ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Позитивни и чаровни... /тема 9

  • 20 921
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 280
Да се разпиша в новата тема.
честно казано от няколко дена не ми се пише.

# 31
  • Мнения: 628
Ами тук така свързват - зелката с бременността  newsm78 като иска да каже на мъжа си "нежно и без стрес", че е бременна, французойката "украсява" дома със зелки  newsm78 във филма "Такси 2" го видях и паднах от смях ... Ми това е положението със свекито, добре че имам 2 и другата знае да не дава акъл... А тази (майката на мъжа ми) искала и друго нещо ... да се кръстят нашето и на дъщеря и бебетата (другото е на 4.5 месеца) заедно ... в един ден, в една църква... и аз мазно казах "ааа, те православен ли ще го правят техния син???" и ако ви кажа какво мълчание настанааааааааааа, а мъжа ми под масата от смях, защото сме си решили (обсъдихме надълго и нашироко) и рещихме, че бебка няма да е католичка Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 2 361
А моног интересно. И майка ми наричаше дъщеря ми пти шу.
Интересно защо правят тези асоциации. newsm78

# 33
  • Мнения: 2 138
Боби,весело ти е!
Свекървата ти била ли е в БГ?Тя да не ни мисли за аборигени и ,че ядем доматите с колците?!!!
Ех,май няма разлика от националността .

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 820
За позитивните и чаровните дами с момчета , не забравяйте какви си ги мислите днеска относно свекитата ,че и вас това ви чака hahaha

# 35
  • Мнения: 628
Боби,весело ти е!
Свекървата ти била ли е в БГ?Тя да не ни мисли за аборигени и ,че ядем доматите с колците?!!!
Ех,май няма разлика от националността .

Била е, била е, много пъти. Муха шопска салата и мръвки (сач) , мастика, ракия ...всичко ! Просто е много тежък характер, той и втория и мъж май ще я напусне ... аз все се чудя какво и липсва, че е такава лоша с всички и винаги тя е права, никога някой друг...не знае да си признае грешката, налага се и винаги е нацупена, няма една усмихната снимка (освен от 20-годишна възраст).

Моля благодаря, четох темата с детските лафове - напълни ми душата, да знаеш!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 13 166
Боби, това е една от любимите ми теми  Grinning. Ето ти и предишните първа и втора, за да се забавляваш докато почиваш  Mr. Green.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 634
 Hug Hug Hug

Ето ме!
Появих се!

Елинор, благодаря ти, че си пуснала темата вместо мен! Simple Smile
За следващата тема може да я пусне пак някоя от вас!

целувам Ви!! Heart Eyes

Аз два дни не влизах .. та сега по ред:

Моя син във вторник беше на LORD OF THE DANCE!  И беше осналал без дъх! Толкова много му е харесал спектакъла! Аз съм ги гледала, та се позавъртях около залата да го изчакам, усмихнах се няколко пъти на едно момче, което късаше билетчетата  и - хоп!!  Peace Успях!   Wink  Влязох в залата и гледах последните 30 мин гратис!  Mr. Green
Наистина страхотно!,.. И се прибрахме посред нощите, та не можах да пиша..

Снощи пък - сряда, ето какво си направи моя син:

А вчера през деня -  'Стихчето' - вместо стих ми донесе   Wink ..  ...

Ето - отчетох се!  Hug




# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Лейди, и ние снощи бяхме на спектакъла. Заради щерката най-вече, защото с мъжа ми сме ги гледали още преди десетина години, когато идваха за първи път. Голяма радост беше снощи, голямо нещо. Вечерта ни го изтанцува у дома от кеф. Че и ирландска розова шапка намаза между другото. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 123
АААА,,,,,завидях ви,честно!Ирландските танци ги обожавам просто!
Лейди - страхотен букет - и реалния и на ръката на момчето ти Peace
Лулумба - от онзи ден мойта щерка само пита,дали съм се обадила на Теди,да уредя нова среща.
Обяснявам,че Теди няма телефон,но тя си знае нейното.
Бобче - забравих да ти благодаря за телефона на фризьорката bowuu

# 40
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Лулумба - от онзи ден мойта щерка само пита,дали съм се обадила на Теди,да уредя нова среща.

Ей, сега ти пращам на ЛС. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 945
Момичета,   bouquet  Hug   bouquet за всички вас!
Зареждате ме с положителни емоции!
Лек ден на всички!

# 42
  • България
  • Мнения: 2 164
Lady-B , извиних ти отсъствията Wink. Татуировката перманентна ли е или временна?

zuri , нали знаеш че съм "куха лейка" Wink, преведи ми пти шу, моля!  Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 2 361
Lady-B , извиних ти отсъствията Wink. Татуировката перманентна ли е или временна?

zuri , нали знаеш че съм "куха лейка" Wink, преведи ми пти шу, моля!  Praynig
Като гледам е лепенка.
пти шу= зеленце  Laughing

# 44
  • България
  • Мнения: 2 164
zuri  Благодаря  Hug! Нали не съм френскоговоряща, а само МНОГОговоряща не се сетих, че е във връзка с анонса на Боби  Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт