъде минаваш обикновено

# 21
  • Мнения: 22 440
минзухар, е ти ме замисли....) на живо ли си ме виждала, или на снимки?. ) че обикновено се сещам за срещите си със съфорумки. )

Бижу, хехехе, може и да е някой майтап наистина....) да видим дали ще свалим "лелката". )

Абе като бях млада ми се е случвало да получа някое такова предложение....сега не ми се е. )
Явно съм в графата неатрактивни все още...) нито много млада, нито достатъчно "на възраст". )

# 22
  • Мнения: 289
Късметлийки, все млади и добре изглеждащи, гледам, ви правят неприлични предложения цъ цъ  Sunglasses

По мен обикновено си падат разни дядковци - та, и неприличните предложение, които помня, са от такива: Класика - преподавател в университета.. , и един чичо италианец, когато работех на рецепция. Последния остана искрено учуден от отказа - така де, слушал човека, че тук момиченцата са бедни, и за един нов джи ес ем чудеса правят  Joy възмУтено разказа на приятеля си, че съм се била правела на Дева Мария  Confused

С две думи, нищо интересно  Tired

# 23
  • Мнения: 589
да видим дали ще свалим "лелката". )
Някой ги е излъгал, милите хлапета, че "по-зрелите дами" си умират за фреш флеш...

# 24
  • Мнения: 17 546
Ти са злобееш ли? Ни веднъж ли поне не ти излезна късметя?
Joy Имаш ли съмнения? Да не казвам за кои части от телесата ми, директна сума са предлагали и какви ли не бартерни сделки... Embarassed Обаче госпожа Бижу е важна Flutter за пари не се дава! Само ако тя иска! Crazy Joy

Късметлийки, все млади и добре изглеждащи, гледам, ви правят неприлични предложения цъ цъ  Sunglasses
По мен обикновено си падат разни дядковци - ...
С две думи, нищо интересно  Tired
Какво се жалваш пък ти!? Пишеш тук в темата, че валят такива предложения. Кой те пита от кого или какъв са? Laughing

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... По сред бял ден на улицата ме спира непознат мъж /млад и доста секси между другото/ и след кратка размяна на реплики, директно ме пита искам ли да правя секс с него...  #Crazy   След първоначален шок от няколко секунди, успявам да изляза от ситуацията с шеговит тон... Следва кратък разговор и всеки по пътя си...  topicclosed
 
Случвало ми се е същото 1:1, беше преди 10-15 год... И доста други подобни случки... и пари са ми предлагали ooooh! ... Но все отдавна Confused

# 26
  • Мнения: 4 734
А-а чакайте, тук не става въпрос за подвиквания, подсвирквания и други просташки улични изпълнения.... Такива съм имала колкото си искаш - реплики от типа "маце ще те схрускам", "само да ми паднеш.." , звучни целувки и други нечленоразделни звуци.... Туй на плажа да "цъфне" някой доброжелател, свалки на опашката, във влака, че чак в самолет и т.н. Тях не ги броя... Туй беше различно - човека беше различен, над 30г, добре облечен и изглеждащ, каза го много сериозно, то и аз за това се шашнах.. просто не очаквах такава реакция от такъв мъж...
Can't Touch Dis , нямаше да му се размине ако беше подходил "класически", например с предложение да пием кафе или да вечеряме например.... Mr. Green  А той .... от "вратата - за краката"...

# 27
  • Мнения: 4 569
Can't Touch Dis , нямаше да му се размине ако беше подходил "класически", например с предложение да пием кафе или да вечеряме например.... Mr. Green  А той .... от "вратата - за краката"...
Може да е бил беден човека. JoyС кафе или без важно е какво става накрая.

# 28
  • Мнения: 4 734
Така е, кафето е само претекст... Аз му викам "Кафе с райбер"... 1dating

# 29
  • Мнения: 6 887
Не, сигурно ще му счупя носа.

Общи условия

Активация на акаунт