1001 нощи -Каквото и да приказват , Приказката пак ще я показват - 132

  • 28 795
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


А тук си е направо като престъпник!
Краси , Ани ! Много сте прави за нравите на телците ! Имах го до себе си!
Варна , не , на туркини и арабки са колажите !
Аз ги взимам от Фейсбук и турски и арабски фен- сайтове!

# 736
  • Мнения: 683
Варна, колажите са от страницата му във Фейсбук. Там над 900 снимки. Поствай ги където сметнеш за добре...
Тип или не...ще го гледам с Берг  hahaha все пак не е тръгнал да ми предлага брак че да се опъвам  Joy

# 737
  • Мнения: 9 757




varna72   love001 mar_tomova    love001 anna3com   love001
БЛАГОДАРЯ ,
ЧЕ ВИ ИМА
НЕУМОРНИ ТРУДОЛЮБИВИ ПЧЕЛИЧКИ
БЕЗ ВАС ТЕМАТА НЕ Е СЪЩАТА



 

# 738
  • Мнения: 683
а тук е с Беренчето...тя преди месец си смени статуса  във Фейсбук от имаща връзка на необвързана. Тази снимка е правена преди 7 месеца.

# 739
  • Мнения: 23 373

Краси , Ани ! Много сте прави за нравите на телците ! Имах го до себе си!


Мари, какво за Телците?  Crossing ArmsТи май забрави, че е и Халит е Телец,  Naughty Naughty Naughty но от априлските.  
 Това ще да е причината да се различава и от моята представа за Телците, съставена от лични впечатления.

# 740
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Варна , нищо лошо за телците!
Ами чаровници са , харесват ги жените !
Закачливи са и ценят женската красота! hahaha Няма да им вържем очите я ! Joy Joy Joy

Зодия ТЕЛЕЦ
http://www.vbox7.com/play:6bd6149e

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 09:29 от mar_tomova

# 741
  • Мнения: 9 757
Варна, колажите са от страницата му във Фейсбук. Там над 900 снимки. Поствай ги където сметнеш за добре...
Тип или не...ще го гледам с Берг  hahaha все пак не е тръгнал да ми предлага брак че да се опъвам  Joy

На мен вече ми харесва, а на колажите с Берг са страхотни и двамата- ще бъдат хубава двойка Hug

# 742
  • София
  • Мнения: 1 017
ЗА   Х  А Л  И  Т    САМО ДОБРО,ИЛИ НИЩО !!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

НО,В А Р Н А,ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ,ЧЕ ДО СЪДБОВНАТА МУ СРЕЩА С БЕРГ,ПРИ НЕГО ВСИЧКИ "ЯВНИ"ПАРТНЬОРКИ СА БИЛИ "ПОД НОЖА" Joy hahaha bowuu,А ЗА  Н Е  Я В Н И Т Е.....ТОЙ СИ ЗНАЕ hahaha bowuu Joy hahaha bowuu Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 743
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
КРАСИИИИ! Joy Joy Joy

# 744
  • Мнения: 640
ДОБРО УТРО ! ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ !
Ани,Мар Томова , Варна благодаря !

# 745
  • на морето
  • Мнения: 103
Здравейте скъпи геджеманки -сладуранки ! Hug Hug Hug Hug


новата тема


Извинявам ви се за предизвиканата неразбория с това , че пуснах по-рано новата тема , но предпочетох да има повече място за писане ,пред алтернативата  да има желание за споделяне а да няма място за това ...нали така  Flutter Flutter

# 746

Общи условия

Активация на акаунт