Ей го - лятото дойде, МАРТенче ще ходи на море .

  • 47 525
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Илиянче, добре че се разписваш ти Wink
Ние горе-долу сме добре, да не чуе дявола.
Минахме някакъв вирус, но тати си гледа Галя в къщи и нямаше нищо страшно  Peace
В четвъртък разбрах, че сме класирани за една софийска градина към работата на мъжа ми и сега съм в трескаво мислене как ще се адаптира Галя на новото място. Пак ще има и плюсове и минуси, но това е положението. Поне има басеин, ще учат балет - Оле, ще сме ви конкуренция  Mr. Green
Та ей такива неща са ми сега на главата. Обаждали са се да тръгваме още сега в понеделник, но някакси много бързо става всичко и засега отлагаме стреса със седмица - пък ще видим Simple Smile Стискайте палци да не се излагаме много  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 2 022
Добро утро, момичета.
Отдавна не съм писала, но днес имам причина да го направя: моята малка Поли вече е на три годинки. Почерпете се за нейно здраве.




Честит рожден ден и на двете Сияни, родени днес - последните от групата на Мартенчета 2008!   Hug

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 50
Привет!
Как сте, мили дами и дечица?
Днес и втори ден на Алек на ясла, не беше ходил от 04,12,2010г.
Вчера се разплака малко като го оставях, но днес....беше ужасна истерия. Сестрата едва го откачи от мен. Беше ужасно...детето плаче вътре, мама плаче в колата.
Аз ли съм най-лудата, детето ми ли не отказва категорично да ходи там?
Надявах се, че е порастнал още малко и ще се приспособи по-лесно, но нищо подобно...зная че повечето деца са минали през този период, но...все отивам към мисълта, че правя грешка.

Ще правим ли събиране по повод рождените дни на децата? Хайде да се организираме и да се видим отново.
 Hug

# 708
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Здравейте   bouquet
Май да поспрем да пишем толкова много, че бързо ще свърши темата  Mr. Green

galiushka, моето положение ще е сходно след броени дни, когато Галя тръгва на новата градина. Много ми е притеснено - толкова месеци й трябваха за да свикне с лелките, с децата - да добие нови навици като да бъде агресивна понякога, да тропа с крака и вика "Няма" за всичко, да бута децата така, както и нея бутаха в началото, да си забърсва оцапаната муцка след хранене в ръкава... ей, такива "хубави" навици  ooooh!
Но това ще мине, сега ще има да я мисля как се справя на ново място, с нови лелки, нови дечица... И аз в отбора на "лудите" майки  Crazy
Дано Алек свикне по-бързо и не го мислиш толкова  Hug

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 50
Той от един ден и се върна с нова придобивка - да плюе и то надалеч, с оттласък на тялото напред, явно са имали време доста да потренират  ooooh! hahaha
Дано бързо и лесно да свикне с новото място.  Hug

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте и от нас!
Разписвам се късничко, но сега намирам време да се отчета.
Днес бях събрала моите хора от дома, имахме мероприятие "Любопитни факти от психологически и здравословен характер"Simple Smile)))
Върнах се и ме очакваше готвене, чистене, поне Мимка донякъде е самостоятелна:)
Хайде, дано децата лесно свикнат с градината и да няма повече истерии.
Най-трудно е винаги в началото след дългото отсъствие.

# 711
  • Мнения: 107
Ами привет и от нас! 

Пожелавам бързо адаптиране на майки идеца щом се налага Simple Smile
аз съм в трепетно о4акване да видя дали Оги ще прихване шарката на батко си и искренно се надявам да стане и да кара леко но да минава Simple Smile само дето не знам как бихме могли даго опазим да не се 4еше....та сега си седим в къщи под карантина и умуваме с какво да се забавляваме ..
  Ива аз мисля 4е на Галя ще и хареса там щом има и балет и плуване

желая ви лек ден  bouquet

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Ради, а вие карали ли сте я варицелата?
Дано се разминете, ако не сте, че на възрастен е ммного по-лошо.
Най-сетне дойдоха двата почивни дни.
Мима нагъва до мен целувки и мълчи.
Хйаде, лека на всички!

# 713
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Ау, няма желаещи да се разписват  Rolling Eyes

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Няма никакви желаещи за съжаление, а аз гледам на страница да нямам повече от 4 поста, че все едно сама си говоря:)))
Сега като се затопли ще има и още по-малко включващи се от обичайните заподозрени:)
Как сте всички?
Аз сега си търся преса за коса, но само за изправяне, та някой ако миа сполучлива такава, нека да пише марка и ориентировъчна цена.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И ние имахме много близък контакт с варицела. Гаджето (общото на двамата  Mr. Green) е болно, а от 10 дни сме непрекъснато заедно. От утре нататък ги чакам да се изринат. За децата няма лошо, по-добре сега да я изкарат, пък и на мен в момента ми е много удобно да изляза болничен. Лошото е, че таткото не я е карал. А ако той се разболее... не ми се мисли. Като знам за една хрема колко мрънка, представям си ако го сърби и трябва да седи 10 дни в къщи. Ще ме побърка от мрънкане.  ooooh!

# 716
  • Мнения: 240
На роожденния ден на Криси се оказа, че е имало едно момиченце с варицела, на следващия ден се беше опъпчила. Аз пък се бях притеснила, не толкова за каката, ами за дребното, че знам ли бебе на 6м. как би я прекарало. За мое спокойствие обаче ни се размина. Аз я изкарах на 19 години и имам ужасни спомени, чак ми се повдигаше като се погледнех в огледалото.  Sick
А заглавието на темата пак стана актуално, аз вече се огледам оферти с ранни записвания по морето Mr. Green

# 717
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565

 ...ще учат балет - Оле, ще сме ви конкуренция  Mr. Green

Чудесно, чудесно!!! Колежки, не конкуренция  hahaha
Досега нямахме пропуснат урок за 4 месеца, но учителката реши за представлението пред родителите в края на юни да направи Танц на мажоретките и Джиа започна да се дърпа, защото хореографията е на фона на марш, с резки движения и маршируване...Тя е по нежните движения и класическа музика  Heart Eyes Така че спираме заниманията, защото от 50минути урок няма и 5 минути загрявка или движения от балета. Наесен пак с песен  Laughing
Сега ще ги записвам с брат й на плуване в открит басейн, имат желание и двамата. Да видим дали ще вземат малката, по принцип чакат да навърши 4години детето за всякакъв спорт.

Споделете от РД какво интересно получиха децата, някаква интересна игра, играчка? Имам възможност да донесе татито от СФ, затова питам.

Искам да помоля да гласувате в конкурса "Харесвам бижутата на мама" (гръцки конкурс), защото сме на 6-то място, а ни се иска да сме поне в тройката  Heart Eyes  Не давам линк, защото тук е забранена агитацията, но в профила ми във Фейса пише как се гласува. Да благодаря и на вече гласувалите за нас   bouquet   bouquet   bouquet

Гаджето (общото на двамата  Mr. GreenJoy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Има ли болнички от варицела? Как я карат, ако трябва да напиша за облекчаващи процедури?
Хубав ден  Hug

# 718
  • Мнения: 107
Ами да ние сме я карали големите Simple Smile проблеми няма да имаме... пъпките ве4е завяхват .. Оги към другия понеделник ще го видим ще се опъп4и ли Simple Smile баткото е герой инат голям сърби го ама търпи но ве4е е много по добре ...и аз съм на тръни 4е предния ден преди да се опъп4им имахме контакти смного деца предимно около 1 год и сега ми е много тежко на сърцето ако сме заразили някой ама от къде да знам аз 4е ще се шарим Simple Smile
 Ве4е ми идва нагорно с 2 деца у нас:) и времето като е смотано неможе да се излиза и полудявам леко...

лек и спорен ден   bouquet!

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте, дружки!Хич не се явявате вече!
Разпишете се.Валя ли сняг днес при васв по средата на април?Шантаво е времето.Сигурно след 1-2 седмици ще имаме темепературни рекорди - към 25-26 градуса:)
Зима посред пролет...
Децата здравички ли са?
Хайде, лека вечер от нас!

Общи условия

Активация на акаунт