МЕРКУРИУС КОРОЗИВУС 9 СН и ФОСФОРИКУМ АЦИДУМ 15 СН

  • 3 721
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 335
Привет! Търся инфо за МЕРКУРИУС КОРОЗИВУС 9 СН (mercurius corrosivus 9 ch) и ФОСФОРИКУМ АЦИДУМ 15 СН (phosphoricum acidum 15 ch) на френска лабораторя, ако това има значение. Много моля ако има ползвали тези препарати да сподели каква е препоръчителната им дневна дозировка и за какъв период се предписват най-често.
Препоръчани са в книгата на известен хомеопат, час при който обаче може да се запише чак за януари (!!!  Crazy) следващата година.

# 1
  • Мнения: 2 176
Ако ще се лекуваш с хомеопатия, имаш нужда преглед при хомеопат. Иначе си пий обикновени лекарства, за които се знае какви ефекти ще предизвикат. Simple Smile
Ако съдя по потенциите, явно си попаднала на боаронопатска литература, а не на хомеопатична.

# 2
  • Мнения: 1 335
Не съм аз пациента. Майка ми има оплаквания и категорично отказва лекарства. Засега, против волята ѝ, но поради състоянието ще се наложи да разчитаме на конвенционалната медицина. За хомеопат ще се наложи да почакаме.
Благодаря за включването!

# 3
  • Мнения: 0
Arcana тук никой няма да ти отговори,защото съм забелязала че се пропагандира само класическата хомеопатия,защо тогава интересно не са нарекли форума-форум за въпроси свързани с класическа хомеопатия newsm78
Има толкова доволни майки и от другата,наричана боаронска,но те не се издават тук. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 176
Гост, от рекламния форум на немския хомеопатичен съюз ли прескачаш?  Simple Smile

Обяснявано е достатъчно много, че това което школата на боарон наричат хомеопатия няма нищо общо със законите и принципите на хомеопатията - лекарствата се изписват на принципа на алопатичните - симптоматично. Заимствали са името и по този начин го петнят. Да не забравяме, че точно оттам идва широко разпространеното мнение, че "хомеопатията е плацебо" и "изобщо не работи". Лекарства, които не са подбрани според законите на хомеопатията и индивидуалностите на пациента, няма как да проработят. Peace

Общи условия

Активация на акаунт