Магазини

  • 7 612
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
вески, къв е този? Embarassed

марибел, аз пък все не си харесвам нищо от бай мангал, що тъй? а пък гледам все пазарят хора там.... Embarassed Confused

# 16
  • Мнения: 3 098
вески, къв е този? Embarassed

марибел, аз пък все не си харесвам нищо от бай мангал, що тъй? а пък гледам все пазарят хора там.... Embarassed Confused
Аз във Валенсия в Манго съЩо ниЩо не съм харесала.Оба4е в Алзира,например си купих от Мангото роклята за кръЩенето.А от Манго в Хатива такъв костЮм си избарах. Flutter

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ааа, ти щото костюми и рокли пазариш bowuu
аз съм по спортните парцали, догодина ще се засиля в мангото да проверя като ще правим кръщене на мониката.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 195
Точно днес се разочаровах. Confused
Обикалях магазините да си купя някой парцал,че да си оправя настроението ,влязох в C&A , H&M , WE обаче такива парцали наистина  ooooh! ,нищо не си харесах  Thinking
Исках някоя изчанчена блузка и някоя поличка,пък те едни вълни с никаква дължина... Tired

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
О'Харева ето това е Iana ( тукаШна верига за детски дреШки ). И от тях купувам,но като цяло и аз гледам да правя големите удари когато има разпродажби,4е ина4е....мамма миа  #Crazy Та ходя в Prenatal,Chicco,Brumel,Benetton,Idexe, Oviesse и Decathlon за малката. Ина4е ние с Макдирока харесваме Conte of Florence, той си купува костЮми и якета от Pal Zileri, спортни обувки от Marlboro Classic ,дънки Lewi's (както и аз 4ат пат), Zara за моя милост, Benetton, Sisley, Esprit...
Но като цяло ме интересеува да ми харесва и цената да ми отърва  Twisted Evil

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
пренатал имат страхотни детски дрешки Laughing
ама много скъпи Shocked

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
пренатал имат страхотни детски дрешки Laughing
ама много скъпи Shocked

Мани,мани....аз там, в Кико и Брумел влизам по4ти само на разпродажби  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 116

Ноооо и аз като другите видя ли разпродажба ТАМ СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ Peace
Ами то във всеки магазин винаги има нещо на разпродажба, така че просто изляза ли по магазините знам че ще се харчат пари. Обикновено в мола ходя в петък, сейловете започват тогава. На първоначална цена купувам неща, само ако много, много са ми харесали, или пък имаме нужда точно от това, най-вече обувки и то за мъжа ми, защото все пак това е нещо което той трябва да пробва, а той никак, ама никак не обича да ходи по магазини. Добре че тук всичко се връща без проблеми, та вече почнах и такива неща да му купувам без него.

# 23
  • Мнения: 2 825
Ами на мене всички магазини са ми любими  Embarassed
Наистина не знам кои са ми най предпочитаните  Thinking
За белыо е ясно - Ойшо, за другите работи което и където ми хареса, нямам претенции за марката, гледам качеството и удобството, купувам си както скъпи дрехи, така и доста евтинийки
и все пак май най-любим ми е Пепе Джийнс (и аз обичам по спортните дрешки), не се е случвало да вляза там и да не си харесам нищо Wink

# 24
  • Мнения: 4 629
Gymboree, Gap - за детето
Banana Republic, Gap, Diesel - за мен и мъжа ми
Victoria`s Secret - за бельо

# 25
  • Мнения: 1 854
И аз си падам по разпродабите и тогава най-много ми идва лакомията за дрехи. Обичам Esprit, Diesel, Levis, Мexx, Benetton, чат пат си купувам от H&M, Манго, както и от многото други магазини тук и там.

# 26
  • Мнения: 235
Sinequanone, Zara, Caroll и 1,2,3 за "работно" облекло   typeuu 
За всичко остнало - GAP ...


# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Sinequanone, Zara, Caroll и 1,2,3 за  "работно" облекло    
Ъ?

# 28
  • Мнения: 235
Sinequanone, Zara, Caroll и 1,2,3 за  "работно" облекло    
Ъ?
Grinning имам предвид, че от там купувам предимно костюми и по-представитерлни дрехи, с които ходя на работа.   Grinning
иначе за свободното време предпочитам по-спортния и небрежен  стил ....

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ох, олекна ми...
рекох, че си бъркаш манджата с тоалети на ZARA, а аз ги имам за представителни Crazy Flutter Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт