Забременяване

  • 6 680
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Най-искрено пожелания чертичките да са двечки, а в теб да расте едно малко съкровище!!!   bouquet
...и моля те, дори и да не е очакваният резултат- не се отчайвай, а смело напред. Резултатът от вашите усилия няма да закъснее!!!

# 16
  • Мнения: 2 825
Десси пишеш, че са минали 7 дена след евентуалното зачеване, няма тест който да може да ти отчете толкова рано Naughty Изчакай поне още седмица, датата на очаквана М. и тогава повтори теста.
Стискам ти палци да е положителен и да си бременна  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 029
дано и на двете Big Ups

# 18
  • Мнения: 1 290
стискам палции на двете ви момичета и ви желая от цялото си сърце в следващите 9 месеца да ви вълнуват съвсем други неща Simple Smile  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
Благодаря на всички за бързата реакция, страшно много ми помогнахте.  Още утре сутринта ще си направя тест, а ако пак е отрицателен другата седмица ще отида на лекар.
Ох, страшно много се вълнувам. Знам, че не е било в ден за овулация, но все пак има малки шансове. Дано, дано, да сте прави  Praynig Praynig
Ще ви пиша какъв е резултата!!! Laughing

и да отидеш на лекар, нищо няма да може да ти каже!
бременност не може да се види преди да минат поне 10 дни закъснение на следващия мензис, а ти си едва в средата на втората фаза от текущия си цикъл!

абе момичета... много сте нетърпеливи, насладете се на очакването в тия 14 дни...
ако почнете всеки месец така да трошите пари за уринни и кръвни тестове - де ще му излезе краят? Simple Smile

# 20
ооо, аз си изчаках закъснението най-чинно, опитвах се да не броя дни, да правя сметки и т.н. Та след 2 дни закъснение си направих теста - не е като да съм нетърпелива, нали? Но е отрицателен, а м. нямам. За сметка на това - ужасни гърди, главоболие, придърпване ниско в корема, безсъние и съм много-много напрегната ... вероятно от неизвестността.

И аз благодаря на всички и се извинявам, че се включих в чуждата тема

# 21
  • Мнения: 7 716
 AVK, Най-добре отиди на лекар.
А за Десси - аз разбрах, че и закъснява четири дни?!?!?!

# 22
  • София
  • Мнения: 6 363
А за Десси - аз разбрах, че и закъснява четири дни?!?!?!

нищо не си разбрала Simple Smile

"Колко дни след евентуалното зачеване тестовете започват да отчитат резултата? Днес е 7 ден от тогава"

аз това го разбирам като - преди 7 дни правихме секс и сега искам да видя дали съм бременна. е, не може...  Laughing

# 23
  • Мнения: 7 716
... нервно ми е, закъснява ми вече с 4 дена  и т.н.

# 24
Десси, какво става с теб?
Изненадах се много като видях, че има някой друг в идентично състояние на моето. И аз съм с 4 дни закъснение, направих си един тест в деня, в който трябваше да ми дойде, вечерта, но беше - .... което само ме разстрои вместо успокои и сега не смея да си направя друг тест от страх да не видя пак отрицателния резултат.
Най-добри пожелания и лек ден!

# 25
  • Мнения: 2 825
Вярно, че го пише това с 4 дена закъснение, ама пише също, че според нея евентуално е заченала преди 7 дена, т.е. 3 дена преди евентуалната дата за М.
Миличка, шанса да си бременна в такъв случай (ако изобщо сме те разбрали правилно) е много, много малък, но все пак ти желая успех, ако не този, то за следващия месец newsm10  Simple Smile Simple Smile

# 26
  • Мнения: 526
      Вчера пак си направих тест, т.е. на 8 ден от евентуалното зачеване и вече 5 дни закъснение. И този път беше отрицателен и си казах, че този път ще изчакам 1-2 седмици и направо ще отида на гинеколог, ама уви не можах да се стърпя и казах на съпруга ми днес пак да ми вземе тест, ама този път да не е "Sure check", защото се поразрових в Интернет и прочетох, че не винаги дава точни резултати - на една дами и дало положителен, а се оказало, че не е бременна.
     Друго, което прочетох, че отчита най-рано около 10-14 дена от евентуалното зачеване, въпреки, че се съмнявам, защото се казва,  че "нивото на хормона не е достигнало измерими граници".
     Една моя колежка също беше заченала 3 дни преди да й дойде, колкото и странно да ви се вижда, а тя е и само с един яйчник. И тя е имала 2 отрицателни теста, а едва 3 седмици след зачеването - положителен.
     Това, което ме съмнява са "гърдити" понабъбнали са и зърната при допир до нещо ме болят, но не неприятна болка, а по-скоро са чувствителни - друг път не съм ги усещала така.
    А имате ли предложение къде мога да си направя кръвен тест и колко дни след зачеването ще отчете резултат? А каква му е ориентировачната цена?
   Ох, страшно съм напрегната, най-вече заради неизвестността, а и тези симптоми...а отрицателните тестове страшно много ме разстройват, след това не мога да се осъзная, защото чувствам, че този път бебчето е станало.
    Колко още да изчакам????Thinking

# 27
  • Мнения: 7 716
Е, Джам, права си Laughing
Вярно не съм разбрала.
А пък ти Деси откъде знаеш, че "евентуалното зачеване" е било точно тогава?
И се чакат 14 дни след "евентуалното зачеване" и тогава се прави тест.
Е, няма такъв филм - една седмица след контакт и хоп - положителен тест.
Просто няма такъв тест, който да отчете толкова нисък хормон.
Ами се стягай и чакай да минат две седмици от "евентуалното зачеване", ако си сигурна кога точно е било, де Wink

# 28
  • Мнения: 526
Да сигурна съм, че ако е станало е било точно тогава, защото:

1. Разреших на моята половинка да свърши тогава в мен, защото празнувахме 26 месеца от нашето запознанство, не беше много опасен ден (3 дни преди да ми дойде). Но все си мисля, че овулацията ми се е изместила малко, защото и дълго време преболедувах. Ние и без това си планирахме в края на годината да го направиме.

2. Беше много по-различно от друг път. всеки път когато свършва в мен усещам леко парене, а този път беше само нещо топличко и страшно приятно - веднага след това заспах, почти нищо не изтече от мен.

3. В деня който трябваше да ми дойде, ми дойде само едно бяло-жълтеникаво течение, което приключи след 1-2 дена

4. Гърдите ми се понадуха и зърната станаха чувствителни.

5. Когато се возя в автобус едвам издържам - става ми много лошо.

6. Ставам дори и през нощта до тоалетна от тогава и т.н.

# 29
  • Мнения: 7 716
Виж, възможно е да си бременна, не отричам.
Но си много наивна.
От този тип - наивна, ама с някакво самочувствие на знаеща.
Просто нямам желание да ти обяснявам.
Вземи прочети малко.
Това единственият ли акт ли ви беше в месеца? Ако не - другите пъти по метода на прекъснатия полов акт ли се пазехте?

Общи условия

Активация на акаунт