Изчезнал рефлекс на потичане?!

  • 3 390
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 120
Ох, ами какво да ти кажа - вчера всичко беше наред (относително) - не сме имали пропуск, след малко чакане потичаше кърмата. Но днес цял ден ми е едно такова нервно, и съответно преди малко двайсет минути ми вися Ваньо на гърдите, и нищо не потече.  Confused Благодаря за валериана, май ще пробвам. А маточината има ли някакво влияние върху кърмата, освен отпускащото нервите?

# 16
  • Мнения: 2 768
Ами сякаш има нещо като привикване, или поне не същият резултат както в началото (поне при мен). За това и сменям.

Ето една много полезна статия за проблеми с кърменето и с какви билки, суплементи и хомеопатия може да се помогне:
http://www.herbs2000.com/disorders/breast_feeding_p.htm

# 17
  • Мнения: 1 335
А пък при мен проблема дойде след цикъл - преди 2 дни ми свърши и сега от вчера след обяд кърма не потича.... сега преди малко дребната се буди слагах я на гърда и нищо. При мен винаги е било бавно и трудно потичането, но сега го няма... Малко съм  в нервна криза тъй като вчера вдигна температура - вероятно вследствие на ваксината п/в рубеола - но може ли от тази ми паника след 1 годишно кърмене да спре?!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 120
Rhiana, при мен нещата до голяма степен се усложниха от стреса,  който сама си докарах. Затова сега водя борба на два фронта - първо, опитвам да увелича количеството мляко, за да потича по-лесно, и второ, взимам валериана и маточина, за да не съм такова кълбо от нерви. Дано при теб мине по-бързо!

Общи условия

Активация на акаунт