ОКТОМВРИЙЧЕТО не спи лудува, да подритва мама то не се срамува!

  • 19 880
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 65
Ха добър ден и от мен  Mr. Green

Честита нова тема на всички ни и огромни целувки за Димяни и Лейди  loveuuu  loveuuu

Браво за прегледите и честито на hailie za синята папионка  HugМила моя,ако е само 2 седмици без секс е супер,някои не сме правили от януари-февруари  Mr. Green Забравихме го какво е! Heart Eyes Crazyпази се от контракцийките и аз ги имам от време на време Simple Smile

Момичета всички снимки са супер.

Относно болките в кръста и аз ги имам,вече даже не ги третирам и като проблем.

Не съм  Hug


Кат
-честита радост и щастлив семеен живот. Crazy Hug Flutter

Слънцето и мен ме тревожи мнопго и не толкова то,колкото задуха Sad Едвам смогвам с въздуха,сигурно и вие така  Hug

Корема си го мажа с на Loccitane едно мазилоо за мама и бебе,което е.А за слънцето още не съм започнала да използвам нищо,защото не съм се и излагала много пряко на слънчева светлина  Hug



# 61
  • София
  • Мнения: 5 762
Аз също не се мажа с нищо слънцезащитно но май няма и да имам нужда все пак на слънце не седя Simple Smile
Секс,а  Mr. Green хахааха hahaha

# 62
  • Мнения: 2 286
Nad1_Nad1, Димяни, милите ми!

# 63
  • Мнения: 66
Привет,
Страхотна нова тема Димяни Hug
Legeo, Noel eva86 много хубави снимки.
Хайли честито ти момче
Bebzz не се ядосвай мила , излезте си на разходка някъде наблизо да се разтовариш.
m9m9 това с подуването е кофти , радвам се че вече всичко е наред , то и от тия жеги се подуваш ама пък от албумина си е сериозно.
И аз вече виждам корема ми как се мести  Simple Smile много е забавно. ожелавам на всички скоро да видят ритничетата нан бебчовците си.
За контракциите се пазете че и от тия жеги се предизвикват. Naughty
 Naughty
Поздравления за хубавите новини на прегледите

# 64
  • Мнения: 55
Сега се върнах от преглед, розовата ми панделка е потвърдена Laughing
Бебка е добре, всичко си има и си отговаря на седмиците, 350 гр е, това 1000 гр ни е мнооого далеч, но живот и здраве и повече ще станем, има време Simple Smile
И аз имам контракции, но доктора не ми забрани секс, каза че не били страшни newsm78

# 65
  • Мнения: 206
Момичета, може ли да ви помоля за телефона на д-р Марков.
Някои май имаха информация и за отпуските му ? Препоръчаха ми да отида при него за второ мнение, че единия близнак върви по-малък и не се храни добре.

# 66
  • Мнения: 599
Абе момичета да ви питам, как ги усещате контракциите ??? Какво точно е усещането ? GK браво, много се радвам за розовата панделка, инъче и нашия юнак е 350гр.

Последно, Варненки нали ще се видим тази сряда ??

# 67
  • Мнения: 129
Благодаря Мами за  успокоението, ще изчакам малко за се повазпитам на търпение и ако не усетя до сряда - четвъртък ще ходя да го търся какво толкова прави бебо , че не се обажза Simple Smile
GK  доволна ли си от Яков
 хахах СЕКС ? Какво беше това нещо Simple Smile) че мъжо е и в командировка .... дали не е намерил алтернатива вече се чудя Simple Smile))

# 68
  • Мнения: 5
Да ви се похваля и аз - както усещах с цялото си същество МОМИЧЕНЦЕ  newsm44 stork-girl stork-girl stork-girl
Доки каза че е на 100%, даже и аз и видях карантийките  Wink
Всичко с НЕЯ е перфектно, малко ми е объркан термина и най-вероятно ще съм в началото на ноември. Засега е седалищно, но имало достатъчно време да се завърти. Малко ми заприлича на кученце в личицето в началото, ама после като смени ъгъла се показа красавица  Heart Eyes
145 пулс, 340 грама и по-щастлива не съм била през живота си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Варна
  • Мнения: 245
Зарат бях писал преди време, много индивидуално е усещането на бебето: ако си с предна плацента, бебето може да е по малко, да е по кротко, коремната ти стена, чувствителност и т.н. аз предната бременност едва 22 г.с. можеше да се каже че усещам нещо  Mr. Green
Веси като слушам при повечето на ехограф са се видели контракциите, а иначе са втвърдявания на корема, със или без болка, желателно без Wink
Весинка честито розово щастие, сега ще те картотекирам  Mr. Green
Чакаме и Стели да се отчете от прегледа.
Леле втори пост днес, о чудо  Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 5 762
Ади,писах ти ЛС!
Дано не е така  Praynig

 

# 71
  • Мнения: 2 286
Vesinka86, да ти е здрава красавицата! Много се радвам за вас!! Hug
http://www.bebeimama.com/%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D1%87%D0%B5-%D0%B8%D … %D0%BD%D0%B0.html - табличка за определяне на пола Simple Smile

Арим, има до 45г. Flutter

# 72
  • Мнения: 0
Ади сега видях, обезателено потърси друго мнение, понякога вървят различно, не означава че се храни по малко  Hug
Лейди съм....

# 73
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти  Grinning

Адди, дано не се потвърди и да е само грешно предположение. Добре, че търсиш второ мнение  Hug
м9м9, много неприятно, дано вече не ти с еполучава. Казаха ли ти какви мерки да предприемеш. Пази се  Hug

Незнам какво толкова му се плашите на този плаж и морето, че и коремите не си печете. Когато е в разумните сутрешни и следобедни часове, дори под чадър не е нужно да се седи, само с шапка на главата. Нито бебето ще прегреете, нито нищо.
Ради- гърдите не бих пекла без бански, едно че самото облъчване върху тях не е добре, но и както се спомена за кожата ти не е добре- трябва да се запази хидратирана и еластична, особено на зърната.  Peace

Аз днес успях да си запиша час при Цонев за чевъртък преди пътуването. Ще го питам за секса в моето положение, че нали ще се видим с мъжо и направо ... Crazy Mr. Green Laughing

Пропуснахме и плажа дне,с нещо не ми се ходеше, след малко ще мръднем към морската на разходка  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 186
Плъосвам се с една хубава новина от днес, и се връщам да чета. Кумата ми днес е родила син Никола- 3150 гр, 51 см.Жив и здрав да е малкият юнак.

Общи условия

Активация на акаунт