Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Еййййййййй,здравейте!
Ние бяхме на село за няколко дни,но бързичко се прибрахме,защото комарите са на рояци и ми изядоха децата !Така че и аз ще се радвам ако някой сподели ЕФИКАСНО средство срещу тези гадини.За 4 дни обаче там ми се случиха куп неща-разболях се и оздравях(още съм с хрема),лепна ми се кърлеж(Така че внимавайте с поставянето на децата по полянки и други такива места),дойде ми първия цикъл след раждането(с нормални болки и не много обилен.Само ще видим колко дни ще се точи)и изгорях на потник докато се вихрих из градинката!
Вики пък се забавляваше ето така

Изчетох старата  темичка и по много темички ще се включа,но в друг пост,че Виконка заспа и отивам да кача багажа от колата.
До после!

# 31
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте!

Бебоците ви пораснаха, станаха големи, прекрасни сладурковци и сладурки.

От доста време не сте отправяли конкретно въпроси към нас, за това ще се оттеглим от темата ви и няма да я следим. Но все пак, ако имате нужда от някаква информация от нас, може да ни намерите на лични или пък в консутантския подфорум на Ла Лече Лига.

Благодарим ви, че участвахте в този проект на BG-Mamma и Ла Лече ЛигаHug

Много усмивки и приказни моменти със сладките ви дечица   bouquet

# 32
  • Мнения: 82
Тъкмо щях да изкаравам дребното а тя взе че  заспа и то с миризливо нещо  в гащите  Mr. Green
Преди час ходихме до плажа,но не слязохме,имаше вече доста хора,ама днеска поне подухва ветрец.
Слава богу мойто човече спи вечер.Върти се като пумпал,промрънква,но спи.
Вече се отказах да я въртя откъм "възглавницата",щото смед 5сек е откъм краката,само и намятам една тънка пелена до кръста.Че и то като майчичко,не са ли и завити краката стават ледени.
Засега и ядене не ми е отказала,малко на цокането се опъва ама пак хапва.
Явно бебчовците се нервят и не могат да спат от жегата.Мойто и то е така.Снощи горкото колко се въртя и  чак в 23.30 е заспала и то аз я преспивах.А от 21.30 я бях сложила  ooooh!
Писихриси добре сте сезавърнали,а Виконка е като мойто Анджи,по-вкусно от нейните крака няма!  Mr. Green
Кло,какво стана с изследванията,направи ли нещо по въпроса или ще чакаш месец,както ти каза доки?
Кики,разби ме с кучето,  hahaha заинтригува ме,каква порода е?
И честити ви придобивки!   bouquet
Ние се родихме с люлката,сега мъжо като се върне ще вземем малка и на Анджи,че да я закачи.Тя кака и редовно я люлее в градинките и голям кеф и прави,хваща се отсрани за тръбите и се хили.  Laughing
Янечек,кажи им,че си ги свалила пък,даже не 2 ми 5кг им кажи,че си свалила,като злобеят толкова!Кажи напротив,с кърменето по-бързо ги свалих  Mr. Green
Ох,на мен снощи ми дойде,успокоих се,че е навреме.Предния месец ми закъсня малко,ама нормално,гледам вече влизам в крак.Третия път си ми дойде навреме.
Мен комшиите снощи ме изкараха извън нерви!  #Cussing outТо викане,цирикане ужас просто!Тъкмо щях да викам полиция и те тръгнаха.То разбирам един два пъти да си стискаш очите ама то всяка седмица.То едно келешче,дето събира други келешчета,ама направо продъниха махалата.И аз с малко дете ако си трая ще ми се качат на главата.Ако се бяха върнали определено щях да викам ченгетата. #2gunfireПрез една ограда сме,ама те на терасата и ние сме къщата точно до тях,все едно са в нас!
Хайде ставам да хапна докато малката още спи,че после иска внимание.

# 33
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Mimsat, благодаря ти и тук за помощта!

# 34
  • Мнения: 246
Добро утро   food010
Яна 931 Страхотни снимки  Heart Eyes Обожавам ги тези бебешки снимки! Flutter

# 35
  • Варна
  • Мнения: 29
mimsat    bouquet
Васи, пиши кога й го откриха на малката. Колко време ще е с тези каиши и гащи?

