Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 79 390
  • 701
  •   1
Отговори
# 675
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
ianushkaa, мерси много, и аз си мислех за същото заведение (за Чифлика говоря), но там според мен е тясно, не виждам особено място да се танцува. Последно бях преди няма и месец там на обяд.
Уффф, сложна работа се оказва май...
Има и друг вариант.Ако сте повечко хора, може да си ангажирате и ресторант Свобода.Чистичко, приятно и може да ви предложат вариант за музикално оформление.Всичко е въпрос на договорка!

# 676
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 ooooh!  Сетих се и за ВИНАРНАТА.Там има музика и повечко място!Собствениците държат и БАЙ ГАНЬО. Peace

# 677
  • Мнения: 22 435
Мерси много за инфото. Simple Smile

# 678
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Мерси много за инфото. Simple Smile

В "Чифлика" има едни стълбички към друга зала. Иначе "Винарната" имат оркестър на живо и певицата е добра, но обслужването е слабо ooooh!

# 679
  • Мнения: 22 435
I am the same, другата зала я видях, но не съм слизала в нея.
Винарната по принцип не я харесвам особено.
Последно питане за р-т Свищов, наистина ли там не пускат музика така че да може да се танцува, или никои не го прави просто?. Simple Smile Че моите хора искат и танци да имало...

# 680
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
I am the same, другата зала я видях, но не съм слизала в нея.
Винарната по принцип не я харесвам особено.
Последно питане за р-т Свищов, наистина ли там не пускат музика така че да може да се танцува, или никои не го прави просто?. Simple Smile Че моите хора искат и танци да имало...
Абе, няма как точно в този ресторант да се танцува. Последното ми предложение е ресторант Мираж. Намира се преди площад Хан Бъчва. Там има и място и певица и обслужването е задоволително!

# 681
  • Мнения: 22 435
I am the same, хаха, ясно..)
Е значи ще ги мине без танцуване...Simple Smile
Мираж едно време си беше бая зле, сега променил ли се е?
Говоря за преди 7-9г.

# 682
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
I am the same, хаха, ясно..)
Е значи ще ги мине без танцуване...Simple Smile
Мираж едно време си беше бая зле, сега променил ли се е?
Говоря за преди 7-9г.
Ако питаш за обстановката, все си е същата, но ходят там заради музиката и защото можело да се играе newsm78.

# 683
  • Мнения: 1
Здравейте, мами:)
Ако се интересувате от чуждоезиково обучение по английски за деца в гр. Свищов, "Летере" набира групи. Ето линк към фейса: https://www.facebook.com/pages/Lettere/1417896268428703

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Продавам къща в Свищов, ат пазар, 4 стаи, кухня и антре. Външни сервизни помещения и гараж. С двор преден и заден. Общо 220 кв.м. За ремонт. 20 000 лв.

# 685
  • Мнения: 2 838
Търся мнение за хотел Дунав Плаза Simple Smile Трябва ми стая за 2ма човека за 5 нощувки през февруари. При Попа и в Одисей всичко е заето и търся друг вариант. Помагайте Simple Smile

# 686
  • Мнения: 86
Търся мнение за хотел Дунав Плаза Simple Smile Трябва ми стая за 2ма човека за 5 нощувки през февруари. При Попа и в Одисей всичко е заето и търся друг вариант. Помагайте Simple Smile

хотел Дунав Плаза и Одисей са един и същ хотел Simple Smile

# 687
  • Мнения: 2 838
 Joy Joy Благодаря за пояснението  Laughing
В крайна сметка запазих в Спа Комплекс Русалка  Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 273
Здравейте,
може ли да ми кажете къде в Свищов правят детски торти за рожден ден.
Благодаря  Hug

# 689
  • Мнения: 724
При Нина Сандулова на ул. Трети март.

Общи условия

Активация на акаунт