Едната ми гърда видимо по-голяма от другата?

  • 8 762
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Да знам какво ще кажете ,че е така понеже бебчо предпочита едната повече не знам каква е причината  и не че не суче от по -малката, но другата си я харесва повече .Това което ме притеснява е след като приключим с кърменето така ли ще останат с различна големина ,защото това ще е просто върха хем трудно си намирам сутиени с малка обиколка пък големи чашки, то остава и да търся и с различни чашки ако въбще има такива ...Смях.... Laughing

# 1
  • Мнения: 4 187
Гърдите принципно не са съвсем еднакви, независимо дали жената кърми или не ! Сега заради лактацията явно, разликата е по изявена !
Не вярвам да останат така, след като приключите с кърменето ! За възвръщането на добрата форма помага плавното отбиване  Peace !

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
За съжаление и аз го имам този проблем, и си мислех и аз че като родя нещата се оправят - е, да ама не  Sad. Няма оправяне, само скалпела ще помогне в този случай  Confused

# 3
  • Мнения: 305
и при мен лявата гърда е по малка(и то доста) от дясната Wink

# 4
  • Мнения: 96
Олееее ужас не може да бъде  #CrazyАко почна да му давам повече от другата барем я заобича да поизравним нещата ...... Joy
на 7 месеца и грам не иска а се захранва като новородено е само кърма и това си е ....

# 5
  • Мнения: 297
За съжаление и аз имам този проблем, гърдите ми пораснаха многоооо,кърмих моята принцеска до 1г. и 4м. и я отбивах постепенно,но си ми остана разликата.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Нищо в телата ни не е еднакво, за съжаление. Но това е красотата на тялото Simple Smile Все пак, по-вероятно е в повечето случаи след края на кърменето нещата да се изравнят горе-долу, до положението преди забременяване (плюс-минус малко дехствие на гравитация и егене).

# 7
  • Мнения: 362
От доста време малкият суче само от едната ми гърда и тя е видима по-голяма от другата ConfusedНадявам се,след като приключим с кърменето нещата да се оправят,но съм почти сигурна,че разликата ще си остане.

# 8
  • България
  • Мнения: 757
И преди кърменето,едната беше по-голяма и след него Wink

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
АЗ кърмя само то едната гърда (малката не засука от другата ) и разликата е чувствителна. Силно се надявам нещата да се пооправят след спиране на кърменето , защото в момента мога да нося само широки блузи , за да не личи.

# 10
  • Мнения: 96
Като чета и вашите отговори все повече се замислям че когато кърмих първия си син той също едната си я харесваше повече но след това не съм усетила да има разлика ,като под разлика се има впредвид видима ясно е че и единя ми крак е по дебел от другия ма не си личи от самолет LaughingЕЕ Здраве да е да сме живи и здрави пък другото няма значение то и без туй от грижи и деца не остава кой знае колко време да се оглеждаш .........

# 11
  • Мнения: 58
И при мен едната гърда е по- млекодайна от другата и съответно сравнително по- едра  Simple Smile. Размера се уеднакви около седмица след като спрях да кърмя. Сега и третото ми дете предпочита едната гърда повече от другата. Силно се надявам, че проблема ще отшуми както преди.

# 12
  • Мнения: 38
Здравейте, и аз имам този проблем. При мен много видимо лявата гърда е по-голяма от дясната. Вече се чудя дали да не отида на мамолог, за да види да не би да имам запушени каналчета. Иначе бебчо се храни и от двете, но едната има два пъти повече мляко от другата. Силно се надявам след спиране на кърменето да се нормализират нещата...
geri_beri_ при теб какво стана след спиране на кърменето?

Общи условия

Активация на акаунт