90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №100

  • 26 457
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
Ето ме и мен на първа страничка.... newsm53

Преди да отида да вечерям,днес варива да се отчета  тук...
З-3 кивита
О-ориз със тиквичка,гъби и маслинки+един домат
В-половината от ориза+салата домат и краставица

Грешно ли е ако пия след половин час степче,много ми се пийва нещо сладичко... newsm78
Момичета дайте съвет утре каква комбинация да си направя въглехидратна.Взела съм си едно пакетче Хогаренас от малките,едни овесени бисквитки на Престиж(имаше ги в предната тема)...но виждам че крекерите са доста калорични в 100гр има 450кл,много ще са ми за обяд те са 170гр,пакета.....овесените бисквитки са 100гр-400кл..да ги хапна тях половината за вечерта с 100 гр сладолед +лентичка черен шоколад...
Ох много дълго стана пак с моите въпроси....извинете ме... #Crazy

Отивам да хапвам и после ще ви чета...

# 16
  • Мнения: 120
Мама Вики, аз още не съм започнала диетата,най-верятно от понеделник, тъй като и аз доста се колебая заради кърменето.Моето детенце е на годинка и два месеца, но си се кърмим.

# 17
  • Мнения: 3 453
  Еееееее, браво бре!Като хиени сте нападнали до втора страница чак! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

 Честита да ни е новата тема!Много минуси на всички Hug

Жанета, благодаря за темата!Станала е чудесна!Много по-систематизирана е. Hug Heart Eyes

 Аз приключих с ориза, салатата от домати и краставици.

Ужасия, според мен трябваше да си изчакаш трите месеца почивка.Явно организма наистина има нужда да почине.Аз на твое място бих опитала системата -60 /всъщност смятам да го направя ако тук не сваля всичко което искам/, дори и да сваля пак ще я правя.Харесвам я много като начин на хранене. Жани ти е казала доста неща , но ти си наясно.Убедена съм че грешки нямаш, просто тялото ти се съпротивлява в момента.Изкарай поне първи цикъл и виж как е.Имаше момичета мисля Албенка която първите 3 седмици беше свалила само 1-2кг и после се отприщиха нещата.Желая ти успех и скоро кантара да тръгне надолу Hug
 

# 18
  • TX
  • Мнения: 590
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА   bouquet
ЖАНЕТ Hug  bouquet

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Днес съм на варива и видях, че мога да ям соя. анправих си пълнени чушки със соя, нали не съм сгрешила?

# 20
  • Мнения: 0
Леле... нямате спирачки...

А, честита 100тна тема! Thanks, Жанет Heart

Та, вчерашният ден мина... странно - за обяд ядох 1 яйце върху филия хляб и салата, но нито изядох салатата, нито зялата филия.
Вечерята ми беше салата и кашкавал пане, та преядох като животно, защото бях умряла от глад - обядвах в 11 и вечерях в 19.30, след 5 часа изпит и доста дълга разходка.

Днес бях на варива -
З - 100гр ягоди
О - боб със салата
В - 1/2 от обяда

Утре съм на въглехидрати, но нямам никаква идея какво да ям.

После плодов и изпит, после воден.

В понеделник ще дам отчет за първия цикъл.

# 21
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата тема  Heart Eyes  bouquet С много минуси да я запълним и прегрешенията и зациклянията-в старата тема  Peace
janeta*, благодаря за темата!   bouquet
Днешният белтъчен премина съвсем режимно, за утре планирам картофени кюфтета и ориз.
Приятна вечер, момичета  Hug

# 22
  • Мнения: 959
еха, да ни е честита новата юбилейна темичка, поздравления за авторката и новото оформление   bouquet
Ето и моят плодов ден как приключи
З - около 300 гр. череши
О - 6 кайсиики
Сл.З. - 2 праскови
В - 200 гр. череши
Водата до сега е 3,5 литра, но докато си легна ще мина 4те литра  Peace

# 23
  • Мнения: 11
Janeta,  благодаря за старанието в новата тема  bouquet

Менюто за днес беше-
З - кафе+череши
О - картофи соте
Сл-варен картоф и домат
В - ще пийна една биричка навън и за мезе малко чипс Mr. Green


Това му се казва либерална диета-биричка с чипс Joy Hug
Хахаха .. ми така де , Хари ,хубава и либерална си ни е диетката  Wink  Аз поне много неща си позволявам Crazy ,ама и до целта доближавам  Praynig  Joy

# 24
  • Мнения: 1 091
Честита ни нова юбилейна тема!

Жани, благодаря за труда и отделеното време.  bouquet

Днес беше режимен плодов ден. През деня съм изяла 1 малък пъпеш, 1 праскова, няколко резена диня и 100 гр сурови орехи.

За утре съм планувала тиквички с кисело мляко за обяд, а за вечеря още не съм решила.

# 25
  • Мнения: 0
записче и от мен Simple Smile ревимна Simple Smile
вчера

закуска - няма , обяд - малко картофи и малко китайски ориз, вечеря - същото

днес: много вода + 200 гр фурнети , вечеря макарони с доматен сос, сладолед и блокче черен щоколад Simple Smile

утре плодове Simple Smile) сигурно пак на черещи цял ден Simple Smile след това последен воден Simple Smile

# 26
  • Мнения: 66
момичета маслини през цялото време ли можем да ядем че мъжът ми сега отвори един буркан и направо ми се виждат голямо изкушение.....

# 27
  • TX
  • Мнения: 590
момичета маслини през цялото време ли можем да ядем че мъжът ми сега отвори един буркан и направо ми се виждат голямо изкушение.....
всеки ден без плодовия , солени са и задържат водата Naughty

# 28
  • Мнения: 0
момичета маслини през цялото време ли можем да ядем че мъжът ми сега отвори един буркан и направо ми се виждат голямо изкушение.....
всеки ден без плодовия , солени са и задържат водата Naughty

И съвет към мъжа ти - да не отваря буркани след 20 часа  Mr. Green Peace

# 29
  • Мнения: 66
значи ще минем без маслини а така ги обичам...ама красотата изисква жертви..скоро дано и аз да мога да се похваля с минусче...макар че аз едва от 5 дена спазвам режима..но наситина го спазвам съвсем стриктнооо.... Peace
Maginka той мъжа ми от 5 дена прави неща с които да ми пробва волята...яде днес сладолед като разпран а аз се скриь в спалнята да не гледам и после идва и ми вика гордея се с теб....хахахах

Общи условия

Активация на акаунт