Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Иве,аз също бих те посъветвала за повече мнения!
Джес, много време продължиха твоите проблеми....сигурно е много неприятно,но
все трябва да има някакво решение ... newsm78 newsm78
Синеоч,мерси за новата тема...дано да има само похвали и хубави резултати!
Чери, Hug Hug Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 964
   

Джес, много време продължиха твоите проблеми....сигурно е много неприятно,но
все трябва да има някакво решение ... newsm78 newsm78



    ЗвездиHug  - днес , след като  загубих цял следобяд в чакане  пред кабинета на  личната най- накрая  получих "заветното"  направление  bowuu   Утре  ще  ходя  на  преглед УНГ  в Исул - пък  да видим там какво ще  кажат ?  Thinking ooooh!


   Иве ,  какво налага  махане  на  матката при теб  и това  Кърлов ли ти  го е казал или някой от другите  не разбрах ?  Защото , с лапароскопията  срастванията  дори  и да се  премахнат после наново може  да  се  образуват  и дори да са  по  големи . При мен за съжаление  не можаха да ги  махнат въобще с лапарото и не са ги  пипали , защото е имало опастност да се  засегнат други  жизнено важни  органи ( пикочен мехур, ректум )  и  ми  махнаха само  апандесита и това беше . А  при теб от какво  са се  получили срастванията - моите са  следствие на  второто ми  раждане - секцио.

# 17
  • София
  • Мнения: 726
Привети и от мен.

Аз не съм писала, защото се опитвам да уча, ама нещо никак не върви  Sad. Направо имам чувството че съм тотално оглупяла  newsm78. Декември бях последно на изпит и се справих много добре с четенето, а сега защо нищо не се получава не знам  newsm78. Да не би от упойката да са ми умрели много мозъчни клетки  Mr. Green?!?

Не съм ходила до Чолакова да си взема окончателната диагноза - ще го направя след изпита.

Момичета срам не срам ще ви питам нещо дето се чудя. Нали въздържанието беше 2 месеца след конизацията? А самата конизация влияе ли по някакъв начин на половия живот след това - като усещания  Embarassed.

Ох, нещо напоследък никаква енергия нямам за нищо - само се търкалям из къщи и не правя нищо  Embarassed. Да взема да пия някакви витамини ли, що ли?! На всичкото отгоре на моменти пак се сдухвам /въпреки тибетската медицина/, ама се старая бързо да превъзмогна тези мисли, че ще взема без да искам да ги материализирам и тогава лошо  Sunglasses.

Ива, стискам палци всичко при теб да е наред.

Брамби не съм те забравила - като се замъкна до кабинета на Чолакова и си взема окончателната диагноза ще ти я напиша.

На море засега планираме евентуално август месец на Албена, ама нито сме резервирали нито нищо.

# 18
  • Мнения: 199
Кърлов каза че    има  сраствания със сигурност, но иска да е сигурен че няма тумор, а видя скенера newsm78. Джунков каза че срастванията и да ги махнат пак може да се появят и за това да се махне матката. Аз съм с болки и дори като седя вече. Тъпи са не остри но си боли. Започнаха първо като лежа на ляво, след това дори и на гръб пак усещах, а вече и като седя.Говорих и с Ганчева. Цитото ми е е пап II но има бактерии и левкоцити. От къде се появиха не знам. Преди операцията нямах, а след нея полов акт не съм имала.Казах на Ганчева че съм била при Кърлов и я попитах за лапароскопията. Каза че при тях не правят, но ще попита къде има по каса и евентуално да ме насочи.Трябва да  се чуем в петък. Чета в нета че лапароскопията минава по каса но се плащат някакви   консумативи. Може ли да ми кажете какви са те, или тези 700 лв са за консумативите. Нещо е много объркано

# 19
  • Мнения: 5 140
Иве виж тук http://www.sheynovo-ag.eu/ отиди на ценоразпис, там най долу пише, сега видях че е 800 лв - 3. Избор на екип за лапароскопска операция с включени консумативи за операцията
Докторите са много добри, отношението също. В сайта отиваш на "отделения" от там цъкаш на "гинекологично отделение" и чети

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 654
Аз вчера си получих резултата: ПАП 2 група. Екто и ендоцервикален епител в норма. Левкоцити, лимфоцити. Сега се чудя трябва ли да го коментирам с докторката. Тя каза при лош резултат ще се видим. Аз виждам, че не е нещо лошо, но пък левкоцити и лимфоцити говорят за възпаление.  newsm78

# 21
  • Мнения: 157

Брамби не съм те забравила - като се замъкна до кабинета на Чолакова и си взема окончателната диагноза ще ти я напиша.


 Simple Smile, не се притеснявай, мисля, че е същото...
М/у другото питах дали мога да ходя на басейни и море и отговора беше положителен  newsm44.
За секса - за 1 месец след операцията да се забрави...

# 22
  • Мнения: 5 140
Брамбииии, море може, но не и басейн душа.  Confused

# 23
  • Мнения: 157
Ама защо-о-о-о, обясни ми, плииз...

# 24
  • Мнения: 5 140
щот има много гъбки, бактерийки и тям подобни гадостииии, а понеже моренцето е по соленко, се има в предвид че ги поуморява...ама как го описах самоооо ooooh! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 157
щот има много гъбки, бактерийки и тям подобни гадостииии, а понеже моренцето е по соленко, се има в предвид че ги поуморява...ама как го описах самоооо ooooh! Mr. Green

 rotfImbo
хубаво си го описала, ама пак си мисля, че ако раната е зараснала...
Оф, както и да е, по-важно е моренцето.

# 26
  • Мнения: 5 140
аз миналата година си донесох инфекцийка от морето и Дянкова ми я лекува.

# 27
  • Мнения: 157
И аз веднъж си донесох от минерален басеин, ама с целия си акъл бях влизала с тампон  #Crazy #Crazy #Crazy
После разбрах, че така всъщност си "отваряш път" на бактериите и гъбите към влагалището, ама...
Та затова си мисля, че като нямам рана отворена и не си "отварям път" с тампон  Joy е минимален риска. Но пак ще ме е страх - честно казано...

# 28
  • Мнения: 5 140
тампони са забранени, както и солариум поне за мен, както и цигари...алкохол може  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 157
Мила ми, Синеоч, горките ние...
Ама ще се подкрепяме, напук на шибаните вируси, бактерии и гъби тъпи - мразя ги... всичките. Внесоха много смут -  в така или иначе смутния ми живот, малко се отнесох, sorry...

Общи условия

Активация на акаунт