# 36
  • Мнения: 17
Благодаря ви за коментарите за снимките Simple Smile
Басейнчето, което купих вчера на Никола преди малко го напълних с вода и на терасата - голяма радост! Вече се задържа и по-дълго време седнал и много му харесва. Довечера към 7 смятаме да отидем на плаж.
Между другото пропуснах да спомена, че от био плодове и зеленчуците се отказах, имат отвратителен вкус, много далеч от този на селските.
Купих на Никола вчера обувки за прохождане на Колев и Колев, 2-3 пъти в седмицата излизаме на игрището пред нас с проходилката за около 15 минути и ако е със сандали или по чорапи ще си разрани крачетата. Много е сладък как направо тича по асвалта Simple Smile
Mimsat благодаря отделеното време и знания!

# 37
  • Мнения: 418
Цитат
Кло,какво стана с изследванията,направи ли нещо по въпроса или ще чакаш месец,както ти каза доки?
sin4eska - мисля да ги направя отново  Peace, а не съм ходила до лабораторията защото е страшно горещо, а детето няма на кого да го оставя за да тичам  и да се разправям с тях:peace:
От три дни ми меришеш много лошо откъм цветлетата ни, и се оказа, че Джони си е заровил някакво гнусно животно подобно на Белка или пор! #Crazy

 Joy
Joy Joy Joy
Цитат
Кло, мерси за темата. А Тони явно е станал подвижно човече - ще ти стопи сланинките като проходи 
имам нужда от това Янечек Joy Joy Joy JoyEmbarassed  със сигурност  Peace
Цитат
Басейнчето, което купих вчера на Никола преди малко го напълних с вода и на терасата - голяма радост! Вече се задържа и по-дълго време седнал и много му харесва. Довечера към 7 смятаме да отидем на плаж.
  Яна 931 - колко е широк?

# 38
  • Мнения: 10
Здраваейте, мацки и малки бонбони!
И Гого вчера малко ми е ял, отказа почти кашата в 19 ч и много се изнерви, че му бутнах и цицка, той явно не е бил гладен от жегите и след порядъчен рев (заедно с майка му, притеснена, че не яде) заспа за 20 мин в количката и се събуди с настроение  Wink
Вече не знам какво ще го правя това дете, нищо, освен кърма не ще, вече и каша с пл. пюре като ми отказва, как ще я караме. А лошото в случая е, че усещам как намаля кърмата ми, снощи цока и от двете гърди, пресуши ги и тогава заспа, още веднъж в 3.30 ч сука, после в 6.30 ч и накрая нямаше никой в гърдите ми Sad
 За капак всички идиоти, разгонени котки и песове минаха покрай нас към 12 ч и го събудиха, въобще цяла нощ съм кукувала ooooh!
 Вчера пак го пробвах с АМ и не ще и не ще, CRLN, по-добре е само да се отбие бебето, отколкото като нашия да се мъчи с цицката и аз с него и докога така, не знам...Ако можеше да се отбие ей така от раз, пожелавам си го, въпреки, че ще ми липсват моментите на близост, докато се кърмим. Просто имам чувство,че о ден на ден имам все по-малко кърма и не знам, като изчезне, какво ще се правим с малкия,че и съм по цял ден сама вкъщи, таткото на работа, сестра ми в БГ отпускарка...
 Кики  Hug, хубаво е, че вие сте невредими.
 Много сладки бебоци видях,Арпи, Сиси, Писи-Хриси, Яна, страхотни снимки!
 Васи, приятно изкарване на "село", дано бързо се разреши проблемът на Никол Hug
 За килограмите, ако бяха 2 като вашите, хич нямаше да ги мисля.
 Малкият се събуди и пърди с уста, че да го забележа, ама аз гледам да допиша  Mr. Green
 Мимсат   bouquet, май скоро ще ви посещавам за съвет как да науча детето си на АМ  Whistling
 На моренце мислим тази неделя да отскочим-на 80 км има хубави плажове, ще купуваме и ние басейнче, ама ще е за около 1 час само, че тук жегите са адски. Гого много обича да се къпе и въобще водата, така, че ще му хареса, мисля, а и ще го топнем задължително в морето. Само аз как ще се покажа на плажа, не знам, Синческа, не си сама, аз миналата година по това време бях и по-слаба  ooooh!

# 39
  • Мнения: 307
Здравейте мами,
Митко има първо зъбче. Днес го видях като ходихме в парка.
Ние вече излизаме в 7 след като яде мляко (грабвам попарата или принадлежности да я направя) и до 11 изкарваме в един парк на близо и се прибираме в къщи следобед излизаме по сянка ама след 17.

# 40
  • Мнения: 57
Привет и от нас Simple Smile Леле голяма жега, голямо чудо, снощи като се прибрахме в стаята беше 28 градуса  ooooh!
Аз на малкия давам по 5-6 черешки е понякога изяжда и по 10-на защото много ги обича, ама са ми от градината и много им се кефи особено в жегата Simple Smile На обяд на сянка си го къпем в един леген, а пък ние в басейна Simple Smile, абе на село си е друг живот-рай, поне за мен Simple Smile
Днес му пасирах банан с малко авокадо и го хареса, миналата седмица се прекарах та купих готово бананово пюре, ама то ужасно, може ли да им слагат витамин Ц и лимонена киселина  ooooh!
Лек ден от нас  Hug

# 41
  • Мнения: 418

Ние вече излизаме в 7 след като яде мляко (грабвам попарата или принадлежности да я направя) и до 11 изкарваме в един парк на близо и се прибираме в къщи следобед излизаме по сянка ама след 17.
Аз също излизам рано от къщи, обикаляме и за следващото ядене се прибираме то е около  10 часа и после за 1 час пак излизаме в градинката до нас. Днес обаче ми се попариха желанията за слизане. Асансьора ни се счупил докато съм била долу... Направо не ме питайте как до 4 етаж мъкнах количката ...Ама и страх набрах да не падна с детето като с кенгуруто зимата  ooooh!
Важното е че всичко мина добре, но не горях от нетърпение отново да слизам ... Така че не сме излизали, ще го направим довечера  Peace
Тони днес спи вече 3 часа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Или е по хладно навън или свиква с жегите  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 588
Ето ме отново  Embarassed
Рокита Много липсва гушкането при кърмене! Едно от прекрасните неща от маѝчинството е именно кърменето! Но когато детето се дърпа, вече не е удоволствие а агония и за двамата. Моята кърма рязко намаля след една настинка, но от една страна в по - добре, защото обривите на Ади се изчистиха и сега знам, че ябълка и морков не и понасят!
КЛО И СИНАПОВААя Ау, много рано излизате бре! Shocked Аз явно съм голяма тута, защото росни пресни сме готови около 11ч. тя вече е преспала един сън и после се прибираме чак в 18ч. Но сега да ви кажа в двора ми е екстра, но Ади на обяд си я сложих в спалнята да нуна, че се е 10 пъти по хладно вътре!
Синческа Кучето ни е порода ЯК ТЕРИЕР, малък мустакат и грозен  Grinning, но пък страшно го обичам. В махалата тоѝ е наѝ-дребното куче, но всички " непослушни" деца ги плашат с него! Много лае, пее на камбаната ( има на близо църква ), тича като щур по цял ден и няма умора. Маѝка му била гонач на прасета и татето му нещо друго гонеше, но не помня! Embarassed Казват и е истина, защото съм свидетел, че тоѝ напада само за гръкляна или муцуната на противника си докато не го задуши! Докато бях бременна щях да пометна заради него, носеше убитите котки като трофеѝ пред входната врата! Rolling Eyes И на излизанка може от изненада да пометнеш, явно е ял боѝ от Здравко ( мъжа ми ) и сега е решил да си ги заравя! ooooh!
Мимсат. Благодарим за подкрепата през изминалите месеци! Hug Всичко наѝ-добро от Ноември 2009
Мия. Хаѝде бе Мише..Липсвате ми  Hug

# 43
  • Мнения: 418
Цитат
КЛО И СИНАПОВААя Ау, много рано излизате бре!  Аз явно съм голяма тута, защото росни пресни сме готови около 11ч. тя вече е преспала един сън и после се прибираме чак в 18ч. Но сега да ви кажа в двора ми е екстра, но Ади на обяд си я сложих в спалнята да нуна, че се е 10 пъти по хладно вътре!
- зарязвам работата, леглата, чиниите и всичките там подобни спънки и казваме чаоооо ... Тя работата може да почака ама детето не в тези жеги  Peace Ей за това сме бързи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 307
Да той  и мойто момченце почва да мрънка към 11 11:30 и се прибираме и той по пътя гледа да спи че слънцето сърдито пече ли пече ...

Общи условия

Активация на акаунт