Отговори
  • Мнения: 0
В друга тема тук разбрах, че имала частен кабинет близо до Майчин дом и стационарен телефон 415 49 19. Търся координатите й в Майчин дом. Или някой ако знае кое отделение е, или етаж, кабинет, работно време? 
Четох доста из форумите за една Мария Атанасова, но гастроентеролог, а аз мисля че е гинеколог, тъй като води бременността на моя позната. Ако някой знае специалността й също бих се радвала да ми сподели. Всякаква информация би ми била много полезна!
Благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 2
Има и акушер-гинеколог. Преглежда в сряда в частен  кабинет на Пенчо Славейков 33 - тел. 02 415 49 19

# 2
  • Мнения: 0
Изпратих съобщение на лични.

# 3
  • Мнения: 0
Искам да споделя, че имах възможността да ми следи бременността и самото раждане др. М. Атанасова. Благодаря й за вниманието и отношението, защото може би нямаше да се справя без нея. Имах тежко раждане и благодарение на нея (5 часа е стояла неотлъчно до мен в почивния й ден) сега имам едно малко ангелче.
Бих я препоръчала на всяка бъдеща майка!!! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 130
Здравейте, търся актуална информация за д-р Мария Атанасова.
Някой знае ли дали към момента преглежда някъде другаде, освен в Adjibadem Tokuda? Има ли частен кабинет, и може ли контакт/координати?

# 5
  • Мнения: 15
Здравейте, търся актуална информация за д-р Мария Атанасова.
Някой знае ли дали към момента преглежда някъде другаде, освен в Adjibadem Tokuda? Има ли частен кабинет, и може ли контакт/координати?

Здравейте! Д-р Атанасова преглежда в Медицински център Афродита. Обадете се там и ще получите повече информация за свободни дати и кои дни точно преглежда там.

# 6
  • Мнения: 16
Аз се следих и раждах при д-р Атанасова. Изключително разочарована съм. По време на следенето на бременността се държа много мило, беше отзивчива и не изписваше ненужни лекарства. НО раждането ми беше абсолютен кошмар. Имах много разкъсвания и в един момент помолих да я викнат, защото ме беше оставила сама, но не дойде, тъй като трябвало да се "поизмъча". В следствие на това, както и на не добре направените шевове и липсата на последващо наблюдение, в момента съм със смъкната влагалищна стена и в процес на търсене на лекар, който да ме оперира и да "позакърпи: положението. Няма да навлизам в подробностите, но си представете какъв ефект има това върху самочувствие, а и върху функциите на половите органи на една жена. При профилактичния преглед един месец след раждането докторката си замълча и не каза каква е ситуацията. Няколко месеца при профилактичен преглед при друг доктор ми каза "Все едно сте раждали в Сибир!". Направо ме досрамя да споделя къде съм раждала и при кога... и каква сума пари съм оставила, за да стигна до това положение. Sad

Общи условия

Активация на акаунт