Юли 2007

  • 19 997
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 414
Бактериално е Twisted Evil като излезнат другата седмица пробите ще го измислим,нисък му бил хемоглобина 119

# 736
  • sf
  • Мнения: 10 235
Е та 119 нисък ли е, забравила съм  newsm78
Гостуването ще го отложите ли?

# 737
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Според мен 119 е идеален хемоглобин , те гледат референтните стойности на мъж сигурно - минимума е 140 , но той е дете.
Тедовия е 120 , личната ни даде направление за кръвни изследвания , правели се на 3 години , обаче още не сме отишли на консултация да занесем резултатите.
Вики вирус е и аз изкарах нещо подобно.

# 738
  • София
  • Мнения: 3 414
За мен не е нисък,ама хайде де.Аз не съм чувала че се прави ПКК на 3г. То ако не беше хомеопатката да ни прати на изследване....Личната нищо,спокойно за какво ти е,ти антибиотик ли искаш.Няма да го отлагаме Вики и там си имам лекар,даже на нея и имам най голяма вяра и винаги правя консултация по тел с нея.Личната вече само за бележки и направления ще я ползвам

# 739
  • Мнения: 384
Честит рожден ден на сладката Кати!   bouquet Мими пусни малко снимки от вас,къде се губиш?
Иве,дано се оправите бързо!Вики и ти!
Надина преди да забременея с Никола харесваше спайдърмен и има още чехли на спайдърмен,и надувен спайдърмен даже.

# 740
  • Мнения: 1 098
И на Дели днес пуснах кръв и урина. Правело се на три годинки.
Дели има две колички с две бебета Mr. Green

# 741
  • София
  • Мнения: 3 414
Кати ЧРД  bouquet
Душата ми извади за рокля на снежанка купих,че не ме пускаше да излезна от нас.Мъж ми я облече/снежнка/ сложи и ботуши и чанта и Ради викна СУПЕРРРР.Мъж ми пък каза че роклята била къса и приличала на К.... JoyРади легна с принцесите както ги нарича сам когато надникнах,той ги целува.На двете крайности ще е. Joy

# 742
  • Мнения: 43
  Ради легна с принцесите както ги нарича сам когато надникнах,той ги целува.
Joy  Joy  Голяма е скица  Joy

# 743
  • Мнения: 384
Иве,казвам ти Ради ги е взел с научна цел,на спокойстиве да си ги употребява и разузнава какво си имат.  Joy
Интересно им е,в нас е пълно с барбита и попаднат ли на Никола остават без дрехи веднага,включае и спортакус е разсъблечен.

# 744
  • sf
  • Мнения: 10 235
И На Вичо трябва да дам кръв и урина, другата седмица изтича направлението. Дано смогна,че досега се мотах и то мина месеца. И мойта доки ми даде направление за кръв,та ще ходим заедно да се бодем  hahaha

# 745
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, спокойно, няма нужда от психолог. От малък спи с хубави жени.  Mr. Green Кристиан също много обича да се разхожда с токчетата ми. Дано бързо да преборят вируса.

Донси, и ти се оправяй бързо.

Честит рожден ден на Кати! Да расте здрава и с късмет!  nbirthday

# 746
  • Мнения: 312
Честит рожден ден на Кати! Честито на Коки със закъснение!

Нас пак ни тръшна вирус вкъщи, само аз съм здрава (засега).

# 747
  • София
  • Мнения: 254
Честит рожден ден на Кати!!! Много много здраве на нея й Лина, и много усмивки!

Бързо оправяне на Ники, Донси и всички около Indiscipline!

Абе напълно си е нормално да си играят момчетата с кукли!

Не се бях сещала, че трябват кръвни изследвания. Аз бях решила да я заведа на профил. преглед докато съм в отпуск другия месец, явно и изследванията ще са тогава.

# 748
  • София
  • Мнения: 17 596
и аз се сещам чат-пат за Рокси, но гледам,че пише доста в разни други теми, нас ни е отсвирила явно, което ми е страно,ама всеки си знае на какъв хал е.  Thinking

Е, сигурно има нужда от... различна информация сега, за каквато тук не можем да й съдействаме...


Честит Рожден Ден на най- сладурската ми (и най- щура) съименница, да продължава да е все така щастлива и безгрижна!

# 749
  • София
  • Мнения: 17 596
Ради вчера поиска снежанка кукла от джъмбо  ooooh! сега играе с нея.Незнам какво ще го правя,май ще ходим на психолог

newsm78 Що?
Щото играе със Снежанка ли?
Като се замисля... май повечето мъже биха помечтали за такава възможност...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт