Как се пазихте от забременяване след раждане

  • 12 573
  • 195
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Мами споделете , как се пазихте след раждането да не забременеете.

# 1
  • Мнения: 97
С презерватив - ще обясня защо.
Пила съм противозачатъчни близо 10год - от 17 годишна и когато ги спрях за да забременея настана половин годишна обърквация на хормоните ми - не беше приятно.
Спиралата знам , че не от всеки организъм се приема нормално.
Мъжа да ме пазиии  newsm78 май по-скоро не бих разчитала на него  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 473
С презерватив.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
С противозачатъчни и преди и след раждането. Не мога да разчитам на случайни работи - прекъснатият полов акт не е контрацепция.

# 4
  • Мнения: 9 814
Презерватив.
Противозачатъчните не ги долюбвам.
Спирала пробвах и получих страхотен кръвоизлив.
Опцията "Той ме пазеше-НЕ СВЪРШВАШЕ В МЕН" за мен не е начин за предпазване от забраменяване.

# 5
  • Мнения: 6 365
Противозачатъчни не мога да пия заради кърменето. Спирала не ми дава чичо доктор, не ги харесвал. Затова- презервативи плюс календарче, а до шестия месец- презервативи плюс лактационна аменорея (липса на цикъл при много интензивно кърмене).

# 6
  • Мнения: 68
 С  презерватив.

# 7
  • Мнения: 8 999
Хи-хи-хи!
Първият път разчитах на мита за кърмещата майка - ядец! /добре, че по принцип бяхме решили да имам две деца/.
След второто раждане взех крути мерки - противозачатъчни плюс презерватив.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Хи-хи-хи!
След второто раждане взех крути мерки - противозачатъчни плюс презерватив.

 Mr. Green Таз комбинация и мен ми е идвала на акъла, като изтрещя да не забременея непланирано  hahaha

# 9
  • Мнения: 1 796
С презерватив.Противозачатъчни не бих пила(не искам да си побърквам хормоните при положение че има други методи).Спирала също не бих сложила.Той да ме пази-айде няма нужда.

# 10
  • Мнения: 1 420
Презерватив  Peace Не съм фен на противозачатъчните  Naughty Сега се замислям за спирала  Peace

# 11
  • Мнения: 4 555
С прекъсване се пазим. Не ми пука колко е сигурно. И да стане бебе, няма да е драма. Презервативи не понасям, а противозачатъчни никога не съм пила и не бих.

# 12
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
След раждането набързо се научихме да ползваме презервативи за по-сигурно. Преди това близо 3 години той ме пазеше. Бременността ми беше осъзнат избор и от двете страни Simple Smile

# 13
  • Мнения: 303
За сега той ме пази.Толкова много го е страх от трето дете, че му вярвам. Но мисля да си сложа спирала още това лято.

# 14
  • Мнения: 6 274
С прекъснат полов акт.
До сега "пропуски" не е имало, а и да има - ще е радост, а не драма.
Но по принцип предпочитам да се случи планирано.

Общи условия

Активация на акаунт