Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 67

  • 28 161
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Алоооу,тука съм.Просто търсех повече инфо за Керемчо Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

уредих се аз.....догодина аз ще казвам кой филм да се снима...ще направим продължението на мелодията с мен в главната роля Joy Joy Joy Joy
ламия ще бъде застреляна от хората на Рамиз,а Дженгилчо(както казва големия на кексина) ще бъде моооййййййййй Joy Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: 3 098
Алоооу,тука съм.Просто търсех повече инфо за Керемчо Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

уредих се аз.....догодина аз ще казвам кой филм да се снима...ще направим продължението на мелодията с мен в главната роля Joy Joy Joy Joy
ламия ще бъде застреляна от хората на Рамиз,а Дженгилчо(както казва големия на кексина) ще бъде моооййййййййй Joy Joy Joy Joy
Охх,най-после някой да се погрижи за овцата Ламия. Laughing
Ловяяяя тееееееееееееееееееееее  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Предлагам Кенан да не е успял да се самоубие и да се ожени за Ейшан.Така тя ще го "яха" цял живот,ще го вкара в релси,щот оби4а и лукса,а и да командори.Ще вземат Фифа(Афифе) за домашна помощница.

# 737
  • Мнения: 417
Какво намери?Няма да си го къткаш сега я Crossing Arms

# 738
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Алоооу,тука съм.Просто търсех повече инфо за Керемчо Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

уредих се аз.....догодина аз ще казвам кой филм да се снима...ще направим продължението на мелодията с мен в главната роля Joy Joy Joy Joy
ламия ще бъде застреляна от хората на Рамиз,а Дженгилчо(както казва големия на кексина) ще бъде моооййййййййй Joy Joy Joy Joy
Охх,най-после някой да се погрижи за овцата Ламия. Laughing
Ловяяяя тееееееееееееееееееееее  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Предлагам Кенан да не е успял да се самоубие и да се ожени за Ейшан.Така тя ще го "яха" цял живот,ще го вкара в релси,щот оби4а и лукса,а и да командори.Ще вземат Фифа(Афифе) за домашна помощница.

Най-сетне наистина,трябваше по-рано да я #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire дори към 40-та серийка на Мелодията Wink Peace

А не Марица,как при Ейшан  Shocked SickNaughtyпри мен ще дойде Лакунка ще ме вкара в серияла  Flutter Flutter Flutter Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Фифа я взима за помощница,само ако спре да казва Батко,Батко Laughing Laughing Laughing

# 739
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Абе ,кво намери...с моя пИрфектен турски всичко ми е чок ясно.....човека мен ме чака Joy Joy Joy Joy Joy

Марица,така като гледам ще те взема първо теб при мен на работа Laughing Laughing Laughing Laughingмного си добра беееееееее
къртиш миФки и целокупния санитарен фаянс из широкия свят
и аз те ловяяяяяяя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 417
Марица ,определено трябва да работиш в екип с Керем. Crazy
Измислихте ли анкета за новата тема?

# 741
  • Мнения: 31 334
Е добре ме наредихте, Фифа помощница на козата. Sick  Mr. Green
Ще си сипвам на Батко, мерси да ходя при тази точилка.

Ловя виии, ма помощница нема да ода.

# 742
  • Мнения: 417
Оооо Денси,къде се губиш Hug
Лека нощ от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 743
# 744
  • Мнения: 3 098


А не Марица,как при Ейшан  Shocked SickNaughtyпри мен ще дойде Лакунка ще ме вкара в серияла  Flutter Flutter Flutter Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Фифа я взима за помощница,само ако спре да казва Батко,Батко Laughing Laughing Laughing[/b][/i]

Ти си после,ще те вкараме и само ще си събуеш 4ехлите,дето се казва. Wink
Първо ще го оженим за Ейшан,за да го държи в напрежение и да му изкара мързела през гъзеца.Фифа отвреме навреме ще й слага приспивателно,което аз ще й давам в уискито на то4илката,ще я пребива,когато заспи,за да си изкара гнева(Денси,устройва ли те  Wink ).През това време,докато кака бие,аби Кенан ще е с теб.И накрая даваме възможност на Фифа да я удави в басейна,като се старае да изглежда естествена смърт и след няколко месеца жалейка се жените.

Абе ,кво намери...с моя пИрфектен турски всичко ми е чок ясно.....човека мен ме чака Joy Joy Joy Joy Joy

Марица,така като гледам ще те взема първо теб при мен на работа Laughing Laughing Laughing Laughingмного си добра беееееееее
къртиш миФки и целокупния санитарен фаянс из широкия свят
и аз те ловяяяяяяя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Ако ме земеш на работа,обещавам да впрегна целия си зъл гений в употреба. Mr. Green Така много скоро ще се срещнем с младият собственик на "Ay yapim" и ще се земете,ако не сте се зели до тогава. Wink

емели,за кой трябва да е анкетата?

# 745
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ееееееееееее,пендичкаааа браво на теб!!! Hug Hug Hug Hug Hug

аз ви пожелавам лека нощ!

# 746
  • Мнения: 31 334
Не моят крак, Фифиния де, в дома на точилката не стъпва, не ща да я видя.  Mr. Green

# 747
  • КиТ
  • Мнения: 2 490


А не Марица,как при Ейшан  Shocked SickNaughtyпри мен ще дойде Лакунка ще ме вкара в серияла  Flutter Flutter Flutter Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Фифа я взима за помощница,само ако спре да казва Батко,Батко Laughing Laughing Laughing[/b][/i]

Ти си после,ще те вкараме и само ще си събуеш 4ехлите,дето се казва. Wink
Първо ще го оженим за Ейшан,за да го държи в напрежение и да му изкара мързела през гъзеца.Фифа отвреме навреме ще й слага приспивателно,което аз ще й давам в уискито на то4илката,ще я пребива,когато заспи,за да си изкара гнева(Денси,устройва ли те  Wink ).През това време,докато кака бие,аби Кенан ще е с теб.И накрая даваме възможност на Фифа да я удави в басейна,като се старае да изглежда естествена смърт и след няколко месеца жалейка се жените.

Тоя сценарии ме устройва идеално newsm47 Wink Peace,ще почакам малко важното точилката да е мъртва и никой де не се усети Joy Joy Joy Joy

А то верно станало утре(т.е днес hahaha hahaha hahaha hahaha)
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 748
  • Мнения: 33 424
 Joy Joy Joy спукахте ме от смях  hahaha hahaha hahaha

# 749
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
НОВА ТЕМА
Много съжалявам, че не пуснах нова тема по-рано,но чак сега успях да седна на компютъра като хората.
Вие сте изполягали вече,но нищо пак ви пожелавам лека нощ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